Skocz do zawartości

Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Skłaniam się do pokazania drzwi Dre, to jak go wczoraj zrobił Dr Marc przelało czarę goryczy. Musi przybyć scorer i to z najwyższej półki, bez tego nie ma o czym gadać.

dre jest raczej untradeble. a marc,coz...najlepszy center ligi! przeciw niemu i lopezowi nigdy dre nie szlo...

Skłaniam się do pokazania drzwi Dre, to jak go wczoraj zrobił Dr Marc przelało czarę goryczy. Musi przybyć scorer i to z najwyższej półki, bez tego nie ma o czym gadać.

lou williams,tyson gay?... 

jak sadzicie,czy cousins uzupelnialby sie z dre?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons zastrzega numer Ripa Hamiltona 26 lutego .

 

Uff po tym jak odchodził pozostał jednak niesmak, wydaje się, że najpierw to winien być zastrzeżony Sheed bądź Tay i dopiero Rip…

 

tak naprawdę to na chwilę obecną to drużyna jest totalnie rozbita, atak i obrona leżą - to drużyna winna być zastrzeżona do oglądania, a nie numery drużyny z 2004 r.

 

SVG it's Your time 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...

 

https://www.youtube.com/watch?v=QWLVLx1v-Tk

 

 

Stawili dzielnie czoła GSW, mecz był przyjemny do oglądania, chociaż nie zabrakło błędów. Świetny mecz Harrisa z ławki i KCP. Niestety Reggie Jackson to straszne raczysko i ma duży udział w porażce. Durex nas zniszczył i te chore trójki splaszów.

0-5 na  święta od Pistons, dzięki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mamy rumour Reggie Jackson za Rubio + coś (pick?, Shabazz?). Niby zdementowany, ale zobaczymy... Ja jestem strasznie zmęczony Jacksonem, typ jest niereformowalny. Czasem coś tam ugra, ale ma za mało talentu na g2g, jest samolubny i mało inteligentny. Z drugiej strony Rubio prochu tez nie wymyśli, ale chociaż ma krótki kontrakt.

 

Rubio - 7.7 pkt., 7,9 as., 3,9 zb., 1,8 st., 37% FG, 24% 3pt. Czyli rzut - dramat.

Jackson - 16,7 pkt., 5,3 as, 3,1 zb., 0,7 st., 43% FG, 37% 3pt. Szału nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bedzie jakas wymiana graczy ;)...zupelnie nie rozumiem utyskiwania na rj. owszem,jego a/to ratio jest slabiutkie [2:1],ale juz rzutowo,jest to nasz - niestety - najlepszy gracz [44,38,85%]! mysle,ze najwiekszym przeklenstwem - nie liczac obrony na obwodzie i kiepskiego coacha - pistons jest filozofia 'versatile player'. wszyscy tacy 'do wszystkiego',i jedynie dre jest w jakims elemencie w czolowce ligi. brakuje nam zadaniowcow i,nade wszystko,kogos z b. dobrym rzutem [takze dystansowym]. jesli nie bedzie w td widokow na gracza 'robiacego roznice',zrobilbym straight deal baynes/lou williams. salary sie 'zgadzaja'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Lakers Baynes? Plus rzecz jasna value się nie zgadza.

 

Ostatnio słuchałem podcastu na stronce Pistons z sbnation i tam chcieli dealu I.Smith + pick (top15 protected) za Lou. I to jest już bliska oferta, choć Lakers pewnie chcieliby obniżyć protekcję.

Pick za Lou "Fucking" Williamsa? I Ish do tego? Nie wiem kto co brał w trakcie tego podcastu, ale mocno kopie...

Ten pick to jedyna nadzieja, ze się w tej smutnej drużynie coś ruszy.

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.detroitbadboys.com/2017/1/28/14426264/dbb-podcast-nba-detroit-pistons-trade-rumors-fake-trades

 

Ogólnie na miejscu Pistons prędzej bym szedł w tym sezonie w tank niż w PO, ale wątpię by tego chciał SvG.

+ uhh nie doceniasz trochę jak dobry w tym sezonie jest Lou.

 

January to Ty przeceniasz wartość Lou, najwyższy pick jaki możecie za niego dostać to trzecia-czwarta dziesiątka, a i tak będzie spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Lakers Baynes? Plus rzecz jasna value się nie zgadza.

 

Ostatnio słuchałem podcastu na stronce Pistons z sbnation i tam chcieli dealu I.Smith + pick (top15 protected) za Lou. I to jest już bliska oferta, choć Lakers pewnie chcieliby obniżyć protekcję.

to chyba oczywiste - dla salary cup; 'value' w przypadku wymian bardzo czesto sie nie zgadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze po co Lakers niby cap space?

Po drugie Lou ma o niebo większą wartość niż spadający niepotrzebny kontrakt.

Po trzecie Baynes ma PO, z której raczej skorzysta, więc argument o SC jest tu GÓWNO warty.

po 1. - z player option (prawie) na pewno baynes nie skorzysta,bo gracze o zblizonych do niego umiejetnosciach i parametrach fizycznych dostaja dzis 2 x wyzsze kontrakty. po 2. - kazdej druzynie,ktora jest w przebudowie zalezy - przede wszystkim - na 2 rzeczach: na wysokich wyborach w drafcie,i na wolnej gotowce. po 3. - wpierw piszesz o 'niepotrzebnym spadajacym kontrakcie',po czym piszesz,ze baynes ma 'po',z ktorego 'raczej' skorzysta lol. ty rozumiesz,o czym piszesz,czy robisz to bezmyslnie calkiem?! ja pi****le...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Nikt nie odda ani Lou za Baynesa ani pick za Lou. Jeśli Lakersi chcą się go pozbyć, to może jakiś pseudocontender rzuci coś ciekawego, my nic takiego nie mamy.

 

Po dzisiejszej pewnej wygranej z w/w Lakersami (Lou 0/5 za 3, -21...) "umacniamy się" na tym ósmym miejscu, premiowanym wpi****lem od Bronka. Czy taki jest cel? Nie wiem. Ale ten zespół jest tak schizofreniczny, że zaraz może wpaść w dołek 0-10 i wszystko się skończy. Póki co wygrywają u siebie to co jest do wygrania. Wg mnie do końca sezonu Tłoki wytłoczą jeszcze 14 W i to da bilans 39-43.

Stay tuned, liczę na jakiś ruch w interesie do deadline'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.