Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

O jakich szansach my mówimy?

Bulls nie mają w perspektywie serii żadnych atutów poza tą serią, już którąś kolejną serią wygranych z Raptors

Od lat Toronto Bykom leży

Wade i Butler nie pociagna tego wózka do drugiej rundy

 

Taki zespół jak Bulls, z krótką i słaba ławka jest szósty w konferencji!

 

Aż szkoda, że Celtics się nie wzmocnili Butlerem czy Paulem, bo Cavs zwyczajnie nie mają prawa przegrać więcej niż 3 mecze do ecf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler od lutego: .385 FG%,  .293 3P%, w tym opuścił 4 mecze. Jeżeli szuka winnych, to niech zacznie od siebie, bo już 1,5 miesiąca gra słabo. Nie te liczby są najgorsze w tym wszystkim, a brak lidera. Koleś przestał brać grę na siebie, długimi momentami nie potrafi zdobyć jakichkolwiek punktów. Rywal robi run, to liczysz na swojego lidera. Na Butlera od miesiąca nie można liczyć. Wiadomo, że musiał przyjść kiedyś słabszy moment jego gry, rzutu, ale dla Bulls przyszedł on w najgorszym momencie, a terminarz do końca sezonu ciężki.

 

W sumie, to podobnie było w tamtym roku. Też nie potrafił po asw pociągnąć zespołu do Playoffs. Butler, to dobra druga opcja, żaden z niego lider.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawa analogia. George też gra przeciętny sezon, tylko, że on od początku sezonu tak gra. Butler do stycznia grał bardzo dobrze. Ja myślę, że on gra z jakąś kontuzją, bo na początku lutego opuścił parę meczów z powodu urazu (nie pamiętam co dokładnie) i od tamtej pory jest z nim słabo, szczególnie rzutowo ma chyba jeden z najgorszych okresów w karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawa analogia. George też gra przeciętny sezon, tylko, że on od początku sezonu tak gra. Butler do stycznia grał bardzo dobrze. Ja myślę, że on gra z jakąś kontuzją, bo na początku lutego opuścił parę meczów z powodu urazu (nie pamiętam co dokładnie) i od tamtej pory jest z nim słabo, szczególnie rzutowo ma chyba jeden z najgorszych okresów w karierze.

Akurat George sie poprawił . Ciągnie Pacers do zwycięstw. To co gra ostatnimi czasami Butler to jest kamień u szyi samobójcy,. ciagnie Byki może nie na dno ale na pewno nie do PO. Butler zawodzi od końcówki stycznia. Gra słabo po obu stronach parkietu. I jeśli jest przyczyna dlaczego Byki będą poza Po to Butler będzie przyczyną nr 1

Przyczyną nr 2 oddanie Taja do Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu Butler ma tak samo wywalone na klub jak klub na niego

 

tak czy inaczej drugi sezon Bulls sa jedna z najgorszych ekip do oglądania

 

A po odejściu Róży miało być lepiej...

Ja nie wiem co jest z Bulls ale od rozpadu Jordana&Co. to tam złe decyzje gonią złe decyzje, przebudowy które starczają na max 3 sezony.

Rozumiem, że bilety się sprzedają i finansowo wszystko się zgadza, ale ile można czekać na kogoś kto ogarnie ten burdel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietsj jeszcze o tyk syfie który wylal się z szatni, o tym że sporo konfliktów było podobno inspirowanych przez górę

Butper powinien odejść w,lutym kiedy stało się jasne, że tej współpracy nic nie uratuje.

Teraz to tylko oczekiwanie kto pierwszy się wylamie

A wartość Butlera spada... I kluby to wiedzą, dziwne że Garpax tego nie kuma. Najwięcej mogli wziąć w lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietsj jeszcze o tyk syfie który wylal się z szatni, o tym że sporo konfliktów było podobno inspirowanych przez górę

Butper powinien odejść w,lutym kiedy stało się jasne, że tej współpracy nic nie uratuje.

Teraz to tylko oczekiwanie kto pierwszy się wylamie

A wartość Butlera spada... I kluby to wiedzą, dziwne że Garpax tego nie kuma. Najwięcej mogli wziąć w lutym

I co z tego, że jego wartość spada, skoro i tak go nie wymienią. JB ma dłuuuuuugi kontrakt, który z oczywistego powodu wypełni do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że jego wartość spada, skoro i tak go nie wymienią. JB ma dłuuuuuugi kontrakt, który z oczywistego powodu wypełni do końca.

I odejdzie za frajer ☺. Albo napali się na supermax (jeśli będzie mu wtedy przypadał) i Bulls mu go dadzą i zostanie.

Tak długo jak GarPax będą nadal marszczyć z Fredem to nic dobrego tu nie będzie.

 

Albo zgodnie z zasadą "głupi ma zawsze szczęscie" wybiorą w drafcie kogoś kto będzie potem allstarem i sytuacja się zapętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę średnio... to Manu i Goran błyszczeli w rozgrywkach akademickich? Żeby to był Korver to ok. Jakoś po prostu nie mam przekonania do pójścia tą drogą w drafcie, po Dougu i Valentynce...

 

 

Zresztą on lata koło 20 numeru....

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę średnio... to Manu i Goran błyszczeli w rozgrywkach akademickich? Żeby to był Korver to ok. Jakoś po prostu nie mam przekonania do pójścia tą drogą w drafcie, po Dougu i Valentynce...

Manu błyszczał w lidze włoskiej. Co do drogi to uważam, że lepiej wybrać gościa z pewnym rzutem i zacięciem do ciężkiej pracy jak Luke lub nawet atletycznego dzikusa z "3" jak Ferguson, niż brać w 1rnd kolejnego kołka pod kosz jak Portis. 

 

1 rnd Kennard/Ferguson 

2 rnd Jeanne/T.Bryant/Metu?

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.