Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała propozycja "nowego startu" dla Byków. Sensowna? kwestia indywidualnej oceny, ale po świeżynce z kuzynem wszystko jest możliwe.  :pride: 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jkvnqez
http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=j33q8gc

AwPssRI.png


Hmmmm + Mudiay....

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lekko przeceniasz umiejętności Formana

Takie deale z taką liczbą graczy?

Za dużo NBA 2k17

Kto wie, może któregoś poranka Forman przeżyje olśnienie i będzie go stać na rozsądne ruchy transferowe. Trzeba mieć nadzieję! :D

Liczba graczy wyszła mimowolnie a ostatniego 2k-eja widziałem w 2010 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam n myśli currego, czy robinsona a sytuacje z czyszczeniem rosteru i zwyczajne zaczynanie od nowa. A po 1999 zaczęło sie interesujaco, bo Brand mógł być i przez chwile w Clipps był potworem

Błedem było puszczenie go za paczke śmieci, oddaliło to powrót Bulls do Po o jakieś 3 lata

 

 

Wiem, ale słysząc "Bulls + przebudowa" to od razu przed oczami mam te wszystkie obrazki, drafty i wymiany prowadzące do... kolejnej przebudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibson bylby zbawieniem dla Cavs w walce z Warriors bo moglby kryc wszystko od draymonda przez paczulie do kevinow durantow. Taj jest na swoj sposob unikalny bo mimo wieku i pozycji jest bardzo zwrotny i mobilny a przy tym silny.

a czego z tych rzeczy nie robi thomson?

 

dzis juz chyba saga sie zakonczy

pytanie tylko czy C's czy lakers

 

w sumie do tej pory nie brałem Lakers pod uwagę, a to dobra opcja i dla Jimmyego i dla Bulls, jeśli pakiet jaki sie przewija w rumorach sie utrzyma

nie ogladałem Lakers za wiele, bo jakoś mi nie po drodze a  nimi

Warto popatrzec na tych młodych, których podobno oferują?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo oferuja?

According to a report from Mike Adamle of NBCChicago.com, the Bulls and Lakers have discussed a deal that would send Jimmy Butler and Michael Carter-Williams to Los Angeles in exchange for Louis Williams, Jordan Clarkson and Julius Randle.

 

jakoś nie chce mi sie w takie coś wierzyć, ale po tym co dostali Kings w zamian za Kuzyna wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to a report from Mike Adamle of NBCChicago.com, the Bulls and Lakers have discussed a deal that would send Jimmy Butler and Michael Carter-Williams to Los Angeles in exchange for Louis Williams, Jordan Clarkson and Julius Randle.

 

jakoś nie chce mi sie w takie coś wierzyć, ale po tym co dostali Kings w zamian za Kuzyna wszystko jest mozliwe

To byłby największy, ale to największy steal w historii NBA, chyba że LAL dorzucają do tego wszystkie swoje picki do 2100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to a report from Mike Adamle of NBCChicago.com, the Bulls and Lakers have discussed a deal that would send Jimmy Butler and Michael Carter-Williams to Los Angeles in exchange for Louis Williams, Jordan Clarkson and Julius Randle.

 

jakoś nie chce mi sie w takie coś wierzyć, ale po tym co dostali Kings w zamian za Kuzyna wszystko jest mozliwe

 

Ten pakiet już nie przejdzie z wiadomego względu, Lou w Rox, ale czy tylko mi się wydaje że wtedy śmiali by się nawet w Sacramento...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.