Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo (lub są jakieś przecieki) czy Mayweather vs McGregor będzie w polskiej tv? I ewentualnie w jakiej?

 

Nie nastawiałbym się na to. Za darmo żadna telewizja tego nie pokaże, bo można zarobić na PPV. Najlepiej olać zarywanie nocy, wstać rano, nie tykać facebooka i portali newsowych i sobie szybko wygooglować "mayweather mcgregor full fight HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ten pierwszy sędzia od 118-110 to chyba inną walkę oglądał .,Poza tym walka świetna rematch zapowiada się jeszcze ciekawiej.,Trochę podobna historia do 1 walki Kovalev vs Ward

Znaczy niekoniecznie odleciał. Punktowanie to nie taka łatwa sprawa jak nam się wydaje. Tu bylo dużo równych rund i on w większości dawał je Canelo, co pewnie runda po rundzie da się wyjaśnić, przynajmniej w dużej części.

Jak ja sobie liczyłem to w rundach wyszło mi 7-5 dla Canelo osobiście, ale w 3 moglo iść w sumie w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy niekoniecznie odleciał. Punktowanie to nie taka łatwa sprawa jak nam się wydaje. Tu bylo dużo równych rund i on w większości dawał je Canelo, co pewnie runda po rundzie da się wyjaśnić, przynajmniej w dużej części.

Jak ja sobie liczyłem to w rundach wyszło mi 7-5 dla Canelo osobiście, ale w 3 moglo iść w sumie w obie strony.

 

O czym Ty mówisz? Nie da się wyjaśnić 118-100 dla Canelo w żaden logiczny sposób, oprócz grubej koperty, jaką przyjęła ta paskudna baba.

 

Pierdolę, nie oglądam już boksu, bo to nie ma nic wspólnego ze sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty mówisz? Nie da się wyjaśnić 118-100 dla Canelo w żaden logiczny sposób, oprócz grubej koperty, jaką przyjęła ta paskudna baba.

 

Pierdolę, nie oglądam już boksu, bo to nie ma nic wspólnego ze sportem.

Mówie o tym o czym wiem z wieloletniego doświadczenia w sportach walki jako zawodnik i po wielu rozmowach z sędziami. Nie mówie, że w tej konkretnej sytuacji na pewno kobita byla obiektywna czy nie, po prostu mówie o tym, że sedzia oglada walkę innym okiem niż kibic, deal with it.

 

Po to w boksie jest 3 sedziow aby zminimalizować ryzyko bledu w werdykcie. W tej walce werdykt końcowy byl sprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie o tym o czym wiem z wieloletniego doświadczenia w sportach walki jako zawodnik i po wielu rozmowach z sędziami. Nie mówie, że w tej konkretnej sytuacji na pewno kobita byla obiektywna czy nie, po prostu mówie o tym, że sedzia oglada walkę innym okiem niż kibic, deal with it.

 

Po to w boksie jest 3 sedziow aby zminimalizować ryzyko bledu w werdykcie. W tej walce werdykt końcowy byl sprawiedliwy.

 

Nie. Nie był sprawiedliwy. GGG został oszukany i ma w rekordzie remis za walkę którą wygrał. Tej punktacji ani wyniku walki nie da się wybronić, a babsko powinno zostać zawieszone i prześwietlone na wszelkie możliwe sposoby, bo tacy sędziowie to rak toczący ten sport.

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.