Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram nowy temat, tak jak było mówione w temacie o UFC.Boks zaczyna oddychać, a wszystko to dzięki takim gagatkom jak Fury, Joshua, Wilder, Szpilka , czy Ortiz który jest moim człowiekiem i głęboko liczę, że ktoś w końcu da mu szansę, chociaż to chyba zbyt wielkie ryzyko dla takiego Wildera, którego moim zdaniem robi przed czasem.Precyzyjne ciosy, nietypowe kombinacje, szybkość, prawdziwe pierdolnięcie, niewygodny mańkut, olbrzym?Wystarcza moim zdaniem na Wildera, który jest trochę przeceniany.Co nie zmienia faktu, że Povietkina by zrobił, gdyby Rusek się nie naćpał.

 

https://www.youtube.com/watch?v=luvHV4n1RWU

 

 

8 lipca Fury walczy z Kliczko.Co ciekawe, narodziła się nowa fala ciężkich, wielkich koni i Kliczko nawet jeżeli wygra z Furym, to nie będzie mógł unikać spotkania z nimi, za bardzo media zaczęły żyć znów tym sportem, żeby odpuszczono tych walk.Mam tylko nadzieje, że do walki o pas nie dopcha się Haye, który doborem przeciwników robi sobie żarty.Poluje na spotkanie z Antkiem jak najmniejszym wysiłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje Wildera. Nie kupuje go jako dominatora wagi ciężkiej. Ma oczywiście kowadło w łapie ale nic poza tym. Jego poruszanie się po ringu jak i sposób wyprowadzania ciosów śmierdzi mi mocno ulicznym zabijaką którego dobrze ułożony bokser ( typu właśnie Ortiz, Joshua jak nabierze jeszcze trochę doświadczenia) poskłada jak dziecko. Bekę mam z tego Charlesa Martina. Kolo którego prawie nikt nie znał zdobył fuksem pasek. I jak szybko go zdobył tak szybko go stracił. Pewnie tyle go w wielkich walkach widzieli.

My w Polsce też mamy fajnych bokserów i nie można o tym zapominać. Główka jest mistrzem, ale Szpila i co ważniejsze Cieślak dopiero się rozkręcają i czuję, że będziemy mieli z nich dużo pociechy.

Zawodowcy mogą walczyć na IO w Rio. Ktoś ma jakieś info o tych co się tam wybierają na turniej kwalifikacyjny z bardziej znanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowcy mogą walczyć na IO w Rio. Ktoś ma jakieś info o tych co się tam wybierają na turniej kwalifikacyjny z bardziej znanych?

Chyba raczej nic z tego.Władze WBC nie chcą, żeby na IO występowali najlepsi bokserzy na świecie.

 

http://www.ringpolska.pl/163-boks-zawodowy-zagranica/47072-federacja-wbc-2-lata-zawieszenia-za-start-na-igrzyskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

No to 23 kwietnia. Jedna z bardziej oczekiwanych walk ( moim skromnym zdaniem) w wadze ciężkiej ostatnich lat. Wembley. Anthony Joshua vs Wladimir Klitsko. Ten młody Anglik jest moim zdaniem niesamowity. Głodny nokautu. Głodny zwycięstw. Budową ciała zbliżony raczej do Tysona niż Kliczki. Chłop ma pierdolnięcie o czym przekonał się parenaście godzin temu Molina. Ja tam jaram się. Niech zakończy karierę Kliczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko, bo oglądam boks od święta

 

kto przejął pasy po Furym?

wlasnie Joshua? 

 

podobało mi sie jak zdemolował Moline, gość był tak obsrany przez całą walkę że prawie nie atakował :tongue:

 

z Kliczko będzie ciekawa walka

 

9 kwietnia zdobył zwakowany IBF pokonując Chalesa Martina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Fajna emocjunujaca walka Klitschko vs Joshua

 

Na poczatku 5 rundy Klitscko lezy by pod koniec rundy obijac Joshue

w 6 rundzie lezy Joshua .

 

Joshua sie wypstrykal tym atakiem w 5 rundzie szkoda bo ladnie usadzil Wladimira

 

Joshua wyslal Klitschke na emeryture  :nevreness:  11runda nokaut (choc rewanzem bym nie pogardzil)

 

Te kilka bomb (prawy podbrudkowy anglika prawie wyjebal Wladka z butow)ktore zebrali w tej walce szacun

 

Walka Petarda

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy był wywiad z najebanym Wachem :grin:

 

Jak dla mnie to niezawodny Kostyra skradł cały show:

 

"Obaj zawodnicy mają rozpiętość ramion jak pterodaktyle"

 

"Już był jedną nogą w grobie, drugą na skórce od banana"

 
"On czeka aż Kliczko sam umrze? To jest niemożliwe!"
 
...i wiele innych :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Down goes Klitschko! :>

 

Kapitalna walka. Stawiałem, że Joshua znokautuje go koło 5/6 rundy i już zadowolony widziałem koniec walki, a tu taki zwrot akcji. Wielki szacunek dla Kliczki, bo naprawdę nie spodziewałem się, że po tak długiej przerwie będzie w stanie iść na wymianę z atletyczną bestią. 

Wilder, you will be next  :onthego: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.