Skocz do zawartości

Smartfon dla Leposa


lepos

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon do typowo codziennego użytku, z powodu od czasu do czasu mogę być zmuszony aby przeczytać na nim kilka dokumentów, aczkolwiek wolałbym żeby to cegła nie była, także żadnych Noteów pod uwagę nie biorę. Standardowe używanie, internet, podstawowe aplikacje od czasu do czasu jakieś zdjęcie, nic nadzwyczajnego. 

 

P9 którego miałem bardzo mi się podobał, zepsuł mi się w nim głośnik, zaczyna padać bateria i nie obejdzie się już bez ładowania w trakcie dnia po całonocnym ładowaniu

 

A jak podchodzisz do kwestii obudów szklanych ? Wolałbyś tego uniknąć czy nie robi ci to różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak się nie znam ale mając szklaną obudowę telefon wygląda bardziej elegancko, masz możliwość bezprzewodowego ładowania baterii. Z wad to telefon jest śliski, łatwiej go zarysować czy obić ale to kwestia dobrego etui (w mojej 4 letniej notce 735 telefon wytrzymał wiele upadków a gumowe etui wygląda jak nowe). Ja do szkła jestem niezbyt przekonany, ale znajdzie się pewnie wielu entuzjastów takiej obudowy. Co mogę ci polecić? Na pewno wspomniany p20 pro, oneplus 6/6t (ja sam oglądałem się za 5t ale ostatecznie wydałem mniej na tefefon). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zawsze kupowałem starsze flagowce samsunga i nigdy nie narzekałem, tak od generacji 8 jest problem. Każdy jeden model ma zakrzywiony ekran.

Użytkuję od dłuższego czasu s7 edge i zastanawiam się czy go nie sprzedać w ciul, ten ekran naprawdę sprawia problemu w użytkowaniu i strasznie irytuje.

Do drobnych ludzi nie należysz więc sprawdź najpierw czy Twoim łapom spasuje ten wynalazek zanim go kupisz.

A, i piszę to jako fanboj Samsunga więc coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak się nie znam ale mając szklaną obudowę telefon wygląda bardziej elegancko, masz możliwość bezprzewodowego ładowania baterii. Z wad to telefon jest śliski, łatwiej go zarysować czy obić ale to kwestia dobrego etui (w mojej 4 letniej notce 735 telefon wytrzymał wiele upadków a gumowe etui wygląda jak nowe). Ja do szkła jestem niezbyt przekonany, ale znajdzie się pewnie wielu entuzjastów takiej obudowy. Co mogę ci polecić? Na pewno wspomniany p20 pro, oneplus 6/6t (ja sam oglądałem się za 5t ale ostatecznie wydałem mniej na tefefon). 

 

Zacytuje sam siebie ale zapomniałem dodać że oba mają szklaną obudowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Huawei p20 lite to dobre zdjęcia robi? Bo to podstawowe kryterium mojej pani. No i żeby duży nie był, ale trudno znaleźć coś mniejszego niż 5,5'

 

Bardziej niż na ekran patrz na wymiary telefonu :) p20 mi kilka wersji: zwykła p20, p20 pro, p20 lite i różnią się one znacznie od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zawsze kupowałem starsze flagowce samsunga i nigdy nie narzekałem, tak od generacji 8 jest problem. Każdy jeden model ma zakrzywiony ekran.

Użytkuję od dłuższego czasu s7 edge i zastanawiam się czy go nie sprzedać w ciul, ten ekran naprawdę sprawia problemu w użytkowaniu i strasznie irytuje.

Do drobnych ludzi nie należysz więc sprawdź najpierw czy Twoim łapom spasuje ten wynalazek zanim go kupisz.

A, i piszę to jako fanboj Samsunga więc coś jest na rzeczy.

Zanim zobaczyłem Twój post, kupiłem s8p plus... Póki co się go uczę, ale wstępnie wrażenia bardzo dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jest jakiś sposób żeby słuchać yt na wygaszonym ekranie telefonu? uruchomienie w wersji na kompa nic nie dało i skończyły mi się pomysły :grin:
Apka to snaptube. Do tego nie ma chyba reklam podczas oglądania filmów (są za to w samej aplikacji) i możesz też ściągać je offline. Logujesz się normalnie na swoje konto YT i dziala tak samo łącznie z subskrybcjami, watch later itp.

Nie znajdziesz jej w google play więc musisz ściągnąć APK i zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przymierzam się do wymiany telefonu, kupiony prawie 3 lata temu Huawei P9 swoje przeżył i zacząłem poszukiwania nowego tele. Wstępnie ograniczyłem wybór do Xiaomi Mi 9 i Samsunga S9. Zależy mi przede wszystkim na wydajności i dobrych zdjęciach. Macie jakieś opinie na temat tych modeli? Ewentualnie coś innego do 2000 ?

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000000 za telefon? To co to ma być, stacja kosmiczna?

Znajomy z serwisu polecał huaweja, o xiaomi też źle nie mówił, za to Samsungi jechał i to równo a miał chyba 6,7 i 8.

Tam jest ślowko „do” wiec określa zasięg cenowy po prostu

 

Może to?

 

https://m.youtube.com/watch?v=wCfClc8ssOU

 

W środku przedziału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ślowko „do” wiec określa zasięg cenowy po prostu

 

Może to?

 

https://m.youtube.com/watch?v=wCfClc8ssOU

 

W środku przedziału ?

 

 

Od kiedy 20tyś$ jest w środku przedziału 0-2000000?

 

 

2000000 za telefon? To co to ma być, stacja kosmiczna?

Znajomy z serwisu polecał huaweja, o xiaomi też źle nie mówił, za to Samsungi jechał i to równo a miał chyba 6,7 i 8.

 

Dlatego napisałem że ma być wydajny ;)

 

Nad Huawei myślałem ale najnowszy P30 jednak 3tyś kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, kolader napisał:

A tak z innej beczki. Naprawiał ktoś zbitą szybkę w smartfonie ? Co warto wiedzieć ?

Ja kilka razy we flagowcach Galaxy kiedyś miałem tę wątpliwą przyjemność.

Przede wszystkim warto wiedzieć jaki masz wyświetlacz i czy da radę w ogóle tę szybkę osobno wymienić. W super amoledach Samsungowych się nie dało i trzeba było kupować cały moduł wyświetlacza. Plusem tego było to, że wymiana w domowych warunkach z użyciem suszarki, dowodu osobistego i kilku śrubokręcików zajmowała ze 30 minut, ale cena oczywiście kilka razy wyższa niż za samo szkło.

Z drugiej strony były serwisy, które oferowały wycięcie samej szybki, jej klejenie i wpasowywanie na działający wyświetlacz, ale to już była wyższa szkoła jazdy i ostre narzędzia w użyciu. Zacząłbym więc od sprawdzenia czy w ogóle jest możliwość wydostania samego szkła bez ryzyka zniszczenia wyświetlacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniałem zbitą szybkę w iPhonie - ceny między serwisami różnią się znacznie. Np. w autoryzowanym serwisie dla mojego modelu podali koszt bodajże 530 pln, a w serwisie iDoit (tam robiłem) - 250 pln. Więc ponad dwukrotnie niższy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.