Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Kucio, nic innego nie jestem w stanie powiedziec, szczegolnie po tym ostatnim podaniu gdy Diggs zlapal 8 yardowe podanie i skonczyl mecz, 1 yard mniej i mam w dupe.

Gdyby złapał 7-jardowe podanie zamiast 8-jardowego i tak miałby na nim więcej jardów niż Doyle przez cały mecz :D

 

 

A tak poważnie to jeśli ktoś szuka dobrego TE to u mnie można coś znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha xD uwielbiam gościa xD

Lol, wygrałem po stat correction dla Lavonte o 0.04 pkt :grin: :grin:

 

W sumie sam jestem sobie winny, że w ogóle było tak "close". Powinienem za Gordona wziąć jakiegoś obrońcę na zastępstwo dla Ansaha i byłoby po problemie. Błąd nowicjusza.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily wyruchal też w tamtym roku kilku menago.

Wymień. Bo o ile wygrałem rok temu trade z Kuciem, bo CJ2K, którego oddawałem, niedługo potem się połamał na amen, to pozostali moi kontrahenci (Chomik, Skoczek) byli z rezultatu wymian ze mną bardzo zadowoleni i trudno racjonalnie stwierdzić, że wygrałem z nimi trade, wyruchałem ich czy co tam jeszcze.

 

Na pisanie o tegorocznych wymianach przyjdzie jeszcze czas, bo przynajmniej ja przyszłości nie znam, ale dziwne, że ci, którzy wiedzą wszystko najlepiej nie komentują, że Tom Brady został oddany za Johna Browna. Tego samego, który uczestniczył we wczorajszej wymianie. Może dlatego, że jeden z nich był stroną tej wymiany (ja tam nie będę się odnosił do tego którą stroną w relacji ruchania).

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mniej więcej chodzi w wymianach, żeby wyjść na plus i to akurat cieszy, że nie jestem jedyny, który uważa swoje ruchy za sensowne. Natomiast nie uważam, żebym ruchał swoich kontrahentów, raczej staram się trafiać w potrzeby ich składów, a jak zawodnik, którego wymieniam się później połamię to cóż, nie mam na to wpływu tak jak Ty nie masz wpływu na to, że Ci się najwyżej wybrani w drafcie zawodni łamią. Taka gra. A w ogóle te trejdy, na które tak oceniasz Ty czy Bast to często proste akceptacje cudzych propozycji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha mialem was zapytac panowie, jak wam sie na razie podoba granie na IDP czyli pojedynczych defensorow? Lepiej niz cale defensywy czy gorzej? 

Dla mnie z jednej strony lepiej bo mozna fajnych grajkow znalezc na waivers raczej bez wielkich problemow, oczywiscie czesto to wrozenie z fusow, to akurat ta mniej fajna rzecz. W calych defensywach jak sie nie chapnie top5 to naprawde ciezko znalezc rowno punktujaca defensywe, raz wyskoczy jakas Arizona, innym razem Bills itd.

W sumie chyba wiecej + niz -, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba póki co mimo, że wkurzają mnie zawodnicy, których biorę, ale zdecydowanie postuluję rozszerzenie tego do 5 obrońców (DL, dwóch LB oraz osobno CB i S). Dwóch LB, bo na tej pozycji jest nadmiar niezłych grajków, a rozdzielenie w secondary żeby bardziej docenić CB (obecnie prawie wszyscy są na FA). Ewentualnie sześciu obrońców z rozdzieleniem DL na DE i DT.

Jest tu jeden gracz, który ciągle mi mówi, że trzeba zrobić tylu zawodników z obrony co z ataku, ale tutaj się chyba boi napisać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.