Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Cama boli glowa obecnie.

@Kucio czy ty zawsze jak grasz ze mna to musisz miec farta z tym Crabtreem? Co gramy od lat to on zawsze mi td zajebie, ale zeby az 3 od razu? O Dorsecie nie wspominam, bo to jest bust i zlapal ta jedna pilke na farcie (obronca debil), ale kto o tym bedzie pamietam za tydzien.

Pantery to jest obecnie zenada swoja droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem. Matchup z Tobą to jakiś żart. Nawet specjalnie się nie prxejmowalem i uznałem, że gram for fun. Z godzinę przed meczem Colts wziąłem Adama z FA i trzasnal 12 pkt. Crab to mój kochanek, a Kily namawiał mnie, abym odpuścił kogoś ma rzecz Tate.

Nieprawda :P mówiłem tylko żebyś monitorował sytaucję Marvina Jonesa (był questionable) i żebyś wpuszczał Tate'a w razie gdyby Marvin nie grał. Ostatecznie zagrał, więc dobrze, że Tate na ławie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tydzień masakryczny. Już pomijając kontuzje, które trochę mnie osłabiły na starcie, kolejne kontuzje w trakcie samych meczów, ale za cholerę nie wiem jak to się stało, że Gostkowski skończył z 0 fp? Jakiś komentarz Kily? Wilkerson, którym Kily się tak jarał, jeszcze musi zagrać dobry mecz w tym sezonie - teraz ten się cieszy, że go uratowałem nie zgadzając się na wymianę przed sezonem. No ale Kily polował polował i upolował wymianę, jeszcze z pocałowaniem ręki oddał swoich grajków i hula, jedziemy po mistrza (tylko udawał, że robi to z wielkim bólem dupy, już ja go znam :P). Suma sumarum z prawdziwym bólem dupy zostaję ja, bo Kilasa team wygląda obiecująco, a mój niestety co raz mniej :(. Ale tutaj już nie chodzi o mnie Panowie, po prostu nie pozwólcie mu wygrać!

 

 

No dobra przyznaję się, odrzuciłem million wymian tylko po to żebym przypadkiem mu nie pomógł... też trochę moja wina ;)

 

Ale generalnie fajnie się gra, nie myślałem, że takie fajne jest to fantasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kucio dostał karę za posadzenie Gronka na ławie dla jakiegoś śmiesza Doyle'a. 0,06 fp zadecydowało. Mniej niż jeden jard.

 

Rzutem na taśmę wygrał też Skoczek i paradoksalnie pomógł mu jego Odell w MNF. Wygrał o 0,46 fp dzięki temu, że Odell wypadł gorzej od Cruza.

 

Tymczasem po tej kolejce Bast oddaje pozycję lidera w dobre ręce. Niech już nic w tym miejscu do końca sezonu nie ulega zmianie ;)

 

Dla mnie tydzień masakryczny. Już pomijając kontuzje, które trochę mnie osłabiły na starcie, kolejne kontuzje w trakcie samych meczów, ale za cholerę nie wiem jak to się stało, że Gostkowski skończył z 0 fp? Jakiś komentarz Kily? Wilkerson, którym Kily się tak jarał, jeszcze musi zagrać dobry mecz w tym sezonie - teraz ten się cieszy, że go uratowałem nie zgadzając się na wymianę przed sezonem. No ale Kily polował polował i upolował wymianę, jeszcze z pocałowaniem ręki oddał swoich grajków i hula, jedziemy po mistrza (tylko udawał, że robi to z wielkim bólem dupy, już ja go znam :tongue:). Suma sumarum z prawdziwym bólem dupy zostaję ja, bo Kilasa team wygląda obiecująco, a mój niestety co raz mniej :(.

Z tymi propozycjami Hirek to w ogóle tak śmiesznie jest, że proponowałem trejdy trzem z Was i za każdym razem z perspektywy czasu wychodziło na to, że bym sobie zaszkodził, gdybyście się zgadzali, natomiast trade życia (po zerwaniu achillesa przez Bowmana chyba można tak powiedzieć) zrobiłem z cudzej propozycji. Dzięki, Panowie! :smile:

 

A co do 0 punktów Gostkowskiego jako pochodnej 0 punktów Patriots to nie chce mi się na ten temat gadać. :tongue: Teraz wraca taki jeden, który nie pozwoli na to, żeby to się powtórzyło ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Kucio, nic innego nie jestem w stanie powiedziec, szczegolnie po tym ostatnim podaniu gdy Diggs zlapal 8 yardowe podanie i skonczyl mecz, 1 yard mniej i mam w dupe.

Rok temu przegralem z gosciem o 0.03 pkt, teraz wygralem o 0.06, 12 lat temu przegralem z gosciem o 0.5pkt jak w MNF TO i Witten jebneli do spolki 5td, taka gra, taki los, raz na wozie, raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.