Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś minimalnie miałem poukładanego to informacja o tym, że zmienił mi się numer draftu (bylem za losowymi) trochę mi zamieszała - nie było źle oprócz jednej mega lipa Corey Graham dobrze tacklujacy DB przy problemach Bills z LB na pewno dobrze pogra, tylko go nie chciałem - zwiecha auto pick. Wymienię jednego z moich DB na WR lub innego FLEXA.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam poklikałem, jeden pick poszedł z autopicku za nieaktywność (miałem paru graczy w queue, więc nie spieszyło mi się z wybieraniem, a na autopicku nie bierze tych graczy z kolejki o dziwo), dwa inne picki poszły z automatu bo nie mogłem się zdecydować, a przez resztę czasu za bardzo nie wiedziałem co robić, kogo wybierać etc. i tak powstała moja drużyna... ;D. No nic, powiedzenia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hirek ja jestem pod mega wrazeniem twojego draftu, szczegolnie wybierajac pierwszy i czekajac do picku 24 i 25 na 2 i 3 runde. Plus brak wielkiego doswiadczenia, a tu naprawde fajna paczka. Nie jestem fanem wszystkich ruchow, ale tez nie kazdy musi sie zgadzac z inna opinia. Generalnie fajny draftm i fajny "core" teamu.

Yahoo najwyzej ocenilo twoj draft, to akurat niewiele znaczy, ale odwaliles poki co kawal fajnej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dołączam się do pochwał dla Hirka. Bardzo dobrze obsadzone pozycje WR i RB (w podstawowym składzie, bo na RB brakuje głębi), a do tego QB i K z absolutnego topu. Jest moc.

 

Ale tymi ocenami na yahoo nie ma co się sugerować, bo np. na mnie wrażenie zrobił też draft najniżej ocenionego przez yahoo Wowo. W zasadzie wyszedł mu skład bez słabych stron w ataku, a o to nie jest łatwo w 12-osobowej lidze. Projekt "ostatni będą pierwszymi" rozpoczęty w dobrym stylu ;)

 

Ja z kolei liczę na to, że Steelers będą grać ciągle 2 point conversion tak jak zapowiadali w offseason, bo mając Benka i Bella w składzie to dla mnie nawet istotna sprawa się robi ;)


P.S. Todd Gurley z 10 pickiem to dla mnie mindfuck na miarę Antonio Browna wypadającego poza pierwszą rundę w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie zapomniałem o Gurley. Lekko spanikowałem i wziąłem Elliotta :>

 

Dziękuję ;> 

 

żałuje tylko, że do drugiej rundy mojej nie ostal się nikt z trio cooper, Evans, Allen

 

Czyli jednak dobrze, że wziąłem Coopera, bo nie ostałby się do 3 rundy. Tak jak Reed i Wilson. Miałem plan żeby brać jednego z tych dwóch w 3. rundzie, ale zostali wybrali wcześniej. 

 

 

tak teraz sprawdziłem i oczywiście u konkurencji na espn.com i nfl.com w fantasy Chandler Jones jest DL; jebać yahoo

 

Nie Jebać Yahoo, bo akurat Yahoo ma dobrze. Jones będzie grał na LB.  

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Jebać Yahoo, bo akurat Yahoo ma dobrze. Jones będzie grał na LB.  

będzie grał OLB tylko dlatego, że Cards grają, co rzadko występuje, 3-4. Podstawową pozycją Jonesa jest oczywiście DE.

nie brakuje obrońców, którzy mają podwójną pozycję w fantasy i Chandler Jones oczywiście powinien być jednym z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jest zabawne, że propozycja Skoczka spotkała się póki co tylko z akceptacją, bo jeśli ona jest dobra, to oznacza, że cała zeszłoroczna napinka o trade Browna za Gurleya i Westa była z dupy wzięta (i taka była ;)). Tamta wymiana oczywiście została dokonana przed deadlinem zaproponowanym przez Skoczka.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.