Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzieki za sezon, gratulacje dla chłopaków Top.3

 

ledley jak patrzę na Twój skład to nie potrafię zrozumieć jak Ty to zrobiłeś - dlatego szacun

 

Umnie zawiódł Favors, oraz Rondo - jeżeli zagrali by na poziomie 45 i 50 fpp - to było by pudło ;)

Za to ich słaba gra w tym sezonie daje mi ciekawy asset na przyszły sezon.

 

U mnie jak zawsze wszyscy do oddania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla najlepszych w tym sezonie : )

 

Dla mnie ciekawy pierwszy sezon, nie planowałem grać w tym formacie, ale gdy pojawiła się szansa - wszedłem w to i cały czas się wdrażam. Pierwszy sezon na ostatnim miejscu, ale chyba nie powiem nic odkrywczego, bo..tak miało być, całkowita przebudowa zespołu, która tak naprawdę dalej jest w toku. Mam paru młodych, z których może coś będzie, ale mam też parę picków z obecnego draftu, w tym swój prawdopodobnie w top 3.Pozostaje nadzieja, że uda się wyłowić fajnych graczy, a także wierzę w longterm prospect Ingrama.

Zaryzykowałem sporo, miałem dość ciekawy skład ale taki, z którego trudno byłoby coś więcej wycisnąć, dlatego poszedłem all in. Zobaczymy jak wyjdzie, z mojej strony nadzieja że za rok o tej porze perspektywy będą o wiele lepsze : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za sezon i Tizzowi za walkę do samego końca. Przed kampanią liczyłem że powalczę o podium ale pierwsza część sezonu nie była najlepsza w moim wykonaniu. Później rozkręcił się Jokić, Rubio zaczął grać o wiele lepiej i przede wszystkim razem z Bealem byli zdrowi. Za długo wierzyłem w Noaha ale ten na szczęście się połamał. 

 

Moją przebudowę można uznać za zakończoną sukcesem. 2 lata temu 18 miejsce, w poprzednim roku 5 i teraz mistrzostwo :)

 

@Zodd

W poprzednim sezonie mistrzostwo zdobyło u nas Golden State, więc mam nadzieję że nie jest to proroctwo przegranej w finałach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam o tyle dobrą informację, iż zgłosił się do mnie Evitacre. Jeśli potwierdzi, to z nim, Quoooniem (mam nadzieję, ze gra z nami) i Majestciem czekamy już tylko na oficjalną deklarację ze strony F.U., do którego już został wysłany PW, niestety na razie bez odpowiedzi. Jeśli nie da znać, będziemy szukali czwartego.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam o tyle dobrą informację, iż zgłosił się do mnie Evitacre. Jeśli potwierdzi, to z nim, Quoooniem (mam nadzieję, ze gra z nami) i Majestciem czekamy już tylko na oficjalną deklarację ze strony F.U., do którego już został wysłany PW, niestety na razie bez odpowiedzi. Jeśli nie da znać, będziemy szukali czwartego.

 

A kto to jest Majestic? Czyjeś multikonto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest Majestic? Czyjeś multikonto?

Nie sądzę, grał jeden sezon w roto na sznurku rok temu.

 

Ale ponieważ zgłosił się Goozman, przekażę Majesticowi miejsce w podobnej lidze na sznurku, a tu dokooptujemy Gooza.

 

Na pewno planowany jest minidraft, gdyż tylko jedna ekipa, Wirakoczy, prezentuje jakiś poziom. O teamie Herrmanna natomiast niewiele dobrego można powiedzieć.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.