Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Sebastian napisał:

Pogacar nie wygra ? Przecież znika klasycznie jak stara gwardia i pojawia się na najważniejszy wyścig :)

Wycodzę z założenia ,że wygranie 3 raz pod rząd wielkiego Touru to ciężka sprawa. Wszystko musi się ułożyć idealnie. A widać ,że Roglić jest w mocnej formie. Bora taktycznie poprawiła się niesamowicie. A wsparcie Pogacara ostatnie wyścigi jedzie delikatnie mówiąc słabo więc po prostu przypuszczam ,że tym razem może się nie udać wygrać

Już nie mówiąc o takim pechu jak wczoraj miała Bora gdzie w Szawajcarii na 4 kilometry przed metą była kraksa w której leżał wicelider wyścig Schachmann i już nie odrobili tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Bora taktycznie podciągneła w tym sezonie. Świetnie rozegrane Giro. Teraz dobrze jadą w Szwajcarii i patrząc jak diżs Thomas się ledwo utrzymał to jutro Bora powinna go zajechać

Dobrze to rozegrali. Shachmann wyprowadził Własowa. Do tego Grosschatner cały czas wysoko. Są mocni choc chyba na Tour nie dadzą rady Słoweńcom

Wczoraj załapałem się na końcówkę Słowenii. Brawo dla Majki . Zawsze to radość kiedy Polak wygrywa etap a realnie to za chwilę nie będziemy mieć takich chwil bo następców brak

Teraz, matek napisał:

Całe Jumbo wycofane z TdS przez covid.

Tak wiem ale z tego co słyszałem to żaden kolarz ale profilaktycznie wycofali wszystkich

Chyba ,że wiesz coś więcej bo dość enigmatycznie na Polsacie mówili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten TdS bez sensu się zrobił.

Jumbo się wycofało

Dziś Alpecin, Bahrain. Do tego wypadł Vlasow który był liderem. Z Education chyba zostało dwóch . 33 wycofało się dziś.. Ze 123 którzy kończyli wczoraj.. Jutro będzie kolejna selekcja. już wypadła połowa z czołowej 10tki

Biorąc pod uwagę ,że każdy ma 3 dawki to chyba trocę już przesada z tym Covidem . Zwłaszcza ,że kolejne warianty są dość łagodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka drugi raz... I nawet nie ma znaczenia ,ze obsada jest delikatnie mówiąc na poziomie mistrzostw Słowenii..

W Szwajcarii kolejny raz w tym roku pokazuje rewelacyjną taktykę. Wyprowadzili sobie kolejnego koszykarza na lidera wyścigu. No ale w jutrzejszej czasówce Thomas powinien rozjechac wszystkich. No chyba ,że Thimas ogólnie będzie zbyt zmęczony ( w co wątpie tak szczerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumbo jest mega mocne. Jakby LaPorte się wczoraj nie wyłożył to mieliby czterech kolarzy w czołowej 10 tce. Dziś van Aert ma koszulkę lidera i pewnie długo jej nie odda. Do tego Vinegard i Roglić wyglądali mocno w czasówce. . Będą robić jatkę w górach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marzec napisał:

Ilość kibiców w tej dani rozpierdala. Szacun

Bo to jest kraj kolarski. Nawet w Holandii nie widziałęm takiej ilości ludzi jeżdżących na rowerach. A że nie mają żadnego klasyku to wyszli tłumnie na Tour..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ely3 napisał:

Dziś van Aert ma koszulkę lidera i pewnie długo jej nie odda

ciekawe czy będzie też finiszował na płaskowyżu :D

W dniu 17.06.2022 o 21:38, matek napisał:

Ja się zdziwiłem, że robią im jeszcze testy. 

to jeszcze nic jak zobaczyłem ze dyrektor wyścigu wylazł w aucie przez szyberdach przy honorowym starcie... w maseczce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.