Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Z grubsza to Sagan zaraz spierdoli od nich, Rafał już dawno mówiłem że powinien, jak by zostali z Ackermanem i Schamanami/Konradami sezon wtopę zaliczyli to może by się nauczyli.

Szkoda, że kłopoty ma CCC bo to że chcieli Kwiato na klasyki pisało się od dawna, a Majka na GC byłby ideałem, bo dziś nawet pomagierow kilku jest fajnych.

UAE za Aru to byłby mega deal, dostałby przynajmniej 1 GC jako lider i może 1-2 mniejsze wyścigi, a w TdF byłby pomagierem. Ciekawy jestem czy Astana by go nie chciała, ostatnio Lopez ma pecha/dołek i kto wie czy zostanie. Tyle że ich stać na Frooma :)

Może QuickStep? Chyba Jungels zmieni ekipe a na GC nie mają nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, matek napisał:

Majka spierdoli do UAE i albo będzie pomagierem Pogacara, albo w końcu zespół może postawi w 100% na niego. 

A niby nie stawiał na Majkę we Vuelcie? Czy nawet w Giro ? To że dziś Konrad wskoczył przed Majke nie oznacza ,że nie stawiają na niego. To nie był etap na atakowanie czy robienie przewagi. Nie ta faza wyścigu. Selekcje zrobiono na Etnie. Wiadomo kto się liczy w tegorocznym Giro. A niektóre etapy przed nimi są naprawdę pogięte. Choćby ten z Alby ... Tam będzie taka rzeźnia od początku niczym zeszłoroczny etap w Andorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie mogę z tym Roubaix cały czas. Kwiato, Alaphilippe, MvdP - to miały być debiuty. W ogóle to miała być na papierze jedna z ciekawszych (z mojej perspektywy) edycji od kiedy oglądam ze względu właśnie na udział zawodników, którzy normalnie nie startują w tym wyścigu. Kiszka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał:

ESPN 30 for 30 - Lance - jak ktoś nie oglądał to niech to zrobi.

 

Potwierdzam, świetny materiał. Powtarzają od jakiegoś czasu na różnych kanałach c+, zawsze zerknę jak nie ma nic ciekawego w tv. Dwie części świetnego materiału. 

W ogóle Lance to jest materiał na dobre filmy dokumentalne - Stop at Nothing: The Lance Armstrong Story też jest dojebany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, matek napisał:

Jeśli nie, to muszą się pięknie chować w peletonie na dzisiejszym etapie, albo jechać w innych koszulkach. 

Poza tym dziwne, że ogłoszone jest to w kilku miejscach jako ich decyzja, a na swojej stronie nie wspomnieli. 

Ja własnie jeszcze nie oglądam wyścigu a nawet na stronie Giro piszą o Mitcheltonie a o Jumbo nic więc dlatego sie pytam. No skoro nie widać żółtych to pewnie się wycofali całkowicie. Oby reszta dojechała bo słabo to wróży

Ok widzę ,że o 14:15 ogłosili też na swojej stronie. Po prostu za wolno aktualizują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.