Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.09.2020 o 09:40, matek napisał:

Później może oddać koszulkę Pinot. Roglić niech wypierdala.

Skąd takie negatywne emocje w stosunku do Słoweńca. Wczoraj pokazał moc grupy i siebie samego. Nie za bardzo wiem jak ktoś może z nim wygrać. Może Pogacar bo w Kolumbijczyków jakos nie chce mi się wierzyć

Od lat jestem fanem Vuelty. Technicznie uważam ten wyścig za najtrudniejszy do wygrania choc ze wzgledów prestiżowych nie zawsze obsada jest tak mocna jak na Tour czy czasem Giro. Niemniej Roglić z Pogacarem powinni zrobić to samo co rok temu na Vuelcie zwłaszcza ,że na Tourze w odróżnieniu od Giro czy Vuelty wystarczy się spiąc na 2-3 etapy a resztę jechać mocno w czołówce. Jumbo jest tak mocne ,że na żadnym etapie Roglić nie straci nawet jeśli pozwolą wygrać etap komuś innemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dannygd napisał:

O co chodzi z Remco i aferą "urządzenia"? Nie miałem czasu ost. śledzić tego za bardzo, a tu gruba sprawa się robić zaczyna...

Chodzi ci o to?

https://www.cyclingnews.com/news/uci-orders-cadf-investigation-after-evenepoel-lombardia-crash-video/

Bo tak enigmatycznie napisałeś ,że trudno sie domyślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dannygd napisał:

@ely3 Tak, dokładnie o to i jakieś wypowiedzi o płaczącym Remco i UCI itd.

Płaczący Remco to nie wiem ale fakt ,że oni kwestionuje niezależnośc pytających itd. A prawda jest taka, że sami pokręcili z tłumaczeniami na początku i teraz sprawa trochę śmierdzi a może faktycznie to było tylko radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dziś Pogacar trochę odrobił. W GC chyba jemu i Martinowi najbardziej kibicuje. Pinot zjechał przez chyba bóle pleców, szkoda.

Ineos zdecydowanie bez szału w porównaniu z Jumbo, Bernal został sam i jest strasznie pasywny, a Roglic i Jumbo chociaż próbowali (piękne Dumoulin pociągnął + Roglic próbował się z Pogacarem zabrać na początku) i do nich to generalnie ciężko miec pretensje w tym wyścigu o jazdę.

Zakarin fatalnie zjedza, nie wiem czy w głowie siedzi ten upadek na chyba Giro czy o co chodzi, ale jak dziś go pokazywali to widać olbrzymią niepewność i wręcz strach. Szkoda, bo to mógł być etap dla CCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

No i Pogacar drugi, fajno. Roglic raczej nie do ruszenia, ale Bernal znów marnuje pracę Kwiatka...

Pogacar pokazał siłę .. Roglic też... Dziś etap typowo Vueltowski bym powiedział niby nie wysoko ale trudne ścianki i pokazali Słoweńcy ,że tylko oni dwaj się liczą... Bernal nie ma tej siły co rok temu albo po prostu tym razem ma silniejszych rywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polskignom napisał:

Majka wyglada całkiem niezle na Tirreno :) 

Majka super wygląda, tylko znów brakuje ciut więcej ryzyka - bo on powinien prowadzić teraz i starać się bronić koszulki na tych 10 km ITT, a tak to Simon raczej już wygrał, bo Thomas nie odrobi tyle na tak krótkim dystansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Majka super wygląda, tylko znów brakuje ciut więcej ryzyka - bo on powinien prowadzić teraz i starać się bronić koszulki na tych 10 km ITT, a tak to Simon raczej już wygrał, bo Thomas nie odrobi tyle na tak krótkim dystansie.

Nie wiem czy ryzyka czy dynamiki. On dziś probowal, ale ciężko było mu zerwać, bo właśnie takiego przyspieszenia brakuje, ale nogę ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, chodzilo mi o to, że on dość agresywnie jechał jak na siebie i jakoś nie miałem przeczucia, że ryzyka zabrakło, a tego czego mu od zawsze i do końca kariery będzie brakowało :P

Jedzie ładnie, ciekawe czy formę utrzyma, żeby się zakręcić w walce o pudło Giro 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

Nie wiem, jak to teraz wygląda wirtualnie, ale liczę że dziś w końcu Cosnefroy straci koszulkę górala. To kabaret, że ten gość tyle czasu w niej jedzie. Najgorsza historia na tym TdF. 

Stracił na rzecz Roglica (tzn tak to przedstawiali Baranowski z Jarońskim w czasie relacji ze jak Roglic będzie 1 lub 2 na mecie to ją przejmie). Tylko, że Roglic ma żółta to dalej w niej pojedzie we wtorek Cosnefroya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadej to przec*** jest, uwielbiam patrzeć jak nie kalkuluje i idzie w trupa jak dziś w końcówce. Roglić jest mocny, ekipę ma najlepszą, ale jaka to by była historia gdyby tak te drobne sekundy odrabiał, żeby wygrać na czasówce TdF!

 Ps. Rafał dziś pięknie wytrzymał, zawsze boję się o niego jak końcówka jest dynamiczna że straci kilka sekund.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.