Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, matek napisał:

One są tak robione, żeby w tym miejscu puszczały. Identycznie złożył się ostatnio S-Works Asgreena.

To raczej po prostu wada karbonu. 

Generalnie jednak to jest tragiczne, wytrzymałość powinna być o wiele większa. Tu naprawdę nie mogło być wielkiej prędkości. 

Nie mówiąc o tym, że jak dla mnie jest strasznie niebezpieczna sytuacja. Co jak ktoś by się nabił na taką złamaną sterczącą rurę ? Stal i aluminium jednak tak łatwo się nie łamią. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przewrocilo sie :)

calkiem spoko na razie  Buchmann jedzie, 5 w generalce co Majce jako liderowi jednak sie nie zdarzalo w TdF za czesto.

no i wszystko super pod Thomasa, pytanie tylko czy aby na pewno to lepszy goral niz Bernal :P

jedyni chyba ktorzy na ten moment moga mu zagrozic to quintana i yates no ale w to chyba juz nikt nie wierzy ze mu odjada nagle w gorach.

Zobaczymy co pojedzie od czwartku debiutant Mas drugi przeciez w tamtym roku w Vuelta, tez fajna jak na razie pozycja w generalce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2019 o 18:00, Sebastian napisał:

Generalnie jednak to jest tragiczne, wytrzymałość powinna być o wiele większa. Tu naprawdę nie mogło być wielkiej prędkości. 

Tu jeden z kolarzy dał dupą z góry z dużą siłą na tę ramę, nie dziwne że poszło. Ja tam żadnej tragedii nie widzę. 

A dzisiejszy etap z nudnego zrobił się w końcówce świetny do śledzenia, a już 40 km przed metą przysypiałem lekko (co lubię często robić w środku relacji jak mało się dzieje). Nie zapowiadało się na takie tasowanie, ale Ineos z Quick Step zrobili rzeź na płaskim. Szkoda mi w sumie tylko Pinota, a tak fajnie się ustawił już w generalce po ostatnim ataku z Alafpolakiem... resztę G ogoli, chyba że mu Bernal odjedzie w górach. A może Alaphilippe jakiś cudem dociągnie B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam a gościem, ale jest w tym roku niesamowity. Sprinty, klasyki, czasówki.

W dniu 4.04.2018 o 21:07, woocash napisał:

Z tym Alaphilippe to Was trochę poniosło, wiem że jest teraz na fali, ale akurat Julian to taka uboższa wersja Kwiato, który:

- jest lepszym sprinterem

- lepszym góralem

- lepszym czasowcem

- lepiej jeździ po bruku

- od poprzedniego sezonu ma tytuł "super domestique"

Jakiś czas tamu pisałem, że to taka gorsza wersja Kwiatkowskiego. Dziś jest na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda Wout van Aerta taki głupi błąd, ścinał tak blisko barierek. Oby szybko wrócił bo On i Mathieu van der Poel to barwne postacie w tym sezonie. (o "Dartanianie" nie wspominam :P )

Nie będę oceniał ale imho błąd z cyklu rookie mistake.

..żeby już nie jechać po Kwiato to cały Team Ineos (bez Garetha i Bernala wiadomo o co walczą) dziś chyba pojechali na ryby...

Tak wiem, że to pomocnik ale jak już Castroviejo czasowiec traci 6 minut i jest 159 to już jest przesada.

 

Wiem, że dal nich liczy sie tylko wygrana w TDF ale to trochu zabija zabwę dla kibica. (dla nas pewnie pozostaje TDP i Majak vs Kwiato, oby Kwiato też dostał solidne wsparcie)

Pozostaje pewnie już czekać na rzeź ze strony Ineos jak poświęcą prawie wszystkich...kto wie może już jutro na Tourmalet.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szogo napisał:

 

 

Pozostaje pewnie już czekać na rzeź ze strony Ineos jak poświęcą prawie wszystkich...kto wie może już jutro na Tourmalet.

 

 

Najlepsza okazja będzie na Tourmalet, bo etap będzie bardzo szybki i dynamiczny, może się wiele zdarzyć. Nie sądzę, żeby chcieli czekać na ten dziwny 35-kilometrowy podjazd w przyszłą sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mas pięknie pokazał się już w zeszłym roku w Vuelcie, ma papiery. Chwaliłem go w tym temacie. 

Movistar się rozpiernicza pomału, szykuje się mocna przebudowa. Dobrze, że Quintana odchodzi do jakiejś gównoekipy, może nie będzie się za bardzo rzucał w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1333488391_by_RaCmin_600.jpg

Pisałem na ten temat wielokrotnie, nie będę się powtarzał. 

Alafpolak nie jest przypadkowym kolesiem, trzeba o tym pamiętać. Idzie w górę od kilku sezonów, może właśnie puka w swój peak? Valverde wygrał Vuelte, dlaczego Alaphilippe miałby nie machnąć przy dobrym wietrze TdF? 

Buchmann sra do ryja Majce i wszystkim tym, którzy po nim jechali za te niby stawianie go wyżej, bo Niemiec. Sorry, ale Rafał musi grzecznie spuścić głowę. 

Ineos dziś dramat. Froome pewnie przewraca się w łóżku. Ładnie trzymał się Bernal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.