Skocz do zawartości

playoff big picture


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie rzut Allena ;) niezly mindfuck :]

Spokojnie, czekam na wyjaśnienie Damianoitaliano. Rzucił odważną tezę więc czekam na jej obronę. Bo skończy się na tym, że mistrzostwa będziemy liczyli niczym całki. A Jordan - o k****, tu to wał, ta wymiana na Pippena była ustawiana w lidze o 78 - to zdobył 3/4 mistrzostwa w pierwszej turze i 7/4 w drugiej. Bo Rodman to też był spisek, bo Popovitch się z Philem trzymali za jajka w żłobku i zrobili więź krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny fart LeBrona. Heat odpadaja prawie na pewno z Hornets. Co roku ma śmieszną drabinkę do finału a i tak uciułał tylko 1,5 tytułu (ten ze Spurs licze jako 0,5 sorry)

 

taka prawda

Szczegolnie tą gdy gra bez dwoch all starow lub gra w ekipie ktora bez niego by tankowala (Cavs przed Heat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie przepadam za LeBronem, ale widzę, że do poziomu hejterstwa kolegi damiansport1 mi jeszcze trochę brakuje :rugby:

mylisz nienawiść z brakiem rozwagi tudzież młodzieńczą fantazją

 

PS . Jak się od wczoraj c***owo forum ładuje to tylko ja wiem. Chomiki co serwer napędzają strajkują czy jak?

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę na inny temat, ale też big picture.

 

Czy wy nie widzicie co z wami robi Adam Silver? Blazers dwa mecze u siebie i dwa razy grali w szmatach z rękawkami, Hornets to samo grają w szmatach z rękawkami i to nie w jakimś randomowym meczu RS tylko w playoffs! Będzie was Adam Silver jebał jak was Stern nie jebał, aż was kukle będą swędzialy. Rękawki, loga McDonaldów na koszulkach będą wam obrzydzały sens życia. Szkoda tylko było tego Lebrona zeby sie męczył z rozrywaniem tych rękawków jeśli tyle to dla was znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz nienawiść z brakiem rozwagi tudzież młodzieńczą fantazją

 

PS . Jak się od wczoraj c***owo forum ładuje to tylko ja wiem. Chomiki co serwer napędzają strajkują czy jak?

 

fantazja jest od tego żeby bawić się na całego...

 

PS. masz nowy baner na forum? Masz więc nie narzekaj jak LBJ na klimatyzację  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony takie "jaja" w walce o finał wyjątkowo pomagają LBJ

 

patrząc na coroczne walki Spurs w PO i 7 meczowe serie z Clippers lub porażkę z Memphis w gazie i obecną serię z OKC można bez HEJTU na LBJ o tym wspomnieć

 

zestaw Pistons Indiana Raps czy Hornets to nie jest w przeciągu walk na Zachodzie coś imponującego...

LBJ z tego korzysta i o ile zabieranie mu połowy tytułu jest obraźliwe względem Mistrza NBA to opisać takie DOSYĆ CIĄgŁe zjawisko warto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony takie "jaja" w walce o finał wyjątkowo pomagają LBJ

 

patrząc na coroczne walki Spurs w PO i 7 meczowe serie z Clippers lub porażkę z Memphis w gazie i obecną serię z OKC można bez HEJTU na LBJ o tym wspomnieć

 

zestaw Pistons Indiana Raps czy Hornets to nie jest w przeciągu walk na Zachodzie coś imponującego...

LBJ z tego korzysta i o ile zabieranie mu połowy tytułu jest obraźliwe względem Mistrza NBA to opisać takie DOSYĆ CIĄgŁe zjawisko warto....

Nie no polamani clippers, kura zagra 2 mecze do konca PO, rakiety na poziomie bucks, Memphis (!), mlode zeraki z Portland, normalnie strach na tym zachodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, czekam na wyjaśnienie Damianoitaliano. Rzucił odważną tezę więc czekam na jej obronę. Bo skończy się na tym, że mistrzostwa będziemy liczyli niczym całki. A Jordan - o k****, tu to wał, ta wymiana na Pippena była ustawiana w lidze o 78 - to zdobył 3/4 mistrzostwa w pierwszej turze i 7/4 w drugiej. Bo Rodman to też był spisek, bo Popovitch się z Philem trzymali za jajka w żłobku i zrobili więź krwi.

 

a nie wiem....po prostu dalej nie mogę uwierzyć że Spurs to przegrali. Byłem w tamtej serii za nimi, szampany juz strzelały, wszyscy im gratulowali a to taki fluke. I nie kupuje gadania że rzut Allena to najbardziej clutch shot w historii. Gość nawet nie miał czasu zastanowic sie nad tym jaka odpowiedzialnosc na nim ciąży (właściwie to nie ciążyła na nim żadna,bo Heat i tak byli już pogrzebani).

 

Prawdziwe clutch shoty to są te gdy już podczas time outu wiesz że piłka będzie Twoja. i wszyscy inni tez o tym wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej postów Ely, robi to człowiekowi dobrze na zdrowie.

jakbym zrobił ranking czyje posty, bardziej szkodzą zdrowiu, Twoje czy ely'ego to mógłbyś się zdziwić z wyników ;)

 

 

A poważnie to polecam jazz obejrzeć a potem Pistons, Utah zwalili końcówkę RSa, co nie zmienia faktu, że graja naprawdę przyjemnie, a pamiętaj, że zaczęli sezon poważnie oslabieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.