Skocz do zawartości

Ćwiczenia na poprawę umiejętności


Muchomorek842

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma jak cos wiedziec z wlasnego doswiadczenia leworeczny paralityku ;]

 

nie zawsze to dziala niestety, no wyobraz sobie w klubie sporotwym pod okiem trenera np. webba, bule, toma albo roba ;]

 

moją lewą rękę szlifowało więcej trenerów niż lasek twojego stalagmita, kartoflu.

 

a Trener Tom nas przecież doprowadził do mistrza, nie? :D

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muchomorze, nigdy nie słuchaj Rapparów w swoim życiu. Nie twierdzę, że czeka Cię kariera w PLK bo na to szansy nie masz ale mając 17 lat możesz jeszcze potrenować i jeżeli masz chęci, predyspozycje i uzyskasz wysoką sprawność fizyczną to możesz jeszcze za kilka lat spokojnie pograć na poziomie 3 czy nawet 2 ligi PZKosz. Nie mówiąc o ligach amatorskich, które w dużych miastach mają naprawdę solidny poziom.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podstawy, podstawy, podstawy - tak jak Findek wcześniej pisał. Do ewentualnej drużyny nie wezmą Cię dlatego, bo wyciskasz tonę na klatę i wyglądasz jak The Rock. Kozłowanie oburącz, zmiany kierunków, oswajaj się z piłką (odbijanie gały od ściany, skok do zbiórki i ćwiczenie chwytu). Przywyknij do zmiany kierunków w obronie, kontroluj krok dostawny - to Ci pomoże w kryciu. Dalej, obronnie, jak będziesz miał okazję grać 2/2, staraj się dostrzegać partnera przeciwnika, kontroluj jego ruch, by odcinać go od podań. Jump shot, osobiste, rzucaj tego dużo. I myśl non stop na parkiecie. Pomoże przy kreowaniu partnerów, przy wyrabianiu sobie nawyków rzutowych, robienia zasłon i używania ich, gdy Twój kolega Ci taką postawi. Oraz szukaj dla siebie rozwiązań w sytuacjach problematycznych, czyli co, gdy przykładowo przestaję kozłować i przeciwnik na mnie siada. Czyli rzucaj z odchylenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy krwawia... Jakie rzuty z odchylenia? Po pierwsze napisz co juz potrafisz czy ogarniasz przepisy. Jesli w ogole nie miales styczności z koszem to najpierw poogladaj sporo meczow i highlightow. Ale nie jakichs dunkerow. Najlepiej cos europejskiego. Napisz na jakim jestes etapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek będzie teraz nam odpisywał i czytał co każdy jeden ma do powiedzenia, oglądał mecze i highlightsy, tak minie mu 17. rok życia. Jako 18-latek będzie już merytorycznie gotowy odbyć trening koszykówki ale będzie wtedy pochłonięty wykłócaniem się z Rapparem, Ignazzem lub jakimkolwiek innym forumowiczem w temacie "Czy Cousins jest top 10 graczy w lidze" lub jemu podobnym.

 

Muchomorek jak to czytasz to nie czytaj, skopiuj sobie post Findka z pierwszej strony, wklej w jakiegoś worda i uciekaj z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oglądanie meczy to raz w tygodniu obejrzę jakiś mecz nba, coś europejskiego rzadziej. Przepisy znam dobrze i każdy wolny czas spędzam albo na boisku albo oglądaniu filmów szkoleniowych lub coś podobnego. Z tym, że mój pociąg odjechał też się nie mogę zgodzić, a może nie chce się pogodzić i postaram się uparcie dążyć do wyznaczonego sobie celu.

Dzięki za każde wasze zdanie, nawet te negatywne. Teraz wiem więcej i w pewnym stopniu bardziej ukierunkowałem sobie cele, małymi kroczkami można osiągnąć wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek będzie teraz nam odpisywał i czytał co każdy jeden ma do powiedzenia, oglądał mecze i highlightsy, tak minie mu 17. rok życia. Jako 18-latek będzie już merytorycznie gotowy odbyć trening koszykówki ale będzie wtedy pochłonięty wykłócaniem się z Rapparem, Ignazzem lub jakimkolwiek innym forumowiczem w temacie "Czy Cousins jest top 10 graczy w lidze" lub jemu podobnym.

 

Muchomorek jak to czytasz to nie czytaj, skopiuj sobie post Findka z pierwszej strony, wklej w jakiegoś worda i uciekaj z tego forum

Doczytalem post findka teraz i popieram 100% z ogladaniem chodzilo mi o to ze jezeli ktos jest calkiem goly to musi jednak poogladac zeby zobaczyc na czym polega ten sport.

A tak to faktycznie podstawy podstawy,

Dwutakty, zatrzymania na jedno, dwa tempa, kozlowanie z naciskiem na niepatrzenie na pile, zmiany kierunku. No i mimo wszystkp technika rzutu, czy w ogole przypomina ona podrecznikowa a nie zza glowy oburacz na tomka hajto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.