Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Ludzi którzy twierdzili że im się Maryja objawiła było na pewno znacznie więcej, ale Watykan ich nie potwierdził ( bo najczęściej są to jakieś halucynacje/omamy/itp). Jedyne potwierdzone objawienie w Polsce to Gietrzwałd. 

A to https://pl.wikipedia.org/wiki/Studzienka_w_Piasecznie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dokładnie bodaj 12 w historii zostało uznane. 

A tylko do Watykanu zgłoszono ponad 21 tysięcy przypadkow. Większość odrzucono. 

Jakie są kryteria? np muszą być świadkowie? zdjęcia? w dobie smartfonów, tik toka, insta to powinien być chociaż jeden udokumentowany przypadek. to byłoby lepsze niż wygranie w totka , tyle chrześcijan na świecie i wszyscy lajkują. a stream online? strach pomyśleć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

Jakie są kryteria? np muszą być świadkowie? zdjęcia? w dobie smartfonów, tik toka, insta to powinien być chociaż jeden udokumentowany przypadek. to byłoby lepsze niż wygranie w totka , tyle chrześcijan na świecie i wszyscy lajkują. a stream online? strach pomyśleć 

https://stacja7.pl/wiara/jak-kosciol-weryfikuje-objawienia/

1 minutę temu, jack napisał:

W 1968, widziałem zdjęcia

Zdjęcia sankcjonowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Koelner napisał:

tylko raz?

jesteśmy na forum koszykarskim więc pewnie nie jeden buchał lub walił koks i takich rzeczy nie ma ale po kompocie z maku, kleju czy kwasie to jest realne. @lorak  swojego czasu przekazywałeś tutaj tajemną wiedzę, jak są realne szanse na takie zjawiska po czymś twardym?

no pewnie ; ] np. jest nawet ciekawa hipoteza izraelskiego naukowca (Benny Shanon), że Mojżesz rozmawiając z płonącym krzewem (oraz przy kilku innych okazjach opisanych w biblii) był zwyczajnie naćpany. i taką oto mamy jedną z podwalin chrześcijaństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber wlasnie wyszedłem ze ślubu kolegi. Pominę treść mszy i ewangelii, ale było coś w stylu intencji modlitwy, nie wiem jak to się nazywa. No i ksiądz PODCZAS ŚLUBU przypomnę wrzucił intencje modlitwy ZA RZĄDZĄCYCH, żeby swoimi ustawami rządzili dobrze naszym życiem.

 

To tak na codzień jest, czy trafiłem na odklejeńca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.