Skocz do zawartości

Sterydy


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ciotka ma poważny problem ze swoim dwudziestoletnim synem

Kretyn zaczął sobie coś wstrzykiwac bo szybko chce robić mase

Nigdy przesadnie błyskotliwy nie był i w sumie nikt też po nim nie oczekiwał znalezienia lekarstwa na raka, ale wnuki ciotka chce miec

 

Przyszła z tym do mnie (?), więc podpytalem kretyna i powiedział że bierze jakieś Deca, podkbno najbezpieczniejszy steryd, który ma świetne wyniki i mało skutków ubocznych

 

Nie znam się na sterydach kompletnie, on też nie bo to co mi mówił to jakieś koksowe brednie spod stadionu, ale pomyślałem że być może jest wśród nas jakiś trener personalny czy ktoś podpbny, kto się na tym zna i poradzi mi co i jak

Pewnie tego idioty nie odwiode, ale chciałbym choć ciotke trochę uspokoić, albo jeśli to gówno jest jakieś syfiaste może choć nagadam mlodemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak (kilkanaście lat temu), że branie sterydów zaczynało się od metanabolu w tabletkach, potem były inne środki (też tabletki), zastrzyki to był kolejny etap. Pierwsze sterydy deca i kłucie dupy, grubo widać jest mocno "zdeterminowany" choć to może znak czasów.

 

http://sterydycennik.pl/deca-durabolin/

 

Sterydy to poważna sprawa i w sumie nie ma czegoś takiego jak "bezpieczny" gdy jest brany bez zaleceń lekarza w "stadionowych" dawkach, dodatkowo z dziwnego źródła. Spory hazard. Sterydy modyfikują gospodarkę hormonalną, a to dość poważna sprawa, bo przywrócenie jej do normy to spore wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch czy trzech znajomych, którzy jadą na sterydach. Żadnemu póki co nic się nie stało, po takim cyklu robią odblok i mówią że jest ok. Z tego co pamiętam to akurat dece sobie chwalili, zarówno pod względem skutków ubocznych (bardzo małe) i przyrostu siły/masy.

 

Ogólnie to każdy organizm reaguje inaczej. Jednemu zmniejszą się jądra, drugiemu wyrosną włosy na plecach. Jeden typ coś mi gadał, że strasznie podczas jakiegoś cyklu napierdalaly go jądra, ale co on wtedy brał to już nie pamiętam.

 

Umrzeć od tego nie umrze, ale zaczynając w tak młodym wieku brać sterydy sukcesu mu nie wróżę. Na pewno na tym jednym cyklu się nie skończy.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ciotka ma poważny problem ze swoim dwudziestoletnim synem

Kretyn zaczął sobie coś wstrzykiwac bo szybko chce robić mase

Nigdy przesadnie błyskotliwy nie był i w sumie nikt też po nim nie oczekiwał znalezienia lekarstwa na raka, ale wnuki ciotka chce miec

 

Przyszła z tym do mnie (?), więc podpytalem kretyna i powiedział że bierze jakieś Deca, podkbno najbezpieczniejszy steryd, który ma świetne wyniki i mało skutków ubocznych

 

Nie znam się na sterydach kompletnie, on też nie bo to co mi mówił to jakieś koksowe brednie spod stadionu, ale pomyślałem że być może jest wśród nas jakiś trener personalny czy ktoś podpbny, kto się na tym zna i poradzi mi co i jak

Pewnie tego idioty nie odwiode, ale chciałbym choć ciotke trochę uspokoić, albo jeśli to gówno jest jakieś syfiaste może choć nagadam mlodemu

 

Jesli celem jest uspokoić ciotkę bo chce mieć wnuki, to możesz jej jakąś bajkę wymyślić bądź po prostu dyplomatycznie jej odpowiedzieć ze w zasadzie nie ma takiego ryzyka lub jest nikłe. 

To czy On chce mieć dzieci czy nie to zupełnie inna kwestia. Bo może być bezpłodny tak czy inaczej. Adoptować też można.

 

Jeśli sam żre to jak MiWir wspomniał - ryzykuje. 

W zasadzie chyba samych badań bezpłodności na deca nie było ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirwir wrzuciłes ten link, ale tsm nazw medycznych jest tyleż samo to przecinkow

Mozecmi to ktoś tna polski przetłumaczyć?

To co piszecie, czyli "z grubsza wiem to i tamto o sterydach" to i ja wiem

 

Mi chodzi o twarde fakty, negatywne też w dużej mierze, bo ciotka finansuje synalkowi siłkę więc pewnie i nieświadomie dokłada się do zastrzyków, więc jak mu odetnie dopływ gotówki to może zmieknie

 

Jest na sali trener? Albo ktoś kto zajmuje się sulplementacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirwir wrzuciłes ten link, ale tsm nazw medycznych jest tyleż samo to przecinkow

Mozecmi to ktoś tna polski przetłumaczyć?

To co piszecie, czyli "z grubsza wiem to i tamto o sterydach" to i ja wiem

 

Mi chodzi o twarde fakty, negatywne też w dużej mierze, bo ciotka finansuje synalkowi siłkę więc pewnie i nieświadomie dokłada się do zastrzyków, więc jak mu odetnie dopływ gotówki to może zmieknie

 

Jest na sali trener? Albo ktoś kto zajmuje się sulplementacja?

 

Nie rozumiem. Mówisz jakbyś realiów nie znał. Myslisz że jak mu odetnie kasę na siłownię to przestanie chodzić? że nagle trener go przekona aby nie brać? :)

na siłownich są trenerzy, ale też zalezy od siłki. A fakty na temat sterydów? Come on :)

 

Koleś bierze i widzi jak mu rośnie i patrzy jak innym rośnie i nic się nie dzieje z jego zdrowiem. Nie ma opcji aby zakazać brania sterydów młodemu człowiekowi. Co możesz zrobić to mu odradzać i tyle. Znaleźć osobę która ma na niego największy wpływ i zaczaić rozmowę co to mu daje. On sam musi dojść do wniosków, że to mu się nie opłaca. 

Wg mnie marne szanse.

ja myślałem , że chodzi o uspokojenie ciotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opinii lekarza internisty, którego poznałem podczas praktyk sterydy to świetny wynalazek i poleca je wszystkim pod warunkiem:

wiek powyżej 30 lat, wcześniej organizm samodzielnie wytwarza wystarczające ilości

max 4 tygodnie suplementacji

rozsądne dawkowanie

 

Sterydy to są hormony i o ile takie podobne do androgenów GKS są pięknymi lekami mającymi tysiące zastosowań, są lekami mogącymi łatwo rozwalić naturalną regulację organizmu, a wtedy rozpierdol jest pełen. O ile nie możesz go odwlec od tego całkowicie, to staraj się go kontrolować, by raczej brał dolne granice zalecanych dawek, a nie po cztery porcje naraz i by wiedział, że jak raz zrobił cykl, to następny niech lepiej odpuści na dłużej. Hormony są piękne, ale jeśli ich stosowanie wymknie się poza kontrolę to ich skutki odczuwamy do końca życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciotka to sobie jakoś dam radę, wcisne kitu trochę, jeśli będzie trzeba i po sprawie, w końcu ona jedna wie mniej ode mnie

 

Ale ja wolę ciotki nie uspokajac, jeśli to gówno może mieć faktycznie zły wplyt na niego, wolę jej powiedzieć prawdę, żeby potem nie było na mnie i żeby nie miała pretensji

 

Chce się dowiedzieć jak najwięcej o tym bardziewiu, ale nie ogolniki w stylu "Jajka jak rodzynki" tylko medyczne fakty (podane w zjadliwej formie), dowody, zdjęcia nastepstw itd

Dlatego szukam kontaktu do kogoś konkretnego

 

Chlopaczyna jest na garnuszku mamusi więc jeśli to jest naprawdę złe, jak znam ciotke, ma Patrys przesrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciotka to sobie jakoś dam radę, wcisne kitu trochę, jeśli będzie trzeba i po sprawie, w końcu ona jedna wie mniej ode mnie

 

Ale ja wolę ciotki nie uspokajac, jeśli to gówno może mieć faktycznie zły wplyt na niego, wolę jej powiedzieć prawdę, żeby potem nie było na mnie i żeby nie miała pretensji

 

Chce się dowiedzieć jak najwięcej o tym bardziewiu, ale nie ogolniki w stylu "Jajka jak rodzynki" tylko medyczne fakty (podane w zjadliwej formie), dowody, zdjęcia nastepstw itd

Dlatego szukam kontaktu do kogoś konkretnego

 

Chlopaczyna jest na garnuszku mamusi więc jeśli to jest naprawdę złe, jak znam ciotke, ma Patrys przesrane

 

Znajdź trenera na sterydach który będzie chciał o tym z Tobą pogadać. 

Sterydy to temat tabu nadal mimo, że coraz więcej ludzi się otwiera na to. I nie jesteś w stanie powiedzieć ile burdlu narobi w organiźmie. każdy ma inny organizm. To tak jak z paleniem papierosów. Wiadomo, że szkodzą, ale czy rzeczywiście kogoś to przeraża? Ludzie mają wbite. A sterydy mają moc i są skuteczne :) Ale zawsze mają skutki uboczne co nie zmienia faktu, ze i tak na to za bardzo się nie patrzy.

tak więc moge  poszukać w necie za pomoca wujka google, ale mi się nie chce bo Ty to możesz zrobić. Ja tylko jako kolega forumowy mogę powiedzieć jak to z mojej perspektywy wygląda. Więc nieważne ile skutków ubocznych pokażesz za bardzo nie zadziała bo nie w tym tkwi problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciotka to sobie jakoś dam radę, wcisne kitu trochę, jeśli będzie trzeba i po sprawie, w końcu ona jedna wie mniej ode mnie

 

Ale ja wolę ciotki nie uspokajac, jeśli to gówno może mieć faktycznie zły wplyt na niego, wolę jej powiedzieć prawdę, żeby potem nie było na mnie i żeby nie miała pretensji

 

Chce się dowiedzieć jak najwięcej o tym bardziewiu, ale nie ogolniki w stylu "Jajka jak rodzynki" tylko medyczne fakty (podane w zjadliwej formie), dowody, zdjęcia nastepstw itd

Dlatego szukam kontaktu do kogoś konkretnego

 

Chlopaczyna jest na garnuszku mamusi więc jeśli to jest naprawdę złe, jak znam ciotke, ma Patrys przesrane

Tylko że bazując na tym co się uczyłem o GKS i o tym, że androgeny są do nich bardzo podobne, to nie dostaniesz jednej prostej odpowiedzi. Nasz się uczula strasznie o ostrożne stosowane z powodu DN, ale jednak są one tak dobre, że są jednymi z powszechniej stosowanych grup lekowych. Jeśli chodzi o medyczne fakty odstraszające, miałem w ręce kartę gościa co sterydami osiągnął nadciśnienie leczone terapią skojarzoną 3 leków w wieku 35 lat. Zgon na chorobą układu krążenia prawie pewny. Więc raczej bez osoby rozeznanej w temacie to stanowczo odradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaczyna jest na garnuszku mamusi więc jeśli to jest naprawdę złe, jak znam ciotke, ma Patrys przesrane

 

Aha - no to jak już chcecie odradzać kolesiowi to to róbcie. Skontrolować nie skontrolujecie, a odcięcie siłowni zahype'owanemu kolesiowi... ? ... good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki tyle to ja wiem, i szukam

Pomyślałem jedynie ze na naszym forum być może uchowal się jakiś absolwent awfu czy innej medycyny sportowej, ale jak nie ma to faktycznie rozszerze zakres poszukiwań

 

Dzięki Rapciu za kilka cennych argumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym uproszczeniu pewnie tak

 

Mi chodzi o rzetelne info o tym co on bierze, czym to grozi itd

Wreszcie co powinien zrobić żeby zminimalizować ryzyko (badania, opieka medyczna, ten cały "odblok"), jak również co może go trafić po jajkach jeśli podejdzie do sprawy tak jak w tej chwili,

 

a teraz na moje pytanie z kim to konsultowal odpowiedział że kumpel mu powiedział bo sam bierze,

zapytałem o lekarza, usłyszałem że to najbezpieczniejszy steryd,

zapytałem wiesz ze to wpływa na twój organizm, serce, wartobe, jaja, mózg. I ta odpowiedź mnie scięła- eee tam mózg...

Zapytałem o trenera, usłyszałem że sam jest swoim trenerem, i że ma jakąś bombę i na tej bombie robi 6 treningów tygodniowo i ma przyrost (jedyny Jaki zauważyłem to wielka morda), no ale plan jest na 15 kg, zaczynał z jakiś 76 kg

Koles to cep, ale ciotka jeśli się dowie że musi iść do lekarza, na badanie itd to go za te podsuszone rodzynki tam zaciągnie

 

I właśnie dlatego tak mi zależy, bo ten idiota się wykonczy, a przy okazji ciotke, a ona z kolei robi zajebisty bigos ze sliweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bez kitu zycze powodzenia w niańczeniu karka :)

 

Odnośnie odbloków info znajdziesz wszedzie. Opieka medyczna i prowadzenia na sterydach? To co mówisz to jego motywuje tylko być dużym - a to daleko do profesjonalnego podejścia ... 

 

eee ogólnie można pisać i pierdzielić ... nie bedę się wtrążolać - :)  bo to indywidualne- motywacja zyski straty.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli młody zaczyna ćwiczyć, to powiedz mu, że sterydy kompletnie nie mają sensu. Niech ogarnien jakąś sensowną dietę i przez pierwszy rok treningów będzie rósł w oczach. Sterydy u początkujących kompletnie mijają się z celem i powie to każdy, nawet najbardziej zapalony sterydziasz.

 

Co do odbloku i koksów, sprawdź źródło z jakiego to ma, bo o ile nie ma dojścia do aptecznych sterydow, tylko bierze je od kumpla z piwnicy, to tak naprawdę nie wiadomo co bierze i wcale nie musi to być czysta deca.

 

O odbloku porozmawiaj z nim koniecznie, w zależności od długości cyklu odblokowania wygląda inaczej, ma on na celu spowrotem uruchomić wytwarzanie testosteronu przez organizm i ochronę jajek przed bezpłodnością. Clomid + hcg powinny wystarczyć przy kilkutygodniowym cyklu w zupełności. Przy kilkumiesiecznym cyklu jest już więcej zabawy i robi się tzw. Mostki, ale przy 4 tygodniach nie musisz się obawiać, możliwe, że przy tak krótkim krótkim cyklu jego organizm się nie zablokuje w zupełności i odblokowałby się sam po kilku tygodniach. No ale przez ten czas byłby mega ospaly i wstyd by mu było przed dziewczyną, że kuśka nie staje ;).

 

Zwróć uwagę na jego zachowanie, bardzo prawdopodobne jest, że w trakcie cyklu zrobi się z niego macho i będzie bardziej agresywny niż zazwyczaj, lepiej temperowac go za wczasu.

 

Generalnie jeśli młody planuje tylko 4 tygodnie to za bardzo się nie martw, nie zrobi sobie wielkich szkód w organizmie, wypytaj go, czy bierze też Omke, bo to popularne połączenie z Deca i jest nieco cięższe.

 

Musisz z nim też pogadać, żeby był świadom tego, że po cyklu są spadki, więc jest duże prawdopodobieństwo, że to co zbuduje w trakcie tych 4 tygodni bardzo szybko straci, żeby nie było tak, że zaraz wskoczy na kolejny cykl.

 

Więcej krzywdy niż 4 tygodniami na cyklu może zrobić sobie złymi zastrzykami, porozmawiaj z nim o sposobie w jaki je robi. Bezpieczniej jest kłuć się w tyłek niż w barki, ale jest to trudniejsze. Sprawdź, czy zwraca uwagę na dezynfekcje itp. Czy odpowietrza strzykawke przed iniekcja, bo wstrzykniecie testosteronu z pęcherzykiem powietrza może być niebezpieczne i bolesne w skutkach. Sprawdź czy po wbiciu igły naciąga strzykawke żeby sprawdzic, czy nie wbił się w żyłe, jeśli nie - koniecznie go naprostuj, jeśli zrobi zastrzyk dozylnie, a nie domiesniowo, może to być w skutkach śmiertelne.

 

Generalnie sterydy to raczej zabawa nie warta świeczki dla amatorów, zwłaszcza 4 tygodniowe cykle, po których praktycznie nie zostanie śladu po ukończeniu cyklu.

 

Młody pewnie się uparł i ciężko będzie mu przegadac, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.