Skocz do zawartości

Orlando Magic 2015/16


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Parafrazując: dobry trener tylko ofensywy nie ma :).

 

Ale wydaje się, że jest to krok do przodu. Trener młody, ale już doświadczony i z sukcesami. GM stąpa już po cienkim lodzie, skończył się czas eksperymentów, więc chociaż tyle dobrego, że wziął trenera sprawdzonego.

 

No i ciekawe, że Vogel wolał Orlando a nie Memphis więc teraz niech tą samą drogą podąży Conley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej widzialbym tam GHILLA i odbudowanie Hibberta. Ciekawe czy chwilami Vuc mógłby pograć na 4. Brak FV w Memphis może pomoże Conleyowi jeszcze lepsza decyzje podjąć niż do Magic?

No tak. Rozgrywający wam się zestarzał więc włączacie się do gry. Spurs jeszcze przewijają mi się w myślach odnośnie Fourniera, który jest inteligentnym graczem z talentem gdzieś pomiędzy Bellinellim a Ginobilim i mógłby się sprawdzić w waszym systemie skoro ci dwaj się sprawdzili. Ale 15 mln rocznie trzeba będzie wydać jak nic (czy to się komuś podoba czy nie).

 

Vuc na 4 w ataku tak, ale w obronie nie, nie i jeszcze raz nie.

 

A odnośnie ściągania swoich byłych znajomych to jednak wolałbym, żeby spróbował zrobić porządek z tym co jest. Co prawda klocki do siebie nie pasują, ale mam nadzieję, że ma jakiś pomysł jak to posklejać. Oladipo po powrocie do S5 grał naprawdę nieźle, Gordon robi zauważalne postępy. Vuc po powrocie po kontuzji ładnie grał z ławki i może jednak to jest dla niego miejsce, a nowy HC byłby w stanie go w takiej roli ustawić nie kopiąc jego ego. Payton jak się nie nauczy nagle rzucać to jest do wywalenia. Skiles podobno go nie chciał i to była jedna z przyczyn, dla których poróżnił się z GMem. Fourniera raczej powinniśmy zatrzymać, bo z rynku nikt lepszy się nie trafi. Najważniejszym zadaniem Vogela jest znalezienie minut i miejsca na boisku dla Hezonji. Moim zdaniem Skiles nie umiał go wykorzystać, a poza tym działał podobnie jak Scott w stosunku do młodych Lakersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PG to jednak jest to dobrze obsadzona pozycja w NBA i tak naprawdę niewiele jest drużyn, które potrzebują startera tak jak Magic. Można jeszcze raz  spróbować wyciągnąć Teague'a, tylko pytanie jaka będzie cena np. 11 pick to za dużo czy za mało za jednoroczny kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi dlaczego Vogel wziął tą robotę, nie było lepszych propozycji?

Oprócz fajnego klimatu tam przecież nic nie ma :tongue:

Jest poza nim trochę coachów szukających roboty, a znowu tak dużo pracy nie ma. Albo skorzystać albo czekać, a wtedy miliony przechodzą koło nosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston, Memphis nawet Knicks może Pelss jak poleci Gentry no wydaje mi się że tam są lepsze perspektywy

a co takiego jest w Memphis 31 letni Gasol ? Conley jak da dyla do innej drużyny to zostaną z ręką w nocniku. Co do Houston wolę trenować w Orlando niż Hardena, któremu się nie chce machnąć ręką nawet przed rywalem. Po za tym mają młodych dojdzie następny z tegorocznego draftu + sporo miejsca w cap space. Vogel wybrał najlepszą dla siebie opcje wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takiego jest w Memphis 31 letni Gasol ? Conley jak da dyla do innej drużyny to zostaną z ręką w nocniku. Co do Houston wolę trenować w Orlando niż Hardena, któremu się nie chce machnąć ręką nawet przed rywalem. Po za tym mają młodych dojdzie następny z tegorocznego draftu + sporo miejsca w cap space. Vogel wybrał najlepszą dla siebie opcje wg mnie.

Co z tego że mają młodych którzy na pewien poziom nigdy nie wejdą a z tego draftu z tym pickiem to też ciężko będzie coś wyciągnąć

 

Co do reszty to spoko niech wybiera jak chce ją się dziwię że woli budować wszystko od nowa niż na Gasolu czy Hardenie. Są jacy są ale 100 razy lepsi niż to co jest w Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest w nim potencjał, żeby osiągnąć poziom Jimmy Butlera. Patrząc na grę i statsy po ASG to brakuje już niewiele. A Jimmy skok zaliczył w swoim 4-tym sezonie, będąc przy tym o rok starszy od Victora.

 

Czy to jest taki gracz jakiego szukasz nie wiem, bo nie napisałeś, co w NBA uważasz za sukces.

 

Swoją drogą jeśli w przyszłym sezonie Oladipo będzie grał tak jak po ASG, to dostanie maxa. Vogel jest gościem, który może go na takim poziomie ustabilizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.