Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

muhammad ali nie zyje. smutelek ale czemu do ch**a na nba com sa trzy czy cztery rozne naglowki na ten temat? po co mi adam silver' statement na ten temat?? 

 

 

Tu nawet nie chodzi o jego osiagniecia sportowe ale o osobowosc. Dla black community zrobil / znaczyl wiecej niz wszyscy czarni koszykarze w historii razem wzieci, wiec raczej o to chodzi, a nie o to komu oprał mordę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bedzie to kontrowersyjne ale mi jest ciężko rozpaczac po tak wielkim gościu gdy przez ostatnie kilkanaście lat itak go już tak choroba ograniczała że no nie wiem sam jak to ująć

 

mentalnie już dawno był martwy?

 

jeżeli rozumiecie o co mi chodzi jakby odszedł Bill Russell tfu tfu tfu tfu k**** tfu to by mnie to na prawdę uderzyło a takto sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bedzie to kontrowersyjne ale mi jest ciężko rozpaczac po tak wielkim gościu gdy przez ostatnie kilkanaście lat itak go już tak choroba ograniczała że no nie wiem sam jak to ująć

 

mentalnie już dawno był martwy?

 

jeżeli rozumiecie o co mi chodzi jakby odszedł Bill Russell tfu tfu tfu tfu k**** tfu to by mnie to na prawdę uderzyło a takto sam nie wiem.

 

Powiem tak - jak już ktoś przekroczy wiek 60-65 lat to człowiek liczy się z tym, że taka osoba długo nie pożyje. Ale w przypadku Alego to już było odliczanie, bo był tak zniszczony. I w sumie racja - od 10 lat jak patrzyłem na niego to jakbym widział kukiełkę widział, która nie wie za bardzo co mówi, co się dzieje i kto nim steruje. W porównaniu do Niemczyka, który też niedawno zmarł - ten trzymał poziom do końca, a Ali od jakichś 10 lat to było widmo samego siebie.

 

A że wszyscy w USA i z grona NBA o tym mówią? Skoro większość koszykarzy jest czarna to jakoś to ich dotknęło. Martin Luther King, właśnie Ali, dla bardziej kontrowersyjnych Malcolm X - dla czarnej społeczności oni odegrali kluczowe role dla czarnoskórych w USA. Więc nic dziwnego, że taki jest nacisk na to. Mnie to trochę śmieszy, ale nie dziwi w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przez całonocną pracę nie ogarniam, ale dobrze rozumiem, że zawodnicy mogą brać w sumie co i ile chcą ( poza narkotykami ) ? Bo właśnie w kontekście igrzysk mnie to interesuje.

wiesz, teoretycznie to są stosowne zakazy, ale w praktyce się tego nie stosuje bo rywalizacja na najwyższym poziomie uber alles. czasem jakiegoś bolka, jak ostatnio Hedo, "złapią", ale to raczej przykładowy pstryczek w nos, a nie dbanie o "czystość NBA". jak to jest na IO to nie wiem, pewnie opłaca się komisje antydopingowe lub "doping" w NBA jest kilka (naście) lat do przodu w porównaniu z wykrywalnością.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchal ktos ostatniego podcastu Simmonsa z Gladwellem? Bo jest w nim mocna ciekawostka odnosnie LeBrona, ze na utrzymanie max mozliwosci organizmu wydaje 1,5 miliona rocznie!

To by przynajmniej czesciowo tlumaczylo dlaczego tak malo mial kontuzji?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.