Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2015/2016 - back to back ?


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem wyraźne pytanie "Myślicie, że jest możliwe?" (pobicie legendarnego rekordu). Chciałem usłyszeć opinię innych, a nie wciskać wam jakieś "news'y". Następnym razem czytaj ze zrozumieniem :smile:

 

Tak btw. nie wiem czemu Ty masz coś takiego, że po prostu uwielbiasz przysłowiowo "hejtować" ludzi za wszystko i za nic :smile: Tak sobie Ciebie wyobrażam (bez urazy) :

 

dMDNH3A.jpg

 

Nie przejmuj się gościem. Nim się mało kto przejmuje i każdy już się nauczył żeby go zlewać w milczeniu. Ty tu krótko jesteś więc się dopiero nauczysz. A memem wygrałeś dzisiaj internet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tu nie było :smile:

 

a rekord jak najbardziej do pobicia.

 

A skąd wysnułeś takie wnioski? Czy  wiesz że chodzi o rekord Chicago Bulls z 1995/1996 sezonu NBA? Wtedy kiedy grał Michael Jordan oraz Scottie Pippen. To jest niesamowity rekord. Wtedy Chicago Bulls wygrali 72 spotkania a przegrali tylko 10 i czy Ty myslisz że Golden State Warriors w tym sezonie ze Stephem Currym mogą pobić ten rekord?

Jak to obliczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wysnułeś takie wnioski? Czy  wiesz że chodzi o rekord Chicago Bulls z 1995/1996 sezonu NBA? Wtedy kiedy grał Michael Jordan oraz Scottie Pippen. To jest niesamowity rekord. Wtedy Chicago Bulls wygrali 72 spotkania a przegrali tylko 10 i czy Ty myslisz że Golden State Warriors w tym sezonie ze Stephem Currym mogą pobić ten rekord?

Jak to obliczyłeś?

 

liczą to nerdy , ja mam przeczucie :) jak chcesz nazwij to instynktem kobiecym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wysnułeś takie wnioski? Czy  wiesz że chodzi o rekord Chicago Bulls z 1995/1996 sezonu NBA? Wtedy kiedy grał Michael Jordan oraz Scottie Pippen. To jest niesamowity rekord. Wtedy Chicago Bulls wygrali 72 spotkania a przegrali tylko 10 i czy Ty myslisz że Golden State Warriors w tym sezonie ze Stephem Currym mogą pobić ten rekord?

Jak to obliczyłeś?

Jesteś pewien,  że skoro wygrali 72 to przegrali 10? Może oni wygrali 72 a te 10 wygrał ktoś inny?

 

9 x b2b do końca sezonu. W tym 2 x  lamusami z Arizony i 2 x z lamusami z Ostrogowca Świętokrzyskiego. Na PO będą zyebani jak koń po westernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie.

https://soundcloud.com/warriors/steph-curry-postgame-locker-room-11616?in=warriors/sets/warriors-pistons-1-16-16

W skrócie: "Pistons zagrali agresywnie. Próbowaliśmy nawiązać walkę, ale nie wychodziło." 

 

Jaki wniosek?

 

Spurs<<<<PIstons ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spurs nie grali agresywnie, nie próbowali nawiazać walki i tak to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że zwróciłeś uwagę na to jako pierwszy na tym forum. Ba, jeszcze nikt nawet nie sprawdził aktualnego rekordu GSW z b-ref. A ty jeszcze dorzuciłeś informację o 72-10 Bullsów za Jordana 1995/1996, z czego prawie nikt nie zdawał sobie dotychczas sprawy.

Z Rapparem jak z Rapparem, każdy wie jak jest..

W ogóle co sądzicie o pobiciu legendarnego rekordu Bulls z sezonu 95/96, a mianowicie najmniejsza ilość przegranych meczy podczas sezonu zasadniczego? Rekord wynosi 72 mecze wygrane i tylko 10 przegranych. Drużyna z Oakland ma jak na razie 42 mecze wygrane i tylko 4 przegrane i jeśli utrzymają taką formę do końca sezonu to rekord zostanie pobity! :smile: Myślicie, że jest to możliwe? Ekipa Curry'ego jest w stanie pobić niesamowity już rekord ustanowiony przez MJ'a, Pippen'a i resztę? :smile:

ale Kruku widać, że jesteś nowy na forum(i to cieszy - siema!), do tego jesteś przemiły no i ambitny... bo dałeś sobie cel 50 postów do końca stycznia 2016. Może ankieta na ww pytanie w poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Kruku widać, że jesteś nowy na forum(i to cieszy - siema!), do tego jesteś przemiły no i ambitny... bo dałeś sobie cel 50 postów do końca stycznia 2016. Może ankieta na ww pytanie w poście?

 

No witam :smile: Z tymi postami na pewno ich nie liczę i nie mam zamiaru ich specjalnie nabijać :smile: Zadaje pytania, jeśli coś mnie interesuje, lub jestem ciekawy opinii innych. :smile: A co do ankiety to jak najbardziej jestem za - zapraszam do głosowania poniżej. :smile:

 

----->http://strawpoll.me/6669709 <-----

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest solidny forumowicz.

 

Chciałbym tego rekordu, ale dałem "so close", bo 8 meczów ze Spurs/OKC/LAC, czyli 3-4 porażki raczej trzeba wliczyć, jako, że Spurs będą na pewno mocno napaleni po ostatnim blamażu, do tego należy dodać ze 3-4 porażki z bolkami wynikające z b2b/zmęczenia/tego, że są ludźmi. 

Kurde, myślę, że będzie blisko, 70 winów, jak ktoś kiedyś powiedział...

https://www.youtube.com/watch?v=C9kX23Lq7-c

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wniosek?

 

Spurs<<<<PIstons ?

 

 

Spurs nie grali agresywnie, nie próbowali nawiazać walki i tak to wyszło :smile:

Za proste. Pistons wygrali z Warriors, Warriors z Bulls, a Bulls z Pistons. Jaki z tego wyciągniesz wniosek?

Dajmy spokój bo brniemy w ślepą uliczkę.

Co do tekstu napisanego małą czcionką to trudno się z nim nie zgodzić, ale jak już zostało powiedziane wygrana, która poza przybliżeniem do HCA jest takim samym zwycięstwem jak z 76ers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za proste. Pistons wygrali z Warriors, Warriors z Bulls, a Bulls z Pistons. Jaki z tego wyciągniesz wniosek?

Dajmy spokój bo brniemy w ślepą uliczkę.

Co do tekstu napisanego małą czcionką to trudno się z nim nie zgodzić, ale jak już zostało powiedziane wygrana, która poza przybliżeniem do HCA jest takim samym zwycięstwem jak z 76ers. 

No w sobotę zobaczymy czy wam się uda z Sixers wygrać.

 

 

A jesli chiodzi o wyciąganie wniosków to wyciagnałeś take jakie zamierzałem :)

 

 

btw. Widzę że Kerr coraz więcej głębokie rezerwy ogrywa aby mieć sporo ogranych kolesi.

btw2. zajebistej muzy słucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.