Skocz do zawartości
bulek

Fb#3 2015/16

Rekomendowane odpowiedzi

nieznaczna większość jest za aukcją. nie widzę protestów tez  w sprawie daty 27X, choć osobiście wolałbym draftować  22X, bo wtedy ruszymy zgodnie z planem, bez opoźnien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Answer się nie odezwał? W takim razie optuje za Zagim. Ptb napisz do niego, czy jest jeszcze zainteresowany, co? Ksywa to chyba Jared chyba że już zmienił. Gram z nim w lidze Sławka Mroza i zdaje się że jemu zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyslę ostatnie ponowienie do answera i jeśli się nie odzewie do 24.00 jutro zaprosze do gry jareda,ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chetnie wystartowalbym bez opóźnień. Dołączyłem w końcu do ligi - Kukuła Disco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyslalem wszystkim na priv zapytanie w kwestii terminu draftu, jeśli większość nie wyrazi woli zmiany terminu na 22X ( druga najpopularniejsza data), to zostajemy przy 27X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jestem,miałem kompa w serwisie....jak jeszcze mnie nie wyrzuciliście....jestem z snakiem :) sorki za braki w udzielaniu sie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nadal brakuje dwóch ekip: cvbe i sto wyjdzcie z ukrycia i zapiszcie się do ligi. to zajmuje od 10 do 30 sekund 

Edytowane przez ptb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry Panowie, miałem totalny zawał w pracy, teraz już będę aktywny.

Do ligi się zapisałem (Nocne Marki), co do draftu, co się stanie jeśli nie będę mógł być o danej porze przy kompie? Bo rozumiem, że robimy tą aukcję. Przy snake'u ustawiłbym kolejność i by poszło a tutaj to nie wiem. Problem polega po prostu na tym, że jestem koszykarzem i mam codziennie wieczorami treningi, które często zmieniają się godzinowo ze względu na różne okoliczności. Więc u mnie jest 50/50 że będę na drafcie.

Edytowane przez cvbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, dzięki za zapisanie się. Draft aukcyjny trwa ponad 2 h wiec jeśli nawet spoznisz się na start 21.30.-22.00 to nie powinieneś stracić calosci, no chyba że te treningi masz rzeczwiscie pozna nocą;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, dzięki za zapisanie się. Draft aukcyjny trwa ponad 2 h wiec jeśli nawet spoznisz się na start 21.30.-22.00 to nie powinieneś stracić calosci, no chyba że te treningi masz rzeczwiscie pozna nocą ;)

Zdarzają się i treningi o 20.30 i wtedy w domu pojawiam się o 23, ale może nie będzie tak źle. A czy na początku draftu idą od razu najlepsi grajkowie? Bo jeśli tak to jak się spóźnię na początek to muszę od razu szukać perełek typu Derrick Williams i jego super pre-season :grin:

Edytowane przez cvbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zazwyczaj tak, ale nawet po godzinie draftu na 100% można wyciagnąc duuuuzo lepszych graczy niż Derrick Williams, takze spokojna glowa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, śliska sprawa. Dołączycie Obiego? Przyznam, że nie wiem, jak to się stało, że nie dołączył na czas do FB#2, ale wyszło jak wyszło, a pisał do mnie, że jest zainteresowany grą w tym sezonie obojętnie w jakiej lidze.

Wiem, że jest już nadmiar GM-ów, za rok trzeba to jakoś lepiej rozplanować, na dziś sytuacja potoczyła się tak a nie inaczej, a trochę szkoda mi tracić pewniaka do gry.

Rzecz jasna ja tylko opisałem zaistniałą okoliczność, natomiast myślę, że decyzja będzie należeć do ptb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, śliska sprawa. Dołączycie Obiego? Przyznam, że nie wiem, jak to się stało, że nie dołączył na czas do FB#2, ale wyszło jak wyszło, a pisał do mnie, że jest zainteresowany grą w tym sezonie obojętnie w jakiej lidze.

Wiem, że jest już nadmiar GM-ów, za rok trzeba to jakoś lepiej rozplanować, na dziś sytuacja potoczyła się tak a nie inaczej, a trochę szkoda mi tracić pewniaka do gry.

Rzecz jasna ja tylko opisałem zaistniałą okoliczność, natomiast myślę, że decyzja będzie należeć do ptb.

wyslalem mu zaproszenie do ligi, mam nadzieję ze da rade zapisać się odpowiednio wcześniej, bo draft już dzisiaj;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PRZYPOMINAM: DZISIAJ DRAFT, GODZ.22.00(AUKCJA)!!!

Ze względu na póżną porę i ilczbę graczy(16) uprasza się o:

1. nie przeciąganie nominacji

2. unikanie podbijania cen o 1$

Dyscyplina, oczywiście w pewnych racjonalnych granicach, pozwoli nam zamknąć draft w 2.5-3h.W środę każdy ma pracę , szkołę bądź inne ważne obowiązki. Szanujmy się.

Edytowane przez ptb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

damy radę jak mówi pewne hasło wyborcze, choć dla mnie to pełen spontan :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi