Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Cisza, mozesz sobie nawet wszystkie 16 tyg ustawic naprzod. Jak Kily jednak napisal, kontuzje, slaba forma, wystrzal jakichs fenomenow jak Odell jr, czy Anderson, warto rzucic okiem na staty z poprzedniej kolejki, opinie, kontuzje itd.

Powodzenia Kily z ustawieniem daty draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jaram się tak bardzo NFL jak NBA na dzień dzisiejszy i osobiście wolałbym mniej rozbudowane rostery, zwłaszcza że sporo mi się w najbliższym czasie pozmienia, nie wiem jak będę wyglądał czasowo a chciałbym trochę w NFL wsiąknąć. Niestety obawiam się, że rozbudowany roster na `sezon, gdzie będą grały osoby jak ja może spowodować z miejsca bezsens grania ze względu na różnicę w wiedzy.

 

Podam na bardziej odpowiednim forumowo przykładzie- gościu chce zagrać w fantasy basketball, czasami ogląda mecze, wie o co chodzi, zna zasady i część zawodników. Rozumie jak są naliczane punkty ale nie wie kto to Randle, Russel. Ciężko mu pojąć różnicę na początku zarówno jeśli chodzi o fantasy jak i normalną koszykówkę między Currym a Westbrookiem, nie wie kiedy wybrać Matheewsa a kiedy Tonego Allena, ba nie wie nawet, że Wes będzie po kontuzji. Takiego typa zachęcisz tworząc pierwszą ligę dając mu jak najbardziej przejrzyste i łatwe rzeczy a nie rzucając go na auction draft z 6 utl już nie wspominając o dynasty itd.

 

Pierwszy raz próbujemy- im prościej imo tym lepiej.

 

Dwa- cały czas nikt nic nie napisał o nagrodzie ?

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem świeży ale duża różnica jest też w tym jak ktoś się zna trochę a też jest różnica między tym, że ktoś się zna ale typowo o lidze ale nie w aspekcie statystyk. Wiecie o co mi chodzi. Ja tez nie znam się na NFL jak na NBA jak mogę tak powiedzieć ale uważam, że większa ilość zawodników będzie lepsza bo inaczej będzie grane to e taki sposób 'czyj zespół all starow będzie lepszyy albo komu kto się polamie :-) dzięki fantasy dużo się wiedza powiększa. Pisane na tel na szybko bo piwo się leje ale wiecie o co mi chodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draftujeny o 10 rano!

 

Skład się da ustawiać do przodu, ale nigdy nie wiadomo co kontuzje i inne niespodzianki przyniosą. Generalnie te kilka minut w każdym tygodniu warto poświęcić

A będe w pracy prawdopodobnie 6-14 ... wiec jakas kolejke chyba bede musial ustawić na yahoo jezeli sie da, zeby nie isc po kolei z sugerowanymi numerami

 

 

ja nie jaram się tak bardzo NFL jak NBA na dzień dzisiejszy i osobiście wolałbym mniej rozbudowane rostery, zwłaszcza że sporo mi się w najbliższym czasie pozmienia, nie wiem jak będę wyglądał czasowo a chciałbym trochę w NFL wsiąknąć. Niestety obawiam się, że rozbudowany roster na `sezon, gdzie będą grały osoby jak ja może spowodować z miejsca bezsens grania ze względu na różnicę w wiedzy.

 

To rozbudowanie rosterow jest wzgledne w NFL fantasy, duza lawka jest wlasnie przydatna bo daje Ci mozliwosci zmiany np WR/RB pod konkretne defensywy rywali w realu, do tego dochodza zabawy z BYE weekami

 

 

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wowo imo najlepiej uczyc sie na bledach, to tylko zabawa, wieksze rostery imo daja duzo wieksze mozliwosci ustawienia skladu na dana kolejke. Jak bedziesz mial w skladzie Calvina Johnsona i Nelsona jako wr, mccoya i powiedzmy ingrama jako rb i romo jako qb to co to za zabawa majac taka wyjsciowa "5", plus jakas defensywe i te.

Aha i zglaszam komisyjnie wniosek do Kilasa by po zgloszeniu sie wszystkich grajacych wstawil tu nazwe druzyny i kto jest jej wlascicielem z userow, co bym wiedzial przeciwko komu gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i zglaszam komisyjnie wniosek do Kilasa by po zgloszeniu sie wszystkich grajacych wstawil tu nazwe druzyny i kto jest jej wlascicielem z userow, co bym wiedzial przeciwko komu gram.

Na moje oko:

Slawo's Team - Slaw441
rozkurwiators - wowo
Jags4Life - AirForceNine
kucio's Team - kucio
Kuce Korwina - tegotamtego
Łagisza Electricians - Cisza macias
Sopot 49ers - danp
Częstochowa Raptors - SkoczekS1
Aniołki Kily'ego - Kily
Edit: Armored Skittles - Cisza
 
Nie dodał się macias.
 
Jakbym coś pomylił to dawajcie znać.
Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzę, że roster będzie miał 17 no może być, ale myślałem, że będzie 15  a 11 do wystawienia razem z K i DEF. I tak myślałem, czy by nie obciąć tych 2 z benchu w takim razie, ponieważ mając 17 w rosterze to praktycznie szrot na FA a chodzi też o jakieś ruchy i wymiany. Więcej pozycji, które grają jak najbardziej ale przy 15 osobowym rosterze.

Ja teraz się dodałem. Armored Skittles.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 do wstawienia się zgadza, a na ławce lepiej mieć więcej, bo różni gracze przeciwko różnym obronom różnie będą grać, nie mówiąc o kontuzjach i bye weekach ;)


P.S. Bobby Wagner zdecydowanie zasłużony kontrakt, ale pytanie teraz co z Chancellorem, który chce podwyżki?


Ja teraz się dodałem. Armored Skittles.

No, to teraz już się powinno zgadzać: :)

rozkurwiators - wowo
Jags4Life - AirForceNine
kucio's Team - kucio
Armored Skittles - Cisza
Slawo's Team - Slaw441
Kuce Korwina - tegotamtego
Łagisza Electricians - macias
Sopot 49ers - danp
Częstochowa Raptors - SkoczekS1
Aniołki Kily'ego - Kily

Inna sprawa, że jakby Cisza, AF9 i macias dodali u siebie w nazwach drużyn w nawiasach nick z forum, to byłoby przejrzyściej na yahoo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dodałem dwie ankiety na yahoo. Wszystkich proszę o głosowanie w pierwszej z nich (na właściwe godziny). Natomiast w drugiej z nich niech głosują tylko ci, którzy absolutnie nie są w stanie draftować o konkretnej porze i nie są w stanie sobie dostosować planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily ja nie bede ci tam zasmiecal ankiety, mi pasuje jakakolwiek godzina w sobote 22 sierpnia, jak trza wstac o 3 nad ranem to tak zrobie, i to mimo ze moja impra urodzinowa jest w ten dzien, najwyzej wypije jednego drina mniej co bym nie skonczyl o 22 zabawy :smile:

btw gramy mecz otwarcia panie Kilas :smile:

 

edit:

@AirForceNine ja tam zadnego pytania nie widze ale moze nie wiem gdzie szukac. Zadaj tutaj jak by co.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.