Skocz do zawartości

[2023-2024] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

w drugiej rundzie do wyboru 15 graczy. 

 

rundze dzielimy na 3 czesci

 

dlatego poprosze o PMy od 

 

Pistons (1 typ)

Heat (2 typy)

Pacers (3 typy)

Rockets (4 typy)

Bucks (5 typow)

 

do 21:00 we wtorek 4/08

 

Plik CSV bedzie moze jutro wieczorem chyba ze inny z komiszow bedzie mogl to wrzucic szybciej

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni na druga runde draftu, to chyba lekka przesada...po co wydluzac cos, co i tak trwa o wiele za dlugo?

z bardzo prostego powodu ... każdy etap draftu zaczyna się w poniedziałek o godzinie 10:00 i trwa do piątku (weekend to czas na simowanie). do dzisiaj do godziny 10:00 nie skończylibyśmy draftu, więc najwcześniej FA i tak zaczniemy w przyszły poniedziałek. więc czy druga runda trwać będzie 3 czy  6 dni nie ma to znaczenia, bo i tak z FA wystartujemy za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bardzo prostego powodu ... każdy etap draftu zaczyna się w poniedziałek o godzinie 10:00 i trwa do piątku (weekend to czas na simowanie). do dzisiaj do godziny 10:00 nie skończylibyśmy draftu, więc najwcześniej FA i tak zaczniemy w przyszły poniedziałek. więc czy druga runda trwać będzie 3 czy  6 dni nie ma to znaczenia, bo i tak z FA wystartujemy za tydzień.

 

Ja to wszystko wiem, ogolnie mi chodzilo, ze ten caly draft i FA jest za bardzo rozwleczone.....Tydzien na jeden etap FA..po co? Ludzie skladaja oferty w pierwszym dniu i w ostatnim, sa 2-3 dni, gdzie nie ma zadnych ofert, kto sie interesuje gra i mu zalezy, wystarczy mu na etap 2-3 dni......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej formule 3 dni jest jak najbardziej wystarczające. Koniec etapów w środę i niedzielę. Piątek to najgorszy możliwy dzień szczególnie dla pracyjacych (mnie osobiście w piątek i sobotę wieczorem nie ma w domu i często nie jestem w stanie z pełną świadomością podejmować decyzji co skutkowało m.in. stratą Duranta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przecież właśnie po to było ustalone, że jeden etap FA trwa 5 dni, aby każdy miał czas i wg własnego wolnego czasu mógł złożyć oferty. Przecież może być tak, że ktoś wyjedzie na 3 dni na urlop (będzie bez neta, itp.). Między innymi z tego względu przyjęto te 5 dni. Oczywiście jeśli ktoś chce się licytować to powinien pojawić się w piątek wieczorem. No ale jeśli ktoś nie ma czasu być w piątek i wie o tym wcześniej, to przecież równie dobrze, może złożyć maksymalną swoją ofertę w ciągu tych pięciu dni. No i albo zostanie przyjęta, albo nie. Wtedy ma się świadomość, że zrobiło się wszystko co mogło.

 

Oczywiście mi to jest obojętne czy jeden etap FA będzie trwał 5 dni, 3 czy 1 dzień. Jeśli nie będę mógł się pojawić to mówi się trudno. Ja mogę się dostosować. Jednak staram się wziąć pod uwagę innych. Jedni mają więcej wolnego czasu, a inni mniej. Więc tylko pragę zwrócić uwagę, żeby nie patrzeć tylko przez swój pryzmat. A czasami warto postawić się w roli innych, tych co mogą mieć dużo mniej wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle przemyślałbym sens przeprowadzania FA w takim formacie jak dotychczas. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby możliwy był jeden bid na fa dla danego zespołu, w sensie masz wolną kasę (czy też nie - wyjątki), dajesz ją zawodnikom którym chcesz i kończysz. Oczywiście propsy nie byłby wysyłane na forum na bieżąco, bo inni skorzystaliby na tym że ktoś wrzucił swoje bidy wcześniej - umówilibyśmy się że przesyłamy bidy do usera x, który po zakończeniu etapu wrzuca wszystko na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.