Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zakład jak Vana i steva, (czyli ja mówię, że Kings przed Lakers po RS) za stówę ktoś? Na pewno są tu jacyś fani Lakers, którzy chcą wygrać stówę :)

 

Jak nie to raczej przyklepuję Kings > Jazz z chłopakami (choć wciąż mam obawy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc pare osob

 

Podbijam, jak za 50 to jestem chętny :)

 

No i sam zaproponuje zakład: 

 

Po drafcie wielu jechało po Stanleyu Johnssonie i uwielbiało Winslowa, i dziwiło się, że Detroit wzięło tego pierwszego. Prosty zakład: Który lepszy w RS w punktach+zbiórkach+asystach+przechwytach. Żadnych ograniczeń minutowych, żadnych ograniczeń w ilości spotkań. Stawka: 100 zł. Stawiam na Stnaleya, czekam kto pierwszy na Winslowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zatem, że zakład przyjąłeś. Potwierdź oficjalnie bez heheszków, żeby nie było później "ja się nie zakładałem" jak przyjdzie Ci robić mi przelew ;). Decyduje liczba wygranych na koniec RS. Bez żadnych dodatkowych warunków.

 

Wiem, że wszyscy dzisiaj powiedzą, że właśnie oddałem Ci 100zł, ale ja liczę, że Kings odpalą. Jeśli nie? Trudno, to nie jest duża kasa, a ja Kings i tak będę oglądał, więc dodatkowy (nawet taki niewielki) ładunek emocjonalny się przyda.

 

Przepraszam chłopaków od Jazz, ale wszedłem w bezpieczniejszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo mam Mavs w dupie, z Lewym Biedrem chcialem sie zalozyc bo po prostu nie wierze w ten hype na Jazz. No ale jak ktos oferuje mi stowke za darmo - wchodzę.

 

A na powaznie - wszystko ok, zadnych dodatkowych warunkow.

I wgle szacuneczek, ta stówka to nic, a przynajmniej wierzysz w swoich.

 

Swoja drogą, wez mi wytłumacz jakim cudem jeden człowiek może kibicować naraz Clippers i Kings? Bo nie ogarniam tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Clippers i sympatyzuję z DMC. Dopóki jest w Kings, nie mam wyjścia :) Także... tak wyszło. W niczym mi to nie przeszkadza, bo traktuję NBA i ogólnie sport jako rozrywkę, a nie religię. Także luz, przegram to przegram. A jak Rondo odpali,  a WCS okaże się rookie of the year, to będę miał satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Luki? Ja bym wszedł w Stanleya, a nie w Winslowa :grin:

 

Ja nie jechałem po Stanleyu Johnsonie. Co prawda miałem co do niego duże wątpliwości gdy go do nas przymierzali, ale po tym co na razie pokazuję muszę przyznać, że Pistons dobrze wybrali. No i Winslow nie ma szans na s5 na razie więc takim zakład to byłby dla mnie strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.