Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucajcie, porównamy się z tymi z NBA

Zawsze można dać zdjęcie z "d..y strony"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Elwood - to był mocno przerysowany przykład. ;] 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobietom rosną zady i ogólnie tyją na starość. Do tego jest dużo starych kobiet (dużo więcej niż starych mężczyzn). Więc biorąc pod uwagę te statystyki obstawiam, że o ile młode kobiety rzeczywiście średnio mają koło 165 cm to na pewno nie ważą 70 kg. Bardziej, biorąc pod uwagę ogólnie krajobraz miast, powiedziałbym że średnia u młodych dziewczyn to jakieś 60-65 kg. A to i tak średnia a nie mediana, która w tym przypadku byłaby lepsza*.

*Jest sporo kobiet "chorobliwie" grubych i to dosłownie (hormony etc...), które zawyżają staty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jedna z glupszych postaw jakie znam.. Co to za tekst.. Kto nie wybrzydza ten moi. Zdaniem nie ma jaj. Bo jak ciebie może mieć kazda tzn że nie możesz mieć tej jedynej.. Trzeba wybrzydzać trzeba mieć wy.agania

Choc z drugiej strony jestem ciekaw jaki poziom prezentują Wasze wybranki bo z Waszych wypowiedzi To sophie marceau czy Monika belluci to za slabe na Was

wyjątkowa sytuacja w której muszę się zgodzić z ely3 ;)

mieszkałem długo z ziomkiem typowym zaliczaczem (od naprawdę fajnych lasek po potwory których się bałem) i w ogóle tego nie czaję - dla mnie ruchanie ma sens jak laska Cie mega kręci i masz ochotę na seks właśnie z nią a nie seks w ogóle.

Oczywiście to wybrzydzanie to też w granicach zdrowego rozsądku

* i w sumie nie chodzi tylko o fizykalia, ale też unikanie akcji typu laska świeżo po zerwaniu itepe - trzeba się szanować :tongue:

Wrzucajcie, porównamy się z tymi z NBA

Zawsze można dać zdjęcie z "d..y strony"

mnie łatwo wystalkować na FB znając tylko tutejszy nick (i wiedząc, że używam pełnego imienia tam a nie zdrobnienia), więc se porównuj :tongue:

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Jest sporo kobiet "chorobliwie" grubych i to dosłownie (hormony etc...), które zawyżają staty.

Są też chorobliwie chude które staty ciągną w dół, niby średnia wychodzi lepiej ale jedna ma 80 kg a druga 40 :)

mnie łatwo wystalkować na FB znając tylko tutejszy nick (i wiedząc, że używam pełnego imienia tam a nie zdrobnienia), więc se porównuj :tongue:

Nikomu przez okno do domu zaglądał nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie co mają 40 to można na palcach ręki policzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ideal-Body2.jpg?ad01aa

Rozjebaliście temat takimi fotkami

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozjebaliście temat takimi fotkami

A ty cytujesz, hipokryzja :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ty cytujesz, hipokryzja :smile:

Laska doczekała się już trzech cytowań, widać wszyscy udaja że im się nie podoba a tak naprawdę boją się ze wytnę.

Edytowane przez darkonza
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, masz mnie..

tmp_11078-received_138648097469958121295

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mój świętej pamięci Tato mówił:

"uroda przemija, charakter zostaje".

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale zauwazyliscie ze te mniej urodziwe bardziej sie staraja w pewnych kwestiach np: maja glebsze gardla albo wiecej otworow

dostepnych ...... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale zauwazyliscie ze te mniej urodziwe bardziej sie staraja w pewnych kwestiach np: maja glebsze gardla albo wiecej otworow

dostepnych ...... :smile:

Powinieneś założyć nowy temat :D. Tylko zrób ankietę wcześniej czy na pewno masz 18 lat.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy faceci w necie są zepsuci fotoshopem

Normalna kobieta, taka od której znajdziecie 50 lepszych i 50 gorszych to wygląda tak:

Ideal-Body2.jpg?ad01aa

I nie chodzi mi o twarz bo ona jest umalowana.

Chodzi mi o figurę, naturalne ciało które uniknęło katowania na siłowni

Bardzo ładnie. Jak klepniesz w tyłek to fala krąży przez 3 godziny.

Ale rację trzeba lekko przyznać :grin:

Wędrowałem sobie w tłumie ludzi pare ładnych dni i koncentrowałem się na kobietach. Wypatrzyłem być może tylko trzy w miarę atrakcyjne panie. 

rubensonza dobrze pierdyknął!

To, że Elwwod stare żeliwne grzejniki uważa za dobre ruchanie to tez inna kwesta

:grin:

Edytowane przez Przem
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wędrowałem sobie w tłumie ludzi pare ładnych dni i koncentrowałem się na kobietach. Wypatrzyłem być może tylko trzy w miarę atrakcyjne panie. 

rubensonza dobrze pierdyknął!

Pierdykne cos jeszcze.

Piekna płeć to my a nie kobiety.

Daliśmy sobie wmówić że one sa ładniejsze. Dla nas sa bo nas do nich ciągnie, ale obiektywnie rzecz biorąc wygląda to inaczej

Większosc gatunków ma tak że samce są atrakcyjniejsze i samice między nimi wybierają.

U nas jest tak samo, my stroszymy piórka, bajerujemy a one mają decydujący głos.

Zabierzcie kobietom te ich kredki i podkłady, wydłużone rzęsy i ufarbowane włosy, zetnijcie im te włosy na krótko jak my nosimy, zabierzcie buty na obcasie i szybko wyjdzie jakie one przy nas piękne.

Prawie każdy facet umalowany i przebrany za kobietę z ogolonymi nogami na obcasach moze udawac ekstra atrakcyjną laskę dobrze zbudowaną (za wyjątkiem piersi) Nie każdej lasce tak wyszykowanej to się udaje :smile:

Edytowane przez darkonza
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawie każdy facet umalowany i przebrany za kobietę z ogolonymi nogami na obcasach moze udawac ekstra atrakcyjną laskę dobrze zbudowaną (za wyjątkiem piersi) Nie każdej lasce tak wyszykowanej to się udaje :smile:

w tajlandii by ci sie spodobalo .

imo .nie moze udawac no chyba ze, tobie podobaja sie szerokie barki , duze lapska u kobiet

im mniejsza samica tym praktyczniejsza

Edytowane przez mistrzBeatka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tajlandii by ci sie spodobalo .

Bez insynuacji proszę :smile:

imo .nie moze udawac no chyba ze, tobie podobaja sie szerokie barki , duze lapska u kobiet

im mniejsza samica tym praktyczniejsza

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_ePnzLsHmxaDei4BHv11HXbEnaJ7FFSYX.jpg

http://i.iplsc.com/maria-szarapowa/00000N7568LAQTV0-C322-F4.jpg

Ta laska ma 188cm, czyli w tych butach ponad 2 metry, jest szersza w barach niż przeciętny facet i ma o wiele grubsze uda niż przecietny facet.

Mimo to chyba ujdzie co?

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale to nie jest facet przebrany za babe , tylko wielka proporcjonalna baba a wczesniej pisales:

Prawie każdy facet umalowany i przebrany za kobietę z ogolonymi nogami na obcasach moze udawac ekstra atrakcyjną laskę dobrze zbudowaną (za wyjątkiem piersi) 

taki sam duzy facet przebrany za babe bylby duzo wiekszy od niej

pozatym gdyby ryjka nie miala wmiare ladnego nie dalbys jej tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez insynuacji proszę :smile:

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_ePnzLsHmxaDei4BHv11HXbEnaJ7FFSYX.jpg

http://i.iplsc.com/maria-szarapowa/00000N7568LAQTV0-C322-F4.jpg

Ta laska ma 188cm, czyli w tych butach ponad 2 metry, jest szersza w barach niż przeciętny facet i ma o wiele grubsze uda niż przecietny facet.

Mimo to chyba ujdzie co?

Ale tak ogólnie wiesz jaka jest różnica w budowie damskich i męskich łydek.... Proponuje ci załóż buty na obcasie i zrób sobie zdjęcie choćby i w sukience i to nie będzie wygladać choćby zbliżenie do tego....

Pomijając już to że faceci mają inaczej proporcje bioder do talii

Współczuje ci tak szczerze jeśli uważasz że kobieta bez makijażu jest tak brzydka jak większość facetów... No chyba że takie Twoje doświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi