Skocz do zawartości

Czas myśleć o zlocie E-NBA 2007


Monty

Zlot E-NBA 2007?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zlot E-NBA 2007?

    • Nie mogę przestać o tym myśleć
    • Jest styczeń, człowieku!
    • Co to jest E-NBA?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano-ktos mi linka do tematu wyslal wiec dopiero teraz pisze-statnio nie za duzo bywam na forum-nie mowiac juz o wypowiadaniu sie.Ja jestem za koncem lipca(wczesniej raczej nie dam rady bo bym chcial sie najpierw obronic)No i 3-miasto mi pasi bo tak czy siak chcialem sie ze znajomymi wybrac na jakis tydzien.Jesli bym jednak mial jechac sam to kogos moglbym zabrac do samochodu-tu od razu sie moge zdeklarowac.Jesli zlot ma byc w krakowie ,lublinie czy gdzies tam znowu daleko to ja mowie nie.Nie bede za kazdym razem tyle kasy wydawal na sam przejazd-inna beczka ze pewnie tyle kasy miec nie bede a i jechac by mi sie tyle nie chcialo(uraz z Koln).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie GD to polowa moich znajomych z liceum tam studiuje i wiem ze kumpel wynajmuje sale i graja sobie co tydzien w kosza wiec moge sie zapytac co i jak i za ile

 

Edit by Joseph

 

Edytuje jako offtop, bo mam zamiar odszczekać to co napisałem wcześniej- Monte też jest stare :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieję, że pomimo długiej niebytności na forum (praca, praca, praca nad stroną i jeszcze raz praca) także byłbym mile widziany:) termin właściwie nie gra mi roli, może nawet zajść czy to na piątek, czy to na poniedziałek - nie powinienem mieć problemu z dostaniem urlopu....przyjadę z chęcią by spotkać i członków starej gwardii (respekt dla wszystkich), i wszystkich, których jeszcze nie miałem okazji poznać:]...Trójmiasto pasuje mi bardzo - niby daleko, ale za to morze w środku lata to zawsze propozycja nie do odrzucenia :P

 

wpisujcie mnie więc na każdą listę :] z góry muszę jednak z przykrością uprzedzić, że niestety ze względu na kwietniową kolejną operację kolana pograć z Wami nie pogram (ale powinniście się w sumie cieszyć - przynajmniej Was nie poblokuję :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powinniście się w sumie cieszyć - przynajmniej Was nie poblokuję Razz )

Greg no wlasnie ja bym zalowal, tyle sie naczytalem jaki z Ciebie tytan deefensywy wiec z checia bym Cie troche przeszkolil 8)

 

a tak na serio mam nadzieje ze operacja sie dobrze uda i szybko wrocisz do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Ile kosztuje bilet na intercity bez zniżki przez cały kraj?

 

(ale powinniście się w sumie cieszyć - przynajmniej Was nie poblokuję :P )

Mam nadzieję, że powrót do zdrowia i formy będzie szybki. Szkoda by było, gdybyś zawitał na zlot, a nie mógł pograć :? Nie musisz być od razu Okaforem. Taki Doleac nie skacze, nie blokuje, a gra :wink:

 

Co do hipotezy lublińskiej... No, ciekawa, nie powiem. Zawsze to bliżej, ale nie wiem, jak tam po stronie wschodniej z rozwojem infrastruktury drogowo-kolejowej (co by nie było 5 przesiadek pod drodze, hehe :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hipotezy lublińskiej... No, ciekawa, nie powiem. Zawsze to bliżej, ale nie wiem, jak tam po stronie wschodniej z rozwojem infrastruktury drogowo-kolejowej (co by nie było 5 przesiadek pod drodze, hehe :) ).

Intercity lata i u nas, wiec nie powinno byc zle. Z hala i hotelem tez nie byloby problemow. Kwestia jest tylko taka czy zostaje Gdansk czy jednak Lbn.

 

btw. Szaku - Lublin - lubelskiej - hipotezy lubelskiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Ile kosztuje bilet na intercity bez zniżki przez cały kraj?

co do biletu, to pewnie gdzieś ze 150 zeta by wyszło :?

 

Greg no wlasnie ja bym zalowal, tyle sie naczytalem jaki z Ciebie tytan deefensywy wiec z checia bym Cie troche przeszkolil Cool

 

a tak na serio mam nadzieje ze operacja sie dobrze uda i szybko wrocisz do zdrowia

Mam nadzieję, że powrót do zdrowia i formy będzie szybki. Szkoda by było, gdybyś zawitał na zlot, a nie mógł pograć Confused Nie musisz być od razu Okaforem. Taki Doleac nie skacze, nie blokuje, a gra Wink

dzięki za ciepłe słowa chłopaki...co do gry to po dwóch zerwaniach więzadła pograć to ja sobie mogę co najwyżej w nba live:) a już na pewno nie po 3 miesiącach od operacji...spokojnie, popatrzę sobie jak gracie i mi wystarczy, nie ma co ryzykować...może kiedy indziej ra_d będzie okazja dać ci "taste of my medicine" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czy oprocz lublina i gdanska, miasto stoleczne Wwa mialoby jakis organizatorow zlotu :> Bo jesli mamy glosowac nad opcjami w przyszlym tygodniu to musialaby byc do tego jakas ogarnieta osoba. Jesli sa jeszcze jakies zgloszenia innych miast to wypowiedzcie sie jak najszybciej ale nie cos w stylu "A ja chce u mnie w Zgorzelcu bo bede mial blisko do domu" czy takie komentarze. Jak ktos sie zglosi to tylko osoba na tyle niezmisjonowana ze bedzie w stanie podzwonic i zalatwic jakies ludzkie ceny.

 

Tak ogolnie to popieram wypowiedz Ajversona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fartman: Jmy, wypowiedz sie w tym temacie

 

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=2769

Mimo, ze bardzo bym chcial, nie bede w stanie. Naprawde milo wspominam ostatni zlot, fajnie bylo poznac kazdego z Was, super sie gralo. Nad forma pracuje od dluzszego czasu, wiec moze i lepiej dla Was (hahaha, prosze to potraktowac jako zart) Nie ale na powaznie, to bardzo zaluje bo z kilkoma osobami chcialbym twarza w twarz porozmawiac, o ile na tym zlocie sie pojawia... Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak mówię, jeśli chcielibyście kraków to jestem w stanie to zorganizować, z pomocą gimmiego i lepiej niż rok temu, ale jakoś szczególnie nie będę forsował tej opcji, bo nie zależy mi tak bardzo jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pojawiła się opcja z Lublinem, która nie powiem bardzo mi się podoba. Jeśli zjazd miałby odbyć się tutaj to będę mógł w nim uczestniczyć jeśli jednak zostanie przegłosowane to odpadam.

 

Faktycznie co to hotelu problemów nie powinno być a halę będzie można wynająć albo przy jakiejś szkole albo uda się w jakimś klubie. Myślę że hala Startu powinna być możliwa.

 

Monty jeśli chodzi ci o jakieś atrakcje turystyczne typu zabytki to zawsze możesz pójść do naszego lubelskiego Zamku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Ajverson bez Zvierza nie ma mowy zeby jakikolwiek zlot sie odbyl. Nie Qba ? Kto z nami po browary pojdzie w klapkach <hahaha> ... wiem ze monty pojdzie ale jaka to frajda kiedy otworzy 3 heinekeny i zadnego nie skonczy ? LOL

W końcu pisałem na forum, że nie piję 8) Poza tym lepsze to niż zasypiac na imprezach piwno - pizzowych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Lublin to na pewno przyjade(jesli bede oczywiscie w miescie). Hale to ładna wynajac nie problem, przyklad sala na nalkowskich , kto byl wie, a koszt : 35 zl za godzinę, co jak na warunki tamtej sali pieniadze sa smieszne, o bazie hotelowej w lublinie wiem niewiele z prozaicznego powodu- nie korzystam z niej, ale chyba sa jakies tanie hotele. no i jeszcze jeden plus : duza ilosc forumowiczow jest z lublina, i jest kto sie zajac organizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.