Skocz do zawartości

Czas myśleć o zlocie E-NBA 2007


Monty

Zlot E-NBA 2007?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zlot E-NBA 2007?

    • Nie mogę przestać o tym myśleć
    • Jest styczeń, człowieku!
    • Co to jest E-NBA?


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszę głosy, że może już warto zacząc ten temat, a ze bardzo mi to na rękę, więc piszę. Grupa trzymajaca władzę uzgodnila, że tegoroczny zlot odbedzie sie w Trójmieście i mam nadzieję, że pozostali forumowicze chetni na wyjazd to zaakceptują :roll: W każdym razie to jest jeszcze do obgadania, bardziej interesujący jest termin zlotu, bo wiaodmo, czas myśleć o planach na wakacje i urlopach. Kiedy chcecie zlot?

 

Mi niestety z powodu urlopu w pracy zostaje sierpień lub czerwiec, a lipiec odpada. Wolalbym początek sierpnia, ale to musi być nasza wspólna decyzja wiec chetnych prosze żeby pisali swoje terminy. Ważne jest, zeby to uzgodnić odpowiednio wcześnie. W mojej sytuacji jeśli nie zgłoszę się w ciagu 2 tygodni, to sierpień też odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte (:P) jaka grupa trzymająca władzę? Ja nic nie wiedziałem o planach!!!!

Widocznie nie jesteś w tej grupie :lol:

 

No właśnie obawiam sie że będzie jak pisze Joseph, w maju, czerwcu sie wyjaśni i jak teraz wezmę urlop na jakiś tam termin to pewnie male szanse są że to bedzie termin zlotu i mnie zabraknie, czego bardzo bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze chyba troche za wczesnie na planowanie czegokolwiek zwiazanego ze zlotem, dlatego tez w ankiecie zaznaczylem opcje 2....czlowieku :)

 

mam nadzieje ze qba i fart dotrzymaja slowa i postaraja sie tam o konkretna organizacje, przeciez obiecali :P

 

co do mojego przyjazdu, to jezeli niewypali mi wyjazd do roboty, a i jakims cudem uda mi sie obecna robote jakos tak wykoncepowac, zeby troche czerwca/lipca mi wolnego zostalo to na bank przyjade, ale poki co swoje szanse oceniam na 40%(zbieg okolicznosci z tymi %) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie jesteś w tej grupie :lol:

Spoko J, ja też nie wiedziałem.

Czasy się zmieniają, nowe idzie, jakaś nowa grupa się zawiązała :wink:

 

Wybrałem opcję, że o niczym innym nie myślę :P , ale tak poważnie to jest styczeń, człowieku :) Ja bym się chętnie wybrał. Konkrety to się pojawią bliżej lata, teraz tylko bardzo ogólnie wiem, że chyba okazja i możliwość się znajdzie. Tylko to trójmiasto... Fajne to brzmi, bo było centrum, było południe, to sprawiedliwie by trzeba było się "zlecieć" na północy. Ale poprzednio były głosowania i w ogóle wybory te były uzasadnione. Ja bym chciał wziąć udział, ale trójmiasto by drastycznie zmniejszało mój entuzjazm. A szczególnie entuzjazm moich 4 liter na myśl o siedzeniu w pociągu tylu godzin :? Więc postulowałbym jednak centrum kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Kiedy? Na ile? Za ile?

O tym własnie dyskutujemy, mozesz cos zaproponować

Z tego oc wiem to Gdańsk, ale Fartman tajemniczo zniknal na sama topic o zlocie.

Na kiedy i na ile to nie wiadomo jeszcze, wszystko wyjdzie w trakcie. Najprawdopdobniej jednak to bedzie weekend, nikt sobie na wiecej nie pzowoli z róznych wzgledów. Juz rok temu były dyskusje na ten temat i w koncu i tak staneło ze najlepsze sa wlasnie dni sobota i niedizela

A za ile? To pewnie zalezy skad jestes i gdzie bedziesz musiał jechac, ale z tego co wiem to ludziom nie wychodziło więcej niż 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez wielki nie fart nie mogłem zjawić się w Krk, więc teraz nie mogę tego opuścić... Trójmiasto mi pasuje, zawsze można sobie w tym czasie zrobić trochę dłuższe wakacje... :D

Ale jak dla niektórych jest to za daleko to może Poznań? Ci z południa będą mieli sporo bliżej niż do Gdańska... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego oc wiem to Gdańsk

Kurcze, dlaczego wybieracie takie miejsca? Nie lepiej jakieś miejsce, gdzie "każdy będzie miał blisko"? Nie lepiej Warszawa czy okolice?

Chłopaki, ja do Gdańska z Łodzi mam lekko 9-10 godzin jazdy, a co z takim kimś z Wrocławia? Katowic? Myslicie, ze prędzej przsyjadą do Gdańska czy do Warszawy? Albo w ogóle może zróbmy sobie zlot gdzieś powiedzmy w Buenos Aires...

Do robienia takich zlotów trzeba wybierać miejsca, które są jakoś w centrum Polski (i wcale nie wskazuje tutaj na Łódź, bo sam nie jestem z Łodzi dokładnie :twisted: ).

 

Mnie pasują chyba całe wakacje, ale najchętniej sierpień, coś tego typu.

 

Ktoś z Łodzi/okolic pisałby sie na zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze ja jestem z lodzi. do gdanska jest max 7 godz pociagiem i to juz jest duzo. samochodem max 6 godz. mi osobiscie gdansk nie przeszkadza, co prawda niektorzy beda mieli daleko ale ktos musi zawsze cierpiec. moze bym pojechal, jeszcze nie wiem, zalezy jak bedzie z praca bo byc moze pojade do irlandii. jeszcze niewiadomo dlatego nie mowie ze bede czy nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitti tylko ze zlot trzeba zorganizowac, a do tego trzeba ludzi i nie mozna co roku wymagac od ludzi z Wawy zeby to robili.

Racja, ale my - z Łodzi i okolic mamy "wszedzie blisko", ale pomyslcie o ludziac z Katowic, Wrocławia czy skadś tam... oni raczej nie mają szans, zeby przyjechać na pare dni i jechać przez ponad dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitti tylko ze zlot trzeba zorganizowac, a do tego trzeba ludzi i nie mozna co roku wymagac od ludzi z Wawy zeby to robili.

Racja, ale my - z Łodzi i okolic mamy "wszedzie blisko", ale pomyslcie o ludziac z Katowic, Wrocławia czy skadś tam... oni raczej nie mają szans, zeby przyjechać na pare dni i jechać przez ponad dwa :)

E tam gadasz. Rok temu w Krakowie byli Fartman,Paula i Qba z Gdańska,Rad z Mrągowa i Gumbi z Poznania. Dla pewnosci dodam tylko ze wszycy dali rade-żyją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w Krakowie byli Fartman,Paula i Qba z Gdańska,Rad z Mrągowa i Gumbi z Poznania. Dla pewnosci dodam tylko ze wszycy dali rade-żyją.

Jeszcze był Loqsh1 z Nowej Huty...

 

 

Ale dostępność jednak i tak ma spore znaczenie. Przynajmniej w kontekście potencjalnej liczby uczestników. Wiadomo, ludzie mają różną wytrwałość i zasobność portfeli. Choć Ra_d dobrze zauważył, że nawet w takiej Warszawie musiałby się jednak znaleźć ktoś chętny do znalezienia sali, hotelu i taszczenia zgrai ludzi po mieście (choć może jakieś luźniejsze przedmieścia?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dostępność jednak i tak ma spore znaczenie. Przynajmniej w kontekście potencjalnej liczby uczestników. Wiadomo, ludzie mają różną wytrwałość i zasobność portfeli. Choć Ra_d dobrze zauważył, że nawet w takiej Warszawie musiałby się jednak znaleźć ktoś chętny do znalezienia sali, hotelu i taszczenia zgrai ludzi po mieście (choć może jakieś luźniejsze przedmieścia?).

Nie no wiadomo ze Warszawa jest lepsza ze wzgledu na połoznie ale jakoś nikt narazie nie pali sie do organizacji, rok temu Fartman sie zobowiazał wiec trzeba sie cieszyc że wogole będzie, a jak ktos zechce zrobic w lepszym miejscu to pewnie to miasto wygra w glosowaniu i tam odbedzie sie zlot.

Moje przyklady pokazały tylko ze coniektorzy przemierzyli cała Polske dla zlotu i mimo wszelkich trudności z tego co wiem nikt nie żałuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem już urlop, 21-29 lipca i początek września, ale wtedy do PL nie lecę. Jak będzie inny termin to mam jeszcze 6 dni wolnego do wykorzystania, ale jak będzie to termin lipiec - sierpień to raczej minimalne szanse na dostanie tego, bo już wszyscy sie zapisują. Jak już to jakis jeden dzień typu poniedziałek lub piątek więc mam nadzieję że zlot będzie w weekend w razie czego. That's All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.