Skocz do zawartości

NBA 2K16


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

 2k17

Chce żeby nie było takiej kariery w stylu Spike Lee Joint. W końcu chciałbym móc w 2k zdobyć ROTY... a nie zagrać 8 wybranych wcześniej spotkań w pierwszym sezonie z gównofabułą w tle...

 

I np. nie pogardziłbym chociaż jednym, pełnym sezonem w NCAA coby móc jakoś rozwinąć grajka do tego overalla koło ~75 przed wejściem do ligi.

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym: 

 

 

Set your difficulty as low as you want before your first game playing as Freq. (It helps if you have a bit of vc put into your player as well) And then just play the game on 12 minute quarters and try to get as many points, rebounds, assists, steals, and blocks as possible.

 

While the season is being simulated, your stats from the first game will be averaged out throughout the year BASED off of your performance in the first game. Sometimes you'll even get more stats in the simulated games.

 

No niby można, ale po cholerę ta zjebana historia Freqa od Spajka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym móc samemu rozegrać te 82 mecze w rookie sezonie i sam powalczyć o ROTY... 

 

Bez symulowania to o MVP powalczysz, ROTY to wtedy formalność. Dlatego ja chciałbym, by kiedyś wprowadzili taki system - skill pointsy najdroższe w pierwszym sezonie i z każdym kolejnym by nieco taniały aż do prime zawodnika, kiedy byłyby możliwie najtańsze. No i jeszcze marzy mi się dobrze przemyślany offseason (tez jakaś zabawa z cenami skill points na swoich własnych warunkach jednocześnie dostosowana do tego, co piszę wcześniej; ale i nie tylko to, jakieś ciekawsze dodatki też mile akceptowane), bo to jednak abstrakt, że gracz się wtedy nie rozwija. Dodałoby to chociaż minimalnie realizmu i skomplikowania trybowi MyPlayer.  

 

Btw. soundtrack będzie gówniany, ale to żadne zaskoczenie myślę.

Edytowane przez triplejohnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Daliby możliwość rozgrywania w karierze solowej całych sezonów i byłbym kupiony ;) tego mi brakowało głównie po paru latach przerwy z nba2k - wróciłem w nba2k16 i qrde zaserwowali jakiś story freak shit. Wcześniej mycareer był moim ulubionym trybem, a tu takie gówno z tego zrobiono. Ja qrde chcę rozgrywać mecze, pełne sezony, podnosić staty i tyle, a nie słuchać pierdół w jakimś holywood gównostylu i grać tyle co kot napłakał (czyli kilka meczy na sezon wyselekcjonowanych).

 

Ktoś wie, widział jakąś konkretną informację odnośnie mojej kariery w nba2k17?

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym w 2k możliwość grania dla reprezentacji i bogatszy tryb kariery jeśli chodzi o interakcje ,w 2k16 miało być lepiej ,a czasem tylko rzucili wywiadem i może na poczatku byl kilka wstawek o kumplu Freqa i dalej nic..., już w 2k15 bylo ciekawiej.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.