Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze 2k juz gameplay olewa kompletnie tylko sie pierdolami zajmuje, przeciez to co na razie widzialem to jakas komedia

dlaczego ? z tego co można póki co przeczytać np w poniższych blogach to wygląda, że naprawdę sporo w gameplayu na plus pozmieniali. Pytanie oczywiście ile z tego rzeczywiście będzie tak działać jak opisują, ale nie widzę póki co podstaw by pisać, że olewają kompletnie gameplay.

http://www.operationsports.com/features/2324/nba-2k16-gameplay-blog-with-da-czar/

http://www.operationsports.com/features/2323/nba-2k16-gameplay-blog-with-scott-ogallagher/

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tylko nadzieję, że poprawili grę w obronie, szczególnie jeden na jeden bo to była w 15 ostra patola. Sukinsyny broniły sobie cpu a ty gówno mogłeś zdziałać chcąc grać uczciwie. Przez ten syf praktycznie od 3 miesięcy już nie gram.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem już szturm "uczciwych graczy" jakiejś tam ligi. Jednak czegoś nie rozumiem - LBS jak można nieuczciwie bronić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi ci o obrone offball? najgorsze gowno, ale jak maja to poprawic? musieliby zabronic zmieniac ci zawodnikow, co jest idiotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak o to właśnie chodzi i wiem, że to nie da się wyeliminować tylko chciałbym aby znów bronienie 1 on 1 było jako tako wykonalne, a nie, że ktoś zrobi góra dół z dwa razy i lądujesz 3 metry od grajka jak po crossoverze Iversona. Wtedy z tymi cwaniaczkami możnaby nawiązać jakąs walkę.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego nie unikniesz. Ja nigdy w ten sposób nie gram ale jest masa ludzi to robiących.

Tak jak w innych grach, są różne akcje które dają komuś jakiś tam handicap.

Np w UFC jak kolesia zamulę paroma ciosami i chcę go wykończyć to wiele osób się nauczyło stać w miejscu o tylko ruszać umiejętnie ciałem, unikając kończącego ciosu. W ten sposób udaje im się przetrwać fazę zamroczenia i wracają do gry.

Niestety tego krycia off ball wg mnie da się ani wyeliminować ani nawet ograniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak co to prawdopodobnie gra będzie już dziś na półkach w Empiku :)

Pisze tutaj zeby syfu nie robic.

Serio mowisz?

I od kiedy mozna grać na takiej wersji, od 25 tak jak w przypadku preorderow cyfrowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ci co zamówili grę w euro rtv maja płytę do odbioru dziś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ci co zamówili grę w euro rtv maja płytę do odbioru dziś.

Potwierdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra wygląda obiecująco. Jednak już mnie wkurza, że rok w rok zmieniają klawiszologię...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, słuchajcie, trochę zawalilem z preorderem. Jest gdzies szansa dorwać 2k16 przed weekendem w jakims stacjonarnym sklepie czy musze czekac do poniedziałku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, słuchajcie, trochę zawalilem z preorderem. Jest gdzies szansa dorwać 2k16 przed weekendem w jakims stacjonarnym sklepie czy musze czekac do poniedziałku?

Wczoraj, jak odbierałem zamówiony preorder w Euro AGD, to na półkach nie było tej gry... nie wiem, jak w innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z przewidywaniami jest w Empikach :) Jakby nie było na półkach to zapytaj obsługę, bo niektórzy mają lagi w otwieraniu paczek. Najlepiej na stronce Empika sprawdź, czy gra jest dostępna w Twojej lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie panowie, spróbuję, tyle ze 280 zl w empiku chca chyba hoho :s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cena na nową generację konsol (chyba 270  :mushroom: ) jest z dupy, ale to już inna kwestia :) Z drugiej strony w necie chyba wiele taniej nie jest. Ewentualnie z kodami, które proponuje Borys na Muve.pl jest trochę taniej. Hard life.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Euro AGD zapłaciłem 249 zł, więc te kody na muve są nic nie warte, bo dużej promocji z tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwilkę pograłem, ale lekko zaczęły mi spadać fpsy, pewnie przez nagrzanie konsoli bo przestawiłem ją i stała dotykając ściany. Sterowanie najgorsze, nawet nie ogarniam jak prosić o screeny, po cholerę oni to zmieniają co roku? No, ale reszta na plus. Tryb kariery zapowiada się zajebiście, a soundtrack który jeszcze nie irytuje to miła odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weźcie ludzie zamiast marudzić najpierw wejdźcie w zakładkę controls. Spędziłem tam 3 minuty i wiem jak prosić o zasłony, zacząłem sam wywoływać zagrywki, umiem zagrać w post i podawać na różne sposoby.. srsly, czytanie nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi