Skocz do zawartości

NBA 2K16


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze 2k juz gameplay olewa kompletnie tylko sie pierdolami zajmuje, przeciez to co na razie widzialem to jakas komedia

dlaczego ? z tego co można póki co przeczytać np w poniższych blogach to wygląda, że naprawdę sporo w gameplayu na plus pozmieniali. Pytanie oczywiście ile z tego rzeczywiście będzie tak działać jak opisują, ale nie widzę póki co podstaw by pisać, że olewają kompletnie gameplay.

 

http://www.operationsports.com/features/2324/nba-2k16-gameplay-blog-with-da-czar/

http://www.operationsports.com/features/2323/nba-2k16-gameplay-blog-with-scott-ogallagher/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o to właśnie chodzi i wiem, że to nie da się wyeliminować tylko chciałbym aby znów bronienie 1 on 1 było jako tako wykonalne, a nie, że ktoś zrobi góra dół z dwa razy i lądujesz 3 metry od grajka jak po crossoverze Iversona. Wtedy z tymi cwaniaczkami możnaby nawiązać jakąs walkę.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie unikniesz. Ja nigdy w ten sposób nie gram ale jest masa ludzi to robiących.

 

Tak jak w innych grach, są różne akcje które dają komuś jakiś tam handicap.

Np w UFC jak kolesia zamulę paroma ciosami i chcę go wykończyć to wiele osób się nauczyło stać w miejscu o tylko ruszać umiejętnie ciałem, unikając kończącego ciosu. W ten sposób udaje im się przetrwać fazę zamroczenia i wracają do gry.

 

Niestety tego krycia off ball wg mnie da się ani wyeliminować ani nawet ograniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, słuchajcie, trochę zawalilem z preorderem. Jest gdzies szansa dorwać 2k16 przed weekendem w jakims stacjonarnym sklepie czy musze czekac do poniedziałku?

 

Wczoraj, jak odbierałem zamówiony preorder w Euro AGD, to na półkach nie było tej gry... nie wiem, jak w innych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, słuchajcie, trochę zawalilem z preorderem. Jest gdzies szansa dorwać 2k16 przed weekendem w jakims stacjonarnym sklepie czy musze czekac do poniedziałku?

Zgodnie z przewidywaniami jest w Empikach :) Jakby nie było na półkach to zapytaj obsługę, bo niektórzy mają lagi w otwieraniu paczek. Najlepiej na stronce Empika sprawdź, czy gra jest dostępna w Twojej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę pograłem, ale lekko zaczęły mi spadać fpsy, pewnie przez nagrzanie konsoli bo przestawiłem ją i stała dotykając ściany. Sterowanie najgorsze, nawet nie ogarniam jak prosić o screeny, po cholerę oni to zmieniają co roku? No, ale reszta na plus. Tryb kariery zapowiada się zajebiście, a soundtrack który jeszcze nie irytuje to miła odmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.