Skocz do zawartości

Popek


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety yeast, starzejesz się. nie ma 10-latka, który nie darłyby ryja ,,pizda nad głową" razem z ziomkami na ,,imprezie", nieważne czy teraz czy 30 lat temu.

 

gang albanii sprawdziłem i jak dla mnie to je dobre, lubię c***owo-bekowy rap na dobrych bitach. zresztą to że płyta została przed premierą wrzucona za darmo do neta a i tak zrobiła platynę chyba tłumaczy. marihuana, albański raj czy podróż do dubaju to już klasyki pl rapu. co do popka to jestem jego fanem i z niecierpliwością czekam na więcej popierdolonych filmików.

 

elwood, hardkorowa komercja, mówi ci to coś?

co?icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, Przem. Program emitowany w godzinach popołudniowych na polsacie albo tvnie pt. Szkoła jest dwadzieścia pięć razy bardziej demoralizujący niż którykolwiek utwór Popka. Nikt nie buduje systemu wartości zainspirowany muzyką, ta muzyka po prostu trafia w to, jak zostali wychowani pod blokami przez kolegów i oczywiście rodziców.
 

Kulfon - a co ma Hardkorowa Komercja do czegokolwiek, co robi teraz Borixon ? Jego oryginalność wyczerpała się na komercji, od tamtej pory jest tym samym, nie robiącym progresu kieleckim łakiem i do tego bucem. Rzygać mi sie chce jak słyszę jego głos, bo jak dasz 10-latkowi, który słyszał chociaż jeden jego kawałek, którykolwiek jego tekst to bezbłędnie zarapuje całość - OD LAT RAPUJE KAŻDY UTWÓR TAK SAMO.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulfon - a co ma Hardkorowa Komercja do czegokolwiek, co robi teraz Borixon ? Jego oryginalność wyczerpała się na komercji, od tamtej pory jest tym samym, nie robiącym progresu kieleckim łakiem i do tego bucem. Rzygać mi sie chce jak słyszę jego głos, bo jak dasz 10-latkowi, który słyszał chociaż jeden jego kawałek, którykolwiek jego tekst to bezbłędnie zarapuje całość - OD LAT RAPUJE KAŻDY UTWÓR TAK SAMO.

vs

 

 

Borygo Pod wszystko się podpiął, styl zmienił, podkleił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty dyskutujesz ze mną czy z elwoodem? krótka rekapitulacja:

elwood twierdzi, że borixon na przypał zmienił stylówę

ja twierdzę, że nagrywa to samo gówno co 20 lat temu

 

 

popek dobre bity miał na Monsterze( i w sumie nic poza tym) na gangu to jakaś c***owa wixa  rodem z remizy strażackiej 

 

oj już nie bądź takim truskulem

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oj już nie bądź takim truskulem

bitom z Monstera daleko do truskula a jarałem się mocno szkoda że Pezet nie połapał takich producentów na swoją grajmową płytę tylko dał je zrobić Polakowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że słuchają tego 10 latkowie to nic. Nie oszukujmy się, jeszcze wiele przed nimi i wiele muszą się nauczyć.. Mnie rozpierdala to, że ta płyta zdobyła platynę, a Ci 10 latkowie tego nie kupowali tylko już starsi w miarę świadomi słuchacze, to jest dopiero beka.

 

A z tymi klasykami PL rapu to ktoś tu nieźle popłynął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata icon_what.gif

 

moj mozg nie ogarnia co widza w tym gangu albani dzieci 10-12 lat czy tym bardziej pelnoletni... w ogole jakikolwiek przedzial wiekowy.

 

wlaczam te nuty i... facepalm.png

 

rzeczywiscie beka jak stad do damaszku. co sie stalo ze starym borixonem to niewiem (zawsze byl sredni, ale w miare sluchalny glownie 2004 rok) ale teraz to brak slow lepiej od niego zarapuje syntezator mowy ivona, jak wpiszecie sobie jakikolwiek tekst w ivonie i powiecie ze to borixon to wiekszosc sie nabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, Przem. Program emitowany w godzinach popołudniowych na polsacie albo tvnie pt. Szkoła jest dwadzieścia pięć razy bardziej demoralizujący niż którykolwiek utwór Popka. Nikt nie buduje systemu wartości zainspirowany muzyką, ta muzyka po prostu trafia w to, jak zostali wychowani pod blokami przez kolegów i oczywiście rodziców.

 

1. jak obliczyłeś że 25 razy bardziej demoralizujące?

2. Dlaczego Ja Findek? Dlaczego mi kontrujesz słabymi programi? Chyba tylko aby potwierdzić moje zdanie, że szmira jest wszechobecna. Przeciez ja nie konkuruę z pizdą nad głową przeciwko ukrytej prawdzie w szkolnym szpitalu tylko wrzucam do jednego.

3. Kiedyś wiesz czasami jak wracałem ze szkoły to był taki cykl programów zwący sie telewizja edukacyjna i wtedy ja miałem w zasadzie to zamiast pizd na głowie.

4. Co powyższe również nei zmienia faktów iż na kolonii kolesie mieli Nagły Ataka Spawacza i też się tego słuchało.

5. Problemem jest wg mnie ilość i powszechność szmiry i złego kiczu, który jak wspominałem staje sie wartością dla młodych którzy mają coraz mniej wyboru. Coś na zasadzie szmira vs totalna szmira.

6. Ale spoko dobroć świata też widzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.