Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

I should have had 90 points or more. I missed two free throws after making 62 straight. I had some open looks. I had some really open looks that I missed. I could have had more. There’s a lot of easy opportunities I missed. I think 100 is possible. I absolutely do. If I hadn’t sat out those six minutes in the first half, maybe I would have had it.

 

Z przykrością stwierdzam, że za 3 miesiące pożegnamy się z Kobe'm i nie wiadomo za ile lat nie tyle co w Lakers'ach co w całej lidze pojawi się ktoś z takimi umiejętnościami! :tears_of_joy:

 

post-4445-0-09223600-1453550091_thumb.jpg

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prośba do kibiców Lakers nie wchodźcie proszę w duskusje z tym największym lebronowym dickriderem na forum w związku z tym co napisał bo zrobi się tu niepotrzebny syf.

 

Swoją drogą, jak na ironię, jeżeli jest jakiś trener, o którym można by powiedzieć, że zwolnił go Kobe, to właśnie Phil. :)

 

btw. Van, fajnie Russell grał dziś picki z Blackiem w tych 5 minut razem spędzonych na parkiecie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell znów pokazał klasę :) Wyrobi się chłopak i na sezon 16/17 będzie jak ulał z nowymi nabytkami :) Ze Spurs zagrał ponad 30 minut z czego z całej drużyny może pochwalić się największym dorobkiem punktowym - 18, co przy średniej ilości punktów poszczególnych zawodników LAL w tym sezonie jest ponad "normę", w dodatku może się poszczycić najlepszą skutecznością rzutów za dwa ( 80% ) i za trzy ( 100% ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas nie warto temu kucowi odpisywać bo pewnie siedzi teraz dumny, że nas nabrał na prowo i popija wódeczke słuchając laika i czytając bukowskiego ubrany w koszulę w krate

To raz. Chociaż nie wiem, co masz do koszuli w kratę. I wódeczki. 

 

A dwa - Kubbas, ten filmik nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziś znów trzeba wstać po 4tej - ciekawe czy będzie warto :grin: Mimo, że w tym sezonie Lakers'i mają z Trail Blazers (0-2) to fakt faktem to punkty w tych meczach nie różniły się znacząco. Jesteście pozytywnie nastawieni co do dzisiejszego spotkania? Ostatni mecz Kobe'go z Portland.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigManFan - chcesz mi powiedzieć, że Lebron ma większego skilla?

Jeżeli przez "skilla" rozumiemy wartość pokazywaną po obu stronach parkietu w szeroko rozumianym prime, to jest to dosyć łatwa do argumentowania teza. Nawet nie chce mi się tego rozwijać, bo po zakończeniu kariery przez Bryanta takich dyskusji będzie wiele, a ja takowych nie lubię, ale ten atak na RappaRa w kontekście akurat jego oceny LeBrona i Bryanta zalatuje czymś, co zarzucacie jemu samemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka spotkań "krula" i ten koleś nie jest wstanie zaskoczyć widza czymś, czego ten nie spodziewa się. Kobe nie jeden raz zrobił coś czego nikt nie potrafiłby przewidzieć. I to jest właśnie skill. Jeżeli wziąć pod uwagę wachlarz umiejętności w ataku, to Bryant jest zaraz za Jordanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.