Skocz do zawartości

Hokej


Sewer

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa elity oczywiście, a jest ktoś kto interesuje się naszą rodzimą ligą hokeja? ;) Ja regularnie chodzę na mecze Unii Oświęcim, czasami jeżdże do Czech na mecze Ocelari Trinec, NHL interesuje się dosyć słabo, ale generalnie mam dość duże pojęcie o hokeju ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rodzimą ligę to na żywo zostaje mi tylko ŁKH w drugiej lidze.Najczęściej oglądam NHL i KHL.Ostatnio odbywały się mistrzostwa dywizji 1A w Krakowie,mieliśmy duże szanse na awans ale skończyło się na 3 miejscu co jest i tak wielkim sukcesem bo jednak awans do elity byłby mocno ponad stan ale liczę że coś wreszcie się ruszy na naszym podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś miałem zajawkę na NHL bardzo mi się podobało, jeszcze zanim poznałem koszykówkę od tej magicznej strony. Teraz podobnież mam zajawkę na baseball. Podobnież mam też z Rugby, osobiście sam bym zagrał bo jestem niski ale za to potrafię zapierdalać jak pojebany (nie bez powodu grałem na ataku) :D 

Edytowane przez venglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja też kilka razy podchodziłem do baseballu, docelowo MLB. Ostatecznie jakiś rok temu zakumałem zasady na tyle, że kupiłem sobie MLB the Show 14 na ps4.

 

Obejrzałem też kilkanaście meczów w poprzednim sezonie. Kojarzę wszystkich zawodników typu All-star.

Generalnie to łatwiejsze zasady od FA.

 

No a co do hokeja to też w grę wchodzi tylko NHL. Na pewno jakby w nc+ to pokazywali to bym się wkręcił bo bardzo lubię amerykańskie sporty(i sposób przeprowadzenia transmisji z nich).

 

No ale niestety jakoś cisza, żeby to się miało pojawić w polskiej tv.

 

Chociaż od kilku miesięcy trzymam rękę na pulsie jeśli chodzi o kanał Fox Sports, który ponoć może się w Polsce pojawić.

U mnie leciał by na okrągło.

 

Szkoda, że nie ma już ESPN America. Pardon the interruption i te wszystkie inne programy były zajebiste. No i mecze pokazywali..

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże turnieje niemal zawsze, a na NHL jakoś zabrakło czasu na studiach. Szkoda w sumie, najbardziej żałuję, że już wielu nazwisk nie poznaję w lidzie, a nie mam teraz kiedy się w to znowu wgłębiać.

 

Ah, Colorado Avalanche, co to była za ekipa. Sakic, Forsberg, Hejduk z przodu, Bourque i Foote z tyłu, Roy na bramce. potem Bourque po mistrzostwie odszedł, ale Blake przyszedł, więc ciągle moc była. Po dziś dzień mam t-shirt z 19 Sakica z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to prawie co rok ściągam sobie ten ich weekend gwiazd - fajne mają konkursy.

No i ciekawa formuła wybierania do Meczu Gwiazd.

 

Kurdę, naprawdę żałuję że tego u nas nie pokazują - tym bardziej boli mnie to, zważając na fakt, że zarywam często nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś miałem zajawkę na NHL bardzo mi się podobało, jeszcze zanim poznałem koszykówkę od tej magicznej strony. Teraz podobnież mam zajawkę na baseball. Podobnież mam też z Rugby, osobiście sam bym zagrał bo jestem niski ale za to potrafię zapierdalać jak pojebany (nie bez powodu grałem na ataku) :grin:

 

W rugby kiedyś grałem na Posnanii - jak jesteś niski to nie masz szans - musisz mieć gabaryty. No i tam sama szybkość jest niczym trzeba być cholernie zwinnym i zmieniac tempo i trzeba mieć masę mięśniową

 

A co do NHL to oglądam od czasu do czasu kiedyś dużo teraz mniej bo lubię tylko kanadyjskie kluby

 

ale dziś w przerwie włączyłem sobie Calgary Flames i...... nieźle to wyciągneli

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rugby kiedyś grałem na Posnanii - jak jesteś niski to nie masz szans - musisz mieć gabaryty. No i tam sama szybkość jest niczym trzeba być cholernie zwinnym i zmieniac tempo i trzeba mieć masę mięśniową

 

A co do NHL to oglądam od czasu do czasu kiedyś dużo teraz mniej bo lubię tylko kanadyjskie kluby

 

ale dziś w przerwie włączyłem sobie Calgary Flames i...... nieźle to wyciągneli

chodziło mi o rekreacyjna gierkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rugby kiedyś grałem na Posnanii - jak jesteś niski to nie masz szans - musisz mieć gabaryty. No i tam sama szybkość jest niczym trzeba być cholernie zwinnym i zmieniac tempo i trzeba mieć masę mięśniową

 

A co do NHL to oglądam od czasu do czasu kiedyś dużo teraz mniej bo lubię tylko kanadyjskie kluby

 

ale dziś w przerwie włączyłem sobie Calgary Flames i...... nieźle to wyciągneli

A tam, gadacie. Kumpel ma mniej, niż 175 cm i pobił rekord przyłożeń w pierwszej lidze futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne spotkanie Słowacja - Rosja.Słowacy wreszcie się obudzili ale szkoda że za późno,Blackhawks będą mieli pożytek z Panarina jak dotąd 4 bramki i 5 asyst a dzisiaj game winner.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogląda ktoś dziś? "Moje" ekipy odpadły w finałach konferencji niestety. 

Dawno nie oglądałem finałów NHL. Ostatni raz pamiętam, że widziałem wszystkie mecze w finałach w 99r jak Dallas wygrywał ;)

 

E:

Stream HD w 60FPS:

http://kewystreams.somee.com/
Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.