Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

poproś kogoś o LOGIN z twoim kontem z FB ... niech stworzy profil..zagra meczyk i po kłopocie....

 

ja nie mam PS4 ale od czego jest kumpel?

Akurat nie znam nikogo kto miałby nba2k16 na jakąkolwiek platformę.

Szukać po necie nawet ochoty nie mam.

Ponadto konta na FB nie posiadam i nie chcę posiadać. Dlatego loguję się przez google.

Zresztą dla 50 codziennie to nie warto kombinować.

 

Może za jakiś czas sprawie sobie sam grę. Może na gwiazdkę :)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ja chyba żadnego foila na perku nie trafilem, ale walić to - gra się przyjemnie całkiem :smile: szczególnie jak dropi ;) a mi dziś i wczoraj dropl: leg support, 4x epic i 1x ur

Ale karty zawodników też Ci wpadły epic? bo mi o karty zawodnikow chodzi a nie o supporty, których praktycznie nie wykorzystuje..

 

 

Ja także. A gram szybko. 24k wins club

Ignazz w jakiej cenie oplaca sie kupowac karty graczy Leg?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale karty zawodników też Ci wpadły epic? bo mi o karty zawodnikow chodzi a nie o supporty, których praktycznie nie wykorzystuje..

nie dopisałem - support tylko leg - reszta (4x epic i 1x ur - na teraz 2x ur ^^) to gracze. żeby było zabawniej 3 z tych 4 epiców to centrzy ^^

 

a skład mój obecny na qg:

epic pro pg Cheeks

leg pg Frazier

epic pro sf Nance

epic pro pf/c Monroe

epic pro c Reed

 

w qg mam leg+ range, a na rttc obecnym dobiłem do epica ;)

leg++ w sumie zrobię na dniach bo mam już dokupionego Iversona by machnąć epic pro pg/sg; mam też 4x wildy na robienie leg pro

 

zastanawiam się też czy nie pogonić leg supportów - mam obecnie 2 (def+reb i off+reb), ale w sumie aż tak nie jest mi potrzebne rp na legendy - wpadną i tak prędzej czy później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, ja takiego szczęscia nie mam w kartach kompletnie ... :( Jak dostanę jakiegoś SR'a gracza w RTTC to jest cud...

Supporty mam najlepsze UR... porażka :P Czemu nei mamm takiego szczescia
 

Sporo Epiców pro zrobiles, wg mnie to mało opłacalne, gdyż lepiej kasę i wildy zostawiać na Leg, jak co prawda zrobilem 2 epici pro, zeby wbić na leg... ale wiecej sie nie opłaca...

 

U mnie skład na QG

to Wall Leg Pro

Anderson Ur Pro

Dragic Epic Pro

Lillard Leg

Drummon Epic Pro

 

Kupujesz extrast zeby miec Wilda? bo nie wiem czy sie oplaca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy żadnych extrasów nie kupowałem - po prostu jak dotąd 3 wildy na boardzie wydraftowałem (2 były za gry) i jak dotąd tylko 1 użyłem do pro epiców (do pierwszego którego zrobiłem) - reszta epiców to po prostu dokupienie 2 pozostałych kart (mieściłem się w 22k poza przypadkiem Iversona - tu wydałem jakieś 37k).

 

/edit/ dodam, że dokupowałem epici do tego co mi dropło (ani razu nie kupiłem 3 epiców takich samych do zrobienia pro, zawsze 2 ^^)

 

ja zdecydowałem, że robię epic pro a potem epic leg. uznałem że mniejsze rozbieżności w składzie będę miał. no i zrobienie 1 epic pro taniej mnie wychodziło niźli kupno 1 legendy

 

a z innej beczki - też może macie problemy w rttc z netem? mnie już blisko 10 razy wywaliło w trakcie albo na koniec przez jakiś maintenance problem..... w qg praktycznie z kolei tego problemu nie mam

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz mam 75k RP i nie wiem jak sensownie tym rozporządzić :smile:

Ja dokupilem raz epici Drummonda, ale zaluje teraz ze wildy wydałem dwa do Dragica, tak mialbym teraz 2 wildy zeby lillarda tez na pro pociagnac.

Btw mam sporo epiców PG, chyba z 5 :smile:

 

Problemu z netem nie zauwazylem.

 

Edit:

Prześladuje mnie klątwa PG. wpadł Mi Leg Tim Hardaway czyli kolejny PG...
Mam teraz pro leg Walla na PG, Lillarda leg, Tima i Dragica Epic Pro PG... oprócz tego jeszcez 5 innych epic PG...

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leg za 39 k to dobra cena

Kareem mega mocna karta.

Jest błąd w grze i ludzi wywala z rttc. Dlatego catdaddy dodał 6 godzin extra bo ludzie tracili gn i hs

 

Kupiłem Leg Pro za 77k imo dobry deal, bo to wartość 3-ech Leg'ów (przy vet contract)

 

Mój skład na QG to teraz

J.Wall Leg Pro

G.Dragic Epic Pro

D.WIlkins Leg

B.Griffin Leg Pro

A.Drummon Epic Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają wam hot streaki w tym RC? Mi to kurewstwo nie trybi i po wygraniu meczu za 5 pkt z hot streakiem dodaje mi tylko 5 punktów zamiast 10. Wiem, że jest/był bug, który pokazuje po meczu, że dodało niby 5pkt zamiast 10, ale u mnie i tak dodaje tylko 5. 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają wam hot streaki w tym RC? Mi to kurewstwo nie trybi i po wygraniu meczu za 5 pkt z hot streakiem dodaje mi tylko 5 punktów zamiast 10. Wiem, że jest/był bug, który pokazuje po meczu, że dodało niby 5pkt zamiast 10, ale u mnie i tak dodaje tylko 5. 

Ja oszczędzam hot streaki na sam koniec... wczesniej bylo tak jak mówisz, że pokazywało +5 a dodawało +10 pkt. Teraz nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wizualny bug. Pokazuje zawsze bez bonusa, ale liczy prawidłowo - przynajmniej u mnie.

 

Po serii dropów w zeszłym tygodniu od kilku dni u mnie posucha i ledwo 1 epic i 2x ur gracze.

 

I zdecydowanie idę po Beala w tym rc. Nie wiem czy starczy mi sił na foila, ale zwykłego zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wizualny bug. Pokazuje zawsze bez bonusa, ale liczy prawidłowo - przynajmniej u mnie.

 

Po serii dropów w zeszłym tygodniu od kilku dni u mnie posucha i ledwo 1 epic i 2x ur gracze.

 

I zdecydowanie idę po Beala w tym rc. Nie wiem czy starczy mi sił na foila, ale zwykłego zrobię :smile:

No ja poprzednio nie dałem rady, a grałem sporo i miałem 4,4k miejsce, wiec zrobienie Lega to nie taka prosta sprawa. Ja jestem teraz na 1800 miejscu i mam w zapasie 14 HS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.