Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Gra to mix rttc. Impulsy i rc decyduje suma punktów.

 

Warto łapać karty x2 bo na ostatnia która podwaja punkty i tak są dwa podejścia.

 

Jyz trafił mi się Max czyli 40 punktów w 1 grze.

 

Guerka miła ale nie zamierzam w nocy co godzinę wstawać.

 

Karty rekord settler są wyjątkowo słabe za wygranie sezonu a nie można ich dostać ze stołu Wiec nue widzę sensu wygrywania

 

Raz już wygrałem i mam zacha który nic mocniejszy nie jest. Dziwne.

 

Imi błąd organizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez trafiłem 40, ale mam tylko 5 star pro. Dwie rundy z rzędu trafiłem, że nie wylosowalo mi w teamie star pro. ;/ Dwa ostatnie szczeble były star pro tak więc lipa.

Nie podoba mi się ten tryb. Tez nie będę wstawać co godzinę - swoją drogą ile kasy wydała juz czołówka..

Co do sezonu to w takim razie pozostaje walka o porażkę w finale. :)

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację. Zostało mi tylko 11 leg pro. Zejście na star+ niby umożliwia przejście, ale jak pojawia mi się na x2 star to lipa. Więc wróciłem do star++ licząc, że rzadko mi się zdarzy, że chociaż jednego star do gry nie wylosuje.

Grant mi właśnie wpadł, ale m juz go pro z najlepszą spec więc na ah. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event zmierza powoli do końca, czas na podsumowanie:

Poprzedni RC (pierwszy od wejścia star) kosztował mnie masę czasu, zająłem miejsce w okolicach 950. Nie wydałem ani 1 szt RP na HS.

Czy King of the court zastąpi RC czy będziemy mieć 3 eventy?

Kupiłem w piątek paczkę za 48k RP, weekend ciężki bo parapetówka która się przeciągnęła na drugi dzień, kac itp. HSy skończyły mi się dziś ok 18-19 , więcej nie dokupywałem bo bez SC Embiid x2 mi się nie przyda. Czasem te darmowe HS jednak też wypadały. Przez ten cały weekend udało się zdobyć tylko dwie gwiazdy.

Prze sobotę i niedzielę zdarzyło mi się 3 razy by w mojej linii nie był wylosowany żaden star pro i wtedy nie przeszedłem całej drabinki. Tryb ten wymaga o wiele mniej czasu - wystarczy zrobić każdemu charge (które nie ubywa) i mecze są proste i przyjemnie. Jeszcze z początku człowiek liczył, sumował - ale jak się okazało później to zupełnie niepotrzebne.

Ja w nocy nie wstawałem specjalnie by grać, jestem teraz ok 700 miejsca. Z początku inny był przedział dotyczący nagród? Coś mi się kojarzy.

Jednak RTTC postawię trochę wyżej. Tam jeszcze bardziej na ślepo można grać a wpadnie 2x star i może niebawem przedostatnia karta. Ile tam trzeba mieć star pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.