Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 501-1000 bo i taki był cel. Wczoraj wpadł Maurice Cheeks z def spec i miałem już mieć drugiego ale net coś mi siadł jak jechałem do pracy i ktoś mnie przelicytowal o 40 RP. Będę polował dalej na dwóch z def. Ten kosztował 140k :/ Więc szkoda. Wpadł mi Celt (Parrish) gwiazda wiec poleciał na ah. Będę polował na tych najtańszych jeżeli takowy wpadnie z dasha. Bez sensu kupować mi 2 typów za ponad 200k jak można znaleźć mniej "głośne" nazwisko za mniej niż 150k. Na rttc powinienem mieć 2 star pro bo niestety znów w sezonie mam bardzo mocnego przeciwnika. Przynajmniej teraz nie z Twojego teamu. Może więcej szczęścia z doborem przeciwników będę miał następnym razem.

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W blacktop będzie star do zdobycia? Trzymam kupę epic i ur bo takie zapewne będą potrzebne? Oby nie leg bo co mogłem to wyprzedalem. Najgorsze, że enh ladowalem, a jeżeli wszystko pójdzie poziom wyżej to epic będzie potrzebny? Skoro Carmelo taki mocny to gwiazda by się taka na pewno przydała.

Co do kart MVP - największa porażka, jaka kupa...

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co się pojawi.

Jak dobrze pójdzie to jakoś do soboty może będę miał 4 star pro. :smile:

 

Hehe Lebron dawno wyprzedany. Szkoda, że Green do tej pory mi nie wpadł. Zastanawiam się czy teraz da radę powalczyć o drugiego.. Dziś wpadły mi dwie gwiazdeczki

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzieliliśmy czas pomiędzy więcej ludzi.

 

W 2:20 wydałem 35 k na double pickera

 

Dostałem 1 sc dla Greena. Jyz jest pro jako 10.

Oraz gallo jako reset szybko sprzedany za 155 k bin.

 

Dzięki temu gram o ostatnia kartę z kasa na hs w 10 pro.

 

Połowa pierwszego Stefana.

 

Nie wiem czy dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile już nabiliście pkt w tym rttc jako drużyna?

Ja przewaliłem sezon w finale z chińczykiem wygrywając 2:0 - ten zakończył reg na niskim miejscu, ale widziałem jaki ma skład i, że ma gdzieś ładowanie energii. Dokopał mi, jednak aktualnym składem bym go rozwalił.

Rozpocząłem nowy sezon i wszystko wskazuje na to, że jeżeli nie zasnę to wygraną mam w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję i zazdroszczę. Ja kończę drugiego Green'a i zobaczę jak pierwszy Steph - ale nie łudzę się, że nawet na easy podołam. Czasu i tak braknie więc bardziej by zaspokoić ciekawość.

Wszystko zależy od tego jakie karty wypadną mi. Już z dwa razy trafiłem, że moje 4 karty star pro zagrały w jednej kwarcie. ;/

Ciekawe ile drużyn na ten moment może sobie pozwolić na GA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze obie ekipy zrobiły ga. Wow.

Gracze rezerwowi rotowali i daliśmy radę.

 

6 porażek w tym rttc przedłużyło o 2 godziny grę.

 

0:39 dopiero wpadła ostatnia karta.

 

Ten weekend urlop Wiec niestety rc nie dam rady top 500.

 

No chyba ze zrobię 3x8 godzin nocnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.