Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo sf.

Mając lbj rttc i dr j mvp mam dosyć ciasno w tej pozycji.

Zagram aby mieć kolejna szanse na ga bo w nocy wpadł 1 star contract.

 

Pewnie poświęcę jeszcze star contract i zrobię go pro.

Powoli zmierzam do sprzedania ostatnich leg pro choć ceny spadły do 120 k RP.

 

W czasie Good agent kupiłem 2 x double pick za 70 k ale w tym czasie dwa żółte resetu zwróciły mi kasę.

 

Rano grałem w btc i po wygraniu zostawiłem do nocy 120 pickow.

 

Opłaciło się bo wtedy wpadł star.

 

 

Potem już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic już mnie nie cieszy. Najgorsze, że leg który wczoraj mi wpadł to Rik Smits.

Mam 2x leg pro PG oraz SG. 1x PF/C. Ewidentnie brak mi SF i PF lub C.

Bosh, Wallace, Butler ponad 100k więc drogo. Myślę by na siłę nie wydawać RP bo może akurat STAR wpadnie na odpowiednią pozycję. ;)

Mam też trochę takich (niezdublowanych) co są warci w ok 50-60k ale nie wiem czy jest sens na siłę wydawać. Chyba lepiej będzie się wstrzymać.

 

Ignazz powiesz coś na temat wild cards? Bo nie raz na czacie drużynowym o tym wspominali, ale sam wiesz jak się tam pisze. Jakbyś mógł rozwinąć kiedy to się pojawia, jak dokładnie działa, oraz z jaką częstotliwością to wpada. Byłbym wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu była to najlepsza karta.

 

Taki sympatyczny znak zapytania.

 

Można go było dostać ze stołu i zastępował dowolna kartę.

Rok temu pro to było 2 identyczne karty Wiec wild robił pro z automatu.

 

Nie ma jej i trudniej robić pro a karty eventowe praktycznie niemożliwe aby zebrać trzy. Lub dwie ze star contract.

 

Dodatkowo nue ma packa z gwarancja dostania star contract.

 

Typowe skok na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy to koledzy z drużyny mają takiego farta czy jak to jest, ale moi koledzy grają ostatnio sezony na leg i spokojnie docierają do półfinałów po czym oddają rundę. Jest to oszczędność paru h więc też chyba tak spróbuję.

Gorzej jak trafię na Ciebie bo będę musiał liczyć z którego miejsca wyjść by w drabince zbyt szybko nie trafić heheh.

 

ps. Jak jest z tymi kartami LEG MPV? Lepsze są od zwykłych, ale gorsze od tych z RC i RTTC? Czy to te same? Czy są dostępne na ah? I ile jest ich w sumie? Bo jeżeli to nie są karty z RC czy RTTC ani nie ma ich na AH to pewnie nie ma dużego prawdopodobieństwa uzbierać szybko 3? (2 w Twoim przypadku)

 

 

Ehh Jerry West mi wpadł z QG a ja miałem tylko jednego z RTTC bo wtedy byłem jeszcze zbyt słaby. :(

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mvp zawsze były lepsze od reg w poprzednich edycjach.

 

Teraz widzę ze nie bardzo ale ze wygrywałem sezony to mam pare par i już tak piłuje na mvp.

 

Rttc zrobiony i zaraz wygrywam finał.

Za 45?minut zaczynam sezon.

Mvp są niesprzedawalny.

 

I oczywiście dużo gorsza od rttc rs i btc kart

Stad lepszym pomysłem jest zbieranie leg.

Można je wykorzystać do sprzedaży pro jak się jedna taka ma ze stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem sezon na leg. Czy to prawda, że poziom składu (siła/moc) ma znaczenie na dobór przeciwników? Mimo, że pasek się nie zmienia? Bo moi koledzy wpuszczają np kilku epic pro czy leg na 0 lvl i oni spokojnie półfinał osiągają.

Ja wziąłem najlepszą ekipę i narazie jestem przerażony. Bilans dobry, 3 miejsce, ale przeciwnicy z o wiele lepszym składem. Narazie nadrabiam aktywnością co by nie wpaść w pierwszej rundzie na najlepszego.

Zobaczę po tym sezonie czy wrócić na epic.

Kupiłem dziś 2x curry po 36k każdy (1 slot tylko). Zrobiłem pro bo miałem już z qg jednego. Więc pro z jednym slotem - ile by można za niego wyciągnąć? Wczoraj sprzedałem KI (cle) za 120k. Trafiłem West'a za 80k i zrobiłem next pro.

W szoku byłem, że Oscara Robertsona (ur pro) popchnąłem za 20k!

Dziś wpadł mi epic Dandridge oraz Payton więc kolejne pro na handelek, coś tam może się uzbiera.

 

Może powoli coś się uciuła na star jeżeli będzie taka passa. Czy z Curry'm dobrze zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ze płacisz podatek od sprzedaży Wiec różnie bywa z zarobkiem

 

Na razie go trzymaj bo to dobra karta.

 

Z sezonami to tak bywa ze czasem niższy tier jest łatwiejszy ale pamiętaj ze nagrody są lepsze im wyżej i leg i półfinał to dobre rozwiązanie.

 

Pilnuj drzewka pkayoffs aby dojść do semis.

 

I wbijaj w sezon o 12-14 gdy USA śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2 w nocy zaczynam PO. Pierwsze miejsce bez porażki - ogólnie sporo przeciwników lepszych, ale będzie charges i abilities.

Tylko, że ten niższy tier jak epic to banał, a za finał to samo co w leg za półfinał. No ale inna liczba meczy.

 

Co do podatku to pamiętam. Jednak wydając 2x 36k i mając jednego Curry'ego z qg za głupie 100k byłbym już na +. Jednak wolałbym wyciągnąć najwięcej jak się da. ;) Kiedy wchodzą star? Wraz z all star games? Wtedy dopiero będzie drastyczny spadek cen i narazie nie trzeba się spieszyć z wyprzedażami?

 

ps. Jak jest z tymi skróconymi sezonami? Coś mi pisali na czacie drużynowym, że skrócony mecz do 15 min?

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa. Lepszy miał skład więc abilities i charges dały tylko jedno zwycięstwo gdy mu trochę spadła energia.

RC nie porywa. PG mam zbyt dużo więc licząc na 500-1000 pozostaje Davis..

Zdublowałem dziś względnie tanio centra i pf leg - tak więc RP coraz mniej. :P

Zdziwiłem się tylko, że 2x epic dostałem za ćwierćfinał na leg, ale i tak następny zacząłem znów na epic by budować znów passę zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.