Skocz do zawartości

Wzrost a wiek


venglas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wypełnisz formularz do dowodu, że masz 180, to tyle Ci wpiszą i tyle będziesz miał ;]

Co Ty ksiedzem jestes ze na wszystko masz jakies 'sensowne'odpowiedzi ? :D

 

Sensowne w ''bo jak ksiadz zawsze masz cos na poparcie swojej tezy xzd

Dobra koledzy spadam na trening bo troche dojezdzac musze. Kontynuujcie dyskutacje ja jak wróca to przeczuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co on czuje, bo z tym problemem borykają się wszyscy ludzie poniżej 180cm wzrostu. Ja mam 178 i zawsze mi brakuje tych cholernych 2cm, żeby coś sięgnąć z górnej półki (w domu, w pracy, w sklepie) :tongue:

Jaki problem? Wzrost akuratny by i jebnąć i potańczyć, faceci kompleksy łapią że są za niscy? Nie, że mają ginekomastię czy za krótkiego siurka ale z powodu wzrostu poniżej180? Za dużo internetów i pustych ludzi w otoczeniu i się przejmujecie duperexami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem? Wzrost akuratny by i jebnąć i potańczyć, faceci kompleksy łapią że są za niscy? Nie, że mają ginekomastię czy za krótkiego siurka ale z powodu wzrostu poniżej180? Za dużo internetów i pustych ludzi w otoczeniu i się przejmujecie duperexami. 

 

Założyciel tematu widzi w tym problem, więc chciałem być empatyczny :) Kompleksy z powodu wzrostu, to można mieć, jak się ma 160cm, a nie prawie 180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=UvmABbEz-4w

Tak na serio, to coś może podrośniesz ale może to nie zmienić dużo w Twoim życiu. Jeśli chodzi o paki to się rozciągaj, a jak o dupaki.. to nie mów im, że chciałbyś jeszcze urosnąć. Ja mam prawie 24 lata i zarost mój to koper, wygląda jak zapałki powbijane w gówno... i nie rosnę, także nie traktuj tego jako wyznacznik. Do 21 wieku życia mężczyzna ogólnie się rozwija, tak racja, ale zobacz ile tu starych pojebów też siedzi :D

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.