Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Noah potrafi być członkiem 30< zespołu, DMC nie.

<br />

<br />Po co te ogólniki.

<br />

<br />Noah potrafi zrobić ponad 30 winów z zespołem Chicago Bulls na Wschodzie.

<br />

<br />Cousins nie potrafi zrobić ponad 30 winów z zespołem Sacramento Kings na Zachodzie.

<br />

<br />WOW, zajebisty ten Noah!

<br />

<br />Pewnego dnia DMC zmieni klub, awansuje do PO i nagle stanie się chyba przez to lepszym graczem patrząc na 'logikę' niektórych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to że ty z Lukim uważacie się za ludzi gorzej jakości nie powinno rzutować na cały naród. II RP także miała swoje czarne owce.

Kuźwa Rappar, nikogo to nie obchodzi.Przynajmniej nie w tym temacie. Do łapu capu wrzuca się rzeczy śmieszne, to co wrzuciłeś nie było śmieszne. Dotarłeś do punktu, w którym nawet to że nie rozumiesz co jest śmieszne, też już nie jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matura międzywojenna i wychowanie międzywojenne były zupełnie innej jakości niż dzisiaj. Tak, czuje się gorzej wykształcony niż międzywojenny równieśnik, bo z tej matury, którą on zdawał, Ty miałbyś problem ze zrozumieniem pytań... przesadziłem, ale nie bez powodu.

Mów za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów za siebie.

Będę ale przy okazji nie zaniecham zwątpienia w Twoją uczoność, skoro masz problem ze zrozumieniem i zaakceptowaniem co najmniej kilku konwencji na tym forum. No chyba, że masz autyzm - to przepraszam.

 

Naprawdę nie wiem, co się z Wami dzieje ludzie. Swoją złośliwością i kompleksami zmuszacie mnie do pisania przykrych rzeczy, a ja nie chcę tego robić. Mam dobre serduszko.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dane: 

M = 30kg

ro1 = 1

ro2 = 7,7

Wzór na wypór wody, wzór na ciężar kuli, wzór na objętość kuli.

V=4/3*pi*R1^3

F=ro1*g*1/2V

F=mg

 

Z tego mamy V, do tego wzór na masę kuli 

M=v*ro

I pobawić się w ułożenie proporcji 

 

 

 

2. Zadanie na ciąg geomretyczny z podstawy. Mamy układ równań na Sn6=189 i Sn12=12287. 

3. Dla ułatwienia ustalam, że sinx = x i siny = y. Mam banalny układ równań:

5x+3y=4

15x-6y=5

 

 

Tylko z tym pierwszym musiałem pogimnastykować, a z matmą nie mam nic wspólnego od długiego czasu. 

http://www.edulandia.pl/matura/1,118553,17856721,Matura_2015_z_matematyki__Poziom_rozszerzony_juz_dzisiaj_.html

To jest sporo trudniejsze i z tego to za nich chyba nie potrafiłbym się uczciwie zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysuwam wniosek by wszelkie wychodzenie z polityką poza tematy jej poświęcone (a więc także wpieprzanie tego do łapu-capu) było niedozwolone i takie posty usuwane. Imo za duży smród się będzie robił na forum.

Jakby co to mi to nie przeszkadza. Piszę to co uważam i jeżeli według kogoś to jest kontent na poziomie łapu capu to może to tam zamieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.