Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko spoko, ale razem nie chce mieć legalnego dostępu do broni i "bronić granic" za pieniądze podatników

 

Rapciu trochę oleju w głowie lekarz mieć powinien, nie porównuj bełkoczących, niegroźnych hipsterów i już teraz niebezpiecznych bojówek, które tylko czekają żeby "zrobić porządek", a wtedy to nie islamiści będą naszym problemem

Zandberg w niedawno wrzuconym wywiadzie powiedział jak wygląda lewicowy świat, idylla, nirwana, eden, pola elizejskie w jednym! Zero broni, przemocy, kolorowe wstążki, uśmiechnięci ludzie, uczciwi pracodawcy, socjal 1000+ i darmowa maryśka, a do tego nagie feministki, które tylko czekają żeby je przelecieć, bo maja zamówioną kolejkę w klinice aborcyjnej

 

 

A tak serio to jeśli PiS poważnie rozważa włączenie ONRu do Obrony Terytorialnej to chyba trzeba spierda*ać

Przecież większość tych ludzi to narodowi szowiniści, wszędzie widzący lewackie spiski, w najlepszym razie ksenofobi, żeby nie napisać rasiści i zbóje

Ktoś wierzy, że oni tej broni używaliby w rozsądny sposób? To że SSman marian sie "uczłowieczył" na potrzeby polityki, a te najbardziej skrajne łby zostały pochowane w kątach nie znaczy, że przestali istnieć w przestrzeni publicznej

Przecież wszystko co sie teraz dzieje jest żywcem zjechane z historii

 

 

Jeszcze tylko broni im potrzeba!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostęp do broni jak najbardziej tak i juz to kiedyś pisałem

 

ale dawanie broni ludziom pokroju kowalskiego to proszenie sie o powtórke z rozrywki, tylko ze tym razem przez naszych a nie niemieckich bohaterów, serio chciałbyś żyć w świecie, gdzie macierewicz daje broń i uprawnienia ONRowi?

Swoją drogą to co temu Antkowi sie pod kopulą porobiło? Próbuje stworzyć prywatną armię? Co w połączeniu z tym o czym niedawno pisałem (formacje mogace pacyfikować tłum przy uzyciu broni palnej) naprawdę zaczyna bardzo niepokojąco wygladać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat rozwalenia ruchu pseudopatriotow cieszy, bo całe to onrowsko wszechpolskie towarzystwo za bardzo mi przypomina formacje niemieckie z lat 30

 

 

od 17 lat ciężko było znaleźć im wroga w jednolitej kulturowo Polsce, teraz znaleźli sobie ciapatych którzy do nas jeszcze nie dotarli ;]

a co byłoby jakby w Polsce jak przed 39' było więcej mniejszości? jeszcze w dodatku do tego miesza się kościół ,który niby powinien być z założenia unwersalny no ja pi****le

 

dla mnie narodowcy to agenci ruskich aby robić tu dym , Kościoła teczki z komuny pewnie gdzieś leżą  w archiwach w Moskwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph jak sobie wyobrażasz wyłączenie ludzi należących do ONR z obrony terytorialnej? Skoro mogą oni być żołnierzami i policjantami (na czas służby czynnej chyba trzeba się tylko wypisać) to dlaczego nie mogliby należeć do OT? Czy to że ktoś należy/należał to jakiejś organizacji jest powodem żeby odbierać mu prawa obywatelskie?

 

Chyba, że piszesz o tym co wymyśliła GW że Macierewicz chce przekształcić ONR w OT. Przyzwyczaiłem się że to medium potrafi dopi*****ić jakąś głupotę, ale po co rozpuszczać plotki które rodzą się w chorych, ogarniętych niedorzecznym strachem głowach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NArodowcy to są tak naprawdę zwykli tchórze --- pamiętam jak robili marsze treningi jak to będą nas bronić przed zalewem Ukraińców....Dziś mamy już nieoficjalnie ponad milion Ukraińców u nas.... W Poznaniu każda praktycznie duża firma zatrudnia Ukraińców....I co.... Jakoś nie widać tej obrony...

 

NArodowcy jak zwykle będą walczyć wewnętrznie atakować ludzi których im się wydaje że powinni ... W czasie marszów niepodległości atakują głównie policję i squaty lewicowe

 

P.S. Z całym szacunkiem ale jak może ktokolwiek uważać że dostęp do broni jest dobry??? W USA z powodu przypadkowych postrzeleń ginie wiecej dzieci niż w wypadkach samochodowych... Co roku w wyniku masakr ginie więcej obywateli niż islamiści zabili w atakach terrorystycznych w Europie w ostatnich 10 latach

Jak jakiś lek zabije 5 osób to firma faramceutyczna płaci ogromne pieniądze a Smith&Wesson zabija rok w rok setki i nie ma to żadnej konsekwencji

Chciałbym by ktoś realnie wymienił plusy posiadania broni poparte faktami ( w USA posiadanie broni jakoś nie ogranicza ilość włamań czy morderstw a nawet jest wręcz przeciwnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 17 lat ciężko było znaleźć im wroga w jednolitej kulturowo Polsce, teraz znaleźli sobie ciapatych którzy do nas jeszcze nie dotarli ;]

a co byłoby jakby w Polsce jak przed 39' było więcej mniejszości? jeszcze w dodatku do tego miesza się kościół ,który niby powinien być z założenia unwersalny no ja pi****le

 

dla mnie narodowcy to agenci ruskich aby robić tu dym , Kościoła teczki z komuny pewnie gdzieś leżą  w archiwach w Moskwie

Ja nie pamiętam, ale mniejszości narodowe mojej rodzinie skutecznie uniemożliwiły pamiętanie czegokolwiek 73 lat temu i choćby dlatego chcę, by Polska pozostała jednolita kulturowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NArodowcy to są tak naprawdę zwykli tchórze --- pamiętam jak robili marsze treningi jak to będą nas bronić przed zalewem Ukraińców....Dziś mamy już nieoficjalnie ponad milion Ukraińców u nas.... W Poznaniu każda praktycznie duża firma zatrudnia Ukraińców....I co.... Jakoś nie widać tej obrony...

 

NArodowcy jak zwykle będą walczyć wewnętrznie atakować ludzi których im się wydaje że powinni ... W czasie marszów niepodległości atakują głównie policję i squaty lewicowe

 

 

 

w grupie jest siła !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NArodowcy to są tak naprawdę zwykli tchórze --- pamiętam jak robili marsze treningi jak to będą nas bronić przed zalewem Ukraińców....Dziś mamy już nieoficjalnie ponad milion Ukraińców u nas.... W Poznaniu każda praktycznie duża firma zatrudnia Ukraińców....I co.... Jakoś nie widać tej obrony...

 

NArodowcy jak zwykle będą walczyć wewnętrznie atakować ludzi których im się wydaje że powinni ... W czasie marszów niepodległości atakują głównie policję i squaty lewicowe

 

P.S. Z całym szacunkiem ale jak może ktokolwiek uważać że dostęp do broni jest dobry??? W USA z powodu przypadkowych postrzeleń ginie wiecej dzieci niż w wypadkach samochodowych... Co roku w wyniku masakr ginie więcej obywateli niż islamiści zabili w atakach terrorystycznych w Europie w ostatnich 10 latach

Jak jakiś lek zabije 5 osób to firma faramceutyczna płaci ogromne pieniądze a Smith&Wesson zabija rok w rok setki i nie ma to żadnej konsekwencji

Chciałbym by ktoś realnie wymienił plusy posiadania broni poparte faktami ( w USA posiadanie broni jakoś nie ogranicza ilość włamań czy morderstw a nawet jest wręcz przeciwnie)

 

USA nie ma prawie ŻADNYCH regulacji dotyczących broni (na poziomie federalnym). Każdy świr, były przestępca itd. może wejść do sklepu i kupić broń jak bułki. Dodaj do tego napięcia rasowe/etniczne/religine/przestępcze w Stanach i masz wynik. 

 

Liberalizować dostęp do broni bez wątpienia trzeba, bo obecnie jesteśmy traktowani jak niedorozwinięte dzieci, ale z głową. Model czeski wydaje się być idealny w tym kontekście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.