Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

ten koleś jest chyba opłacany przez stacje telewizyjne, żeby robić zamieszanie wszędzie gdzie coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje to trzeba zacząć od tego, że chyba nie do końca z nim wszystko ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten koleś jest chyba opłacany przez stacje telewizyjne, żeby robić zamieszanie wszędzie gdzie coś się dzieje.

niekoniecznie przez stacje telewizyjne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten facet mówi jak jest od lat.

Ale ostatnio nawet trzeźwo myślący błądzą i chcą wyprzedać resztkę polskiego majątku. Polacy zamiast chcieć reform wolą wszystko sprzedać i pozbyć się problemu...

A frankowicze to są równie inteligetni jak Ci od Amber Gold. Już bym 100 razy bardziej wolał płacić 20 pensje dla górnika, niż chociaż złotówkę pomocy dla tych lekkomyślnych durniów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koziej z lata z małpką jak japoński turysta, co lepsze Bronek władował się buciorami na fotel speakera, taką mamy władzę.

Dziki kraj jak to Miro kiedyś powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=UZGnYFH8-KA

"ja na facebookach wypisywałem MarcinGortatNBABallot czy coś takiego a pan tu popiera zdrajców narodu za srebrniki judaszowe :( " wygrał

• Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jebać Wiz od dzisiaj

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po c***j sportowcy się pchają w to gówno? (czyt. politykę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie łapię po co to Gortatowi. Jak zobaczyłem muchę, to pomyślałem, że postanowił być "oryginalny" i rzuci coś na Korwina. Ale Komor? Po co jemu się w to mieszać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głusi jesteście? Powiedział dlaczego co i jak. Jak się nie chcecie pchać w politykę, to się nie pchajcie. Każdy ma prawo do własnego zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorti rozgrywa swoje zawody tutaj, pewnie nie jest taki głupi i jakim człowiekiem jest Bronek pewnie wie. Na bank oglądał Służby Specjalne i wie, że Bronek to człowiek pod żyrandolem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gortat czasami ma takie chore wstawki, ze sobie mysle tylko 'no jebniety czlowiek'. Siedzi poza krajem od 10 lat i pewnie w domu ma tylko TVN lub TVP i zyje w przeświadczeniu, że Komorowski to wspaniały przywódca a Platforma Obywatelska to klawa partia (w wywiadach nie raz mówił że ich popiera). Po co on się udziela jak jest nieuświadomiony? Niech trochę poczyta, poogląda Sumlińskiego, może ktoś z was mu wyśle ten filmik jak Sumliński mówi o WSI na twittera (ja nie mam twittera). A dopiero pozniej niech sie wypowiada, bo Gortat badz co badz w tej chwili to dosyć wpływowy sportowiec, wiec niech nie pierze mozgow polakom tylko sie doinformuje. Najśmieszniejsze, że w jednym wywiadzie przeczytalem o tym że marzy o tym by w przyszlosci zostac prezydentem. Albo myśli, ze zna sie na polityce (a sie nie zna bo to tak jak ja bym mial zostac inspektorem budowlanym albo chirurgiem-onkologiem) albo przez to że jest jedynakiem w NBA uważa się za jakieś guru za którym ludzie pójdą. Wiec niech poczyta troche albo wyjdzie na ulice to mu ludzie powiedzą jak w Polsce jest i jakie szopki się dzieją w ostatnim czasie. 

Generalnie go lubię, lubie jego poczucie humoru, sposób bycia, sposób w jaki podchodzi do ludzi ale czasami gada tak jakby miał o sobie zbyt duże mniemanie albo był po prostu głupim karkiem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi