Jump to content
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Recommended Posts

To było więcej niż pewne, iż problem Banasia jest szerszy niż sam Banaś.

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25495525,prezydent-gdanska-o-sprzedazy-energi-przez-orlen-absurdalna.html

PZPR PZPR jebać jebać PZPR

Dulkiewicz to akurat żeńska odmiana Petru. Kolejny shitstorm, na masową skalę kopiowany I wklejany gdzie się da. 

Tyle to warte co wymysły o braku transmisji wręczania Nobla dla Tokarczuk w TVP. 

w Radio Maryja powiedzieli, że Matka Boska jest Królową Polski

sensacyjna informacja, bo sugeruje iż pani Mosbacher została pokątnie zdetronizowana

5 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Tyle to warte co wymysły o braku transmisji wręczania Nobla dla Tokarczuk w TVP. 

a na pasku u dołu ekranu :

DH6pBnb9BrFTyV3P.jpg

Edited by quevas

32 minuty temu, quevas napisał:

w Radio Maryja powiedzieli, że Matka Boska jest Królową Polski

sensacyjna informacja, bo sugeruje iż pani Mosbacher została pokątnie zdetronizowana

a na pasku u dołu ekranu :

DH6pBnb9BrFTyV3P.jpg

Ale Ty łykasz jak pelikan :) 

8 minut temu, Sebastian napisał:

Ale Ty łykasz jak pelikan :) 

więc pomóż mi wejść na właściwą drogę

po czym odróżniasz prawdziwy pasek TVP od fejkowego ?

Edited by quevas
  • Haha 1

Teraz, quevas napisał:

więc pomóż mi wejść na właściwą drogę

po czym odróżniasz prawdziwy pasek TVP od fejkowego ?

Po pierwsze używam mózgu - nie przyjmuję w ciemno obrazka tylko sprawdzam czy gdzieś pojawiły się komentarze na ten temat - i to nie na soku z buraka. Sprawdzam czy jest reakcja polityków i klakierów z drugiej strony. 

Po drugie zaś używam mózgu - sam oceniam czy po tym jak TVP zostało ostatnio po łapach od chłopaków z PiSu za niepochlebne teksty o gejach Kurski mógłby po raz drugi tak mocno "polecieć po bandzie" Ponieważ uważam go za człowieka inteligentnego to uważam, że by do tego nie dopuścił. 

9 minut temu, Sebastian napisał:

Po pierwsze używam mózgu - nie przyjmuję w ciemno obrazka tylko sprawdzam czy gdzieś pojawiły się komentarze na ten temat - i to nie na soku z buraka. Sprawdzam czy jest reakcja polityków i klakierów z drugiej strony. 

Po drugie zaś używam mózgu - sam oceniam czy po tym jak TVP zostało ostatnio po łapach od chłopaków z PiSu za niepochlebne teksty o gejach Kurski mógłby po raz drugi tak mocno "polecieć po bandzie" Ponieważ uważam go za człowieka inteligentnego to uważam, że by do tego nie dopuścił. 

o jakości standardów TVP decyduje już sam fakt, że musisz stosować tak skomplikowaną i czasochłonną procedurę, by w zupełnie banalnym kontekście sytuacyjnym mozolnie oddzielać ziarno od plew

I to bez żadnej gwarancji sukcesu

Edited by quevas

Teraz, quevas napisał:

o jakości standardów TVP decyduje już sam fakt, że musisz stosować tak skomplikowaną i czasochłonną procedurę, by z mozołem oddzielać ziarno od plew

Quevas ani myślenie ani wrzucenie w wyszukiwarkę haseł "szokujący pasek TVP Tokarczuk " czy też "Szwedzi i inni geje" nie jest dla mnie skomplikowane ani czasochłonne. 

Zresztą wiesz, długo oglądałem TVN to się nauczyłem odróżniać ziarno od prawdy -  dam Ci hint - jak mówią o sporcie to mówią prawdę - jak o polityce i gospodarce - kłamią :)

18 minut temu, quevas napisał:

o jakości standardów TVP decyduje już sam fakt, że musisz stosować tak skomplikowaną i czasochłonną procedurę, by w zupełnie banalnym kontekście sytuacyjnym mozolnie oddzielać ziarno od plew

Trudność to kwestia względna. Dla Lebrona zrobienie wsadu z obrotem 360 jest czymś banalnym. Dla mnie - nieosiągalny.

Podobną sytuację mamy tu - dla mnie odróżnienie paska TVP od fejku jest banalnie proste i zajmuje mi moment. Kwestia indywidualnych zdolności intelektualnych

18 minut temu, Sebastian napisał:

Zresztą wiesz, długo oglądałem TVN to się nauczyłem odróżniać ziarno od prawdy

gratki!

12 godzin temu, julekstep napisał:

gratki!

Odwróceni byli fajni 

19 godzin temu, Sebastian napisał:

Quevas ani myślenie ani wrzucenie w wyszukiwarkę haseł "szokujący pasek TVP Tokarczuk " czy też "Szwedzi i inni geje" nie jest dla mnie skomplikowane ani czasochłonne. 

EDKHBvvW4AARwCu.jpg

znowu ?

Teraz, Sebastian napisał:

tvpis29e6ba.jpg

Zobacz o Tobie też wspominają :)

propaganda!!!

25 minut temu, fluber napisał:

dobrze Was strollował 🤣🤣🤣

44 minuty temu, Sebastian napisał:

tvpis29e6ba.jpg

Zobacz o Tobie też wspominają :)

i trzech się uzbierało 🤣