Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, fluber napisał:

Nie dosc ze musze sluchac caly dzien 10-latkow pojezdzajacych sie takimi tekstami, to jeszcze po pracy musze je czytac:/ przypominasz mi ze jutro znowu czekaja mnie 3 godziny ciezkiej pracy:/

mogłeś mi nie przypominać że kogokolwiek czegokolwiek uczysz i to dowiedziałem się , że 10 latków🙁 szkoda ich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

mogłeś mi nie przypominać że kogokolwiek czegokolwiek uczysz i to dowiedziałem się , że 10 latków🙁 szkoda ich 

Nie tylko 10- latkow, ale 11-latkowie juz nie przerzucaja sie takimi glupimi tekstami jak Twoje wiec o nich nie wspomnialem:) 

Teraz, P_M napisał:

Meh, jak zwykle - brak odpowiedzi, tylko ucieczka w jakieś obejście.

Zadna ucieczka. gdyby moja praca nie byla ciezsza od innych to bym pracowal dluzej niz 3 godziny dziennie. Uczenie w podstawowce to jedna z najciezszych i wymagajacych najwyzszego wyksztalcenia prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Zadna ucieczka. gdyby moja praca nie byla ciezsza od innych to bym pracowal dluzej niz 3 godziny dziennie. Uczenie w podstawowce to jedna z najciezszych i wymagajacych najwyzszego wyksztalcenia prac.

Nie pisałeś czegoś innego podczas protestów nauczycieli? 🤔 Czy to tylko moje wrażenie? Nie pisałeś też wtedy, że nie jesteś nauczycielem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nie tylko 10- latkow, ale 11-latkowie juz nie przerzucaja sie takimi glupimi tekstami jak Twoje wiec o nich nie wspomnialem:) 

Zadna ucieczka. gdyby moja praca nie byla ciezsza od innych to bym pracowal dluzej niz 3 godziny dziennie. Uczenie w podstawowce to jedna z najciezszych i wymagajacych najwyzszego wyksztalcenia prac. 

Still ucieczka, albo brak zrozumienia pytania.

Zapytałem czy masz porównanie - Ty osobiście, a Ty nadal wymijająco gdybasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Daaamn w końcu odpowiedź - strasznie ciężko się z Tobą rozmawia.

Zatem spróbujemy pociągnąć. W jakim zawodzie pracowałeś i dlaczego uważasz, że obecna praca nauczyciela jest cięższa?

Jako ochroniarz. Nie musialem nic robic, ogladalem nba i robilem krotki obchod co 2 godziny. Teraz odpowiadam za poziom przyszlych pokolen, wymagana ode mnie jest wszechstronna wiedza, musialem skonczyc bardzo trudne studia pedagogiczne, jestem narazony na halas i moglbym tak dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Nie tylko 10- latkow, ale 11-latkowie juz nie przerzucaja sie takimi glupimi tekstami jak Twoje wiec o nich nie wspomnialem:) 

już nie jest istotne jaką treść nam przekazujesz ale patrząc na czas jaki tutaj spędzasz i częstotliwość odpisywania to proszę wykorzystaj te cenne dla młodzieży 3h żeby potrafili chociaż rejestrować się w PUP-ie lub nakieruj ich żeby przynajmniej zrobili w przyszłości prawo jazdy :) 

3 minuty temu, fluber napisał:

Jako ochroniarz. Nie musialem nic robic, ogladalem nba i robilem krotki obchod co 2 godziny. Teraz odpowiadam za poziom przyszlych pokolen, wymagana ode mnie jest wszechstronna wiedza, musialem skonczyc bardzo trudne studia pedagogiczne, jestem narazony na halas i moglbym tak dlugo.

przecież to ja miałem być ochroniarzem w bank , kręcisz. Żona istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

już nie jest istotne jaką treść nam przekazujesz ale patrząc na czas jaki tutaj spędzasz i częstotliwość odpisywania to proszę wykorzystaj te cenne dla młodzieży 3h żeby potrafili chociaż rejestrować się w PUP-ie lub nakieruj ich żeby przynajmniej zrobili w przyszłości prawo jazdy :) 

Nie kazdy musi zaczac kariere zawodowa tak jak Ty:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.