Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Cardi napisał:

Jeżeli w tym krasomówczym pierdololo nie zauważyłeś treści, to następnym razem włącz dźwięk podczas oglądania filmiku.

Nie dostrzegam wielu rzeczy, które ty widzisz w konfederacji i dobrze mi z tym 

Ustalmy że w tej kwestii nigdy nie osiągniemy porozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braun to stary gawędziarz, w sumie miło ze jest w sejmie. Zawsze to jakiś przerywnik miedzy nawalanką. Pewnie bedzie potrafił wbić szpile w różne partie. Samo meritum jego wystąpienia sie nie broni.  11 posłów ma mieć swojego marszałka? Bez jaj. Poza tym nie wierze zeby Konfederacja sie utrzymała w tym składzie do konca 2020 roku. Narodowcy zrobią swoje koło, liberałowie swoje, a Braun założy Koło Walki O Intronizacje Chrystusa Na Króla Polski. I wtedy co? 11 posłów bedzie sie domagać 3 marszałków?  

Ja sie jeszcze dziwie ze Gortat dał sie wplątać w tą historie pierwszego Polaka w Stanach bez wizy.  Co za polski młot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Rozumiesz różnicę między stwierdzeniem Braun był w PZPR, aBraun pierdzieli pzprkowskie pierololo?

Bo,mi jego wypowiedź właśnie takie krasomówcze lanie wody bez treści przypomniała jakie można w nagraniach archiwalnych obejrzeć

To że Ty nie rozumiesz treści nie znaczy jeszcze że jej nie ma.

A w tej wypowiedzi jest dużo treści. Powiedzieć komuś spierdalaj tak aby poczuł radość że zblizajacej się podróży trzeba umieć. Tak samo jak powiedzieć komuś w elegancki sposób że się do niczego nie nadaje co Braun tutaj uczynił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

 

A w tej wypowiedzi jest dużo treści. Powiedzieć komuś spierdalaj tak aby poczuł radość że zblizajacej się podróży trzeba umieć. Tak samo jak powiedzieć komuś w elegancki sposób że się do niczego nie nadaje co Braun tutaj uczynił.

No raczej duzo formy a nie tresci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/zamieszki-w-chile-chilijskie-peso-jest-najslabsze-w-historii/gd08hk2

ech to Chile. Kolejny efekt tego, ze niektóre reformy gospodarcze powinno się oceniać po kilkudziesięciu latach, nie miesiącach. A tylko czekać aż cała generacja pojdzie na emeryturę i dostanie wypłaty tamtejszego ofe. To a propos „ukradli mi moja mamonę, nacjonalizując ofe” ;)

no i ta słynna kwestia, ze ja jestem bardziej pracowity, mądrzejszy to mi się należy...

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polskignom napisał:

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/zamieszki-w-chile-chilijskie-peso-jest-najslabsze-w-historii/gd08hk2

ech to Chile. Kolejny efekt tego, ze niektóre reformy gospodarcze powinno się oceniać po kilkudziesięciu latach, nie miesiącach. A tylko czekać aż cała generacja pojdzie na emeryturę i dostanie wypłaty tamtejszego ofe. To a propos „ukradli mi moja mamonę, nacjonalizując ofe” ;)

no i ta słynna kwestia, ze ja jestem bardziej pracowity, mądrzejszy to mi się należy...

Kapitalizm w chile spowodowal nierownosci spoleczne i protesty na ulicach, co za niesamowite zaskoczenie @Cardi , nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Kapitalizm w chile spowodowal nierownosci spoleczne i protesty na ulicach, co za niesamowite zaskoczenie @Cardi , nie?:)

Kapitalizm, a nie reforma powodująca wzrost cen elektryczności (to niezły kapitalizm, skoro ustawa określa ceny prądu) i kolejna powodująca wzrost składki emerytalnej? :)

38 minut temu, RappaR napisał:

@Cardi 
Nie przejmuj się złośliwcami. Powiedź po prostu, że to nie był prawdziwy kapitalizm i następnym razem się uda :)

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

No raczej duzo formy a nie tresci:)

Jest i treść i forma. To zupełnie niestandardowe jak na naszych polityków. Posłuchaj polityków PO - poza słowami "jebać PiS" - w różnej konfiguracji- nic w ich wypowiedziach nie ma. Politycy PiSu z kolei za każdym razem na trudne pytanie odpowiadają, że staramy się dla suwerena, proszę zobaczyć na efekty 500+ Kreatywność i treść na poziomie 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

A to trzeba być komunistą, żeby stwierdzić że kuc-mantra "jestem bardziej pracowity, mądrzejszy to mi się należy" jest bzdurna? :) 

lol

Co jest złego w tym rozumowaniu?

To nie dla ludzi mądrych i pracowitych najbardziej uzasadnione są gratyfikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.