Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał:

To czemu się nie cieszysz z kolejnego triumfu wolnego rynku?

Raczej stój na jego straży, by jakiś PiS czy inny socjalistyczny moloch nie próbował jemu stanąć na drodze. 

Ale czy ja komukolwiek zabraniam być poprawnym politycznie? Stwierdziłem fakt, który zacytowałeś. A próbujesz doszukiwać się tu jakiejś ideologii w tym stwierdzeniu. Typowy RappaR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

To to nie wiem jaki ma związek z tematem:)

Cieszę się, że powoli zaczynasz rozumieć, do czego służy Patronite...

To jeszcze raz :) 

13 minut temu, fluber napisał:

Dokladnie;)

Bo patronite nie jest od zbierania na czynsz dla znanych ludzi. Niezaleznie od ich pogladow:)

image.png.71b1942d000a951f22ddd9c53cd669e5.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

To jeszcze raz :) 

 

Wciąż mam nadzieję, że nie jesteś na tyle tępy, żeby nie zrozumieć, o czym mówiłem.

Dla pewności: pisząc o "czynszu" miałem na myśli zbiórkę na czynsz drogiego mieszkania Pana Stanisława. 

https://patronite.pl/post/2927/pieniadze-to-nie-wszystko-kiedy-nie-zakladac-patronite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wciąż mam nadzieję, że nie jesteś na tyle tępy, żeby nie zrozumieć, o czym mówiłem.

Dla pewności: pisząc o "czynszu" miałem na myśli zbiórkę na czynsz drogiego mieszkania Pana Stanisława. 

https://patronite.pl/post/2927/pieniadze-to-nie-wszystko-kiedy-nie-zakladac-patronite

A czym się różni czynsz Stacha od czynszu Langusty na palmie a.k.a.zakonnika Adama Szustaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.