Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Nic nie bawi tak jak zderzenie wolnorynkowcow z wolnym rynkiem:)

Nah, nie mam z tym problemu, Stachu zresztą też nie, ale jak drukarz nie chce druknąć ulotek tęczowym, to się na niego wylewa pomyje, jak Patronite mówi "nie bo nie" to cisza ;) typowe. Z tym mam problem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Nah, nie mam z tym problemu, Stachu zresztą też nie, ale jak drukarz nie chce druknąć ulotek tęczowym, to się na niego wylewa pomyje, jak Patronite mówi "nie bo nie" to cisza ;) typowe. Z tym mam problem ;) 

Jaka cisza? Przecież właśnie o tym piszesz (i już nawet tu chyba o tym patronajcie tego influencera było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Nah, nie mam z tym problemu, Stachu zresztą też nie, ale jak drukarz nie chce druknąć ulotek tęczowym, to się na niego wylewa pomyje, jak Patronite mówi "nie bo nie" to cisza ;) typowe. Z tym mam problem ;) 

Patronite ma dosc wysrubowane kryteria doboru i wspiera tylko niewielki odsetek zglaszajacych sie. Ogladam taki kanal szachowy " marianczello dominono" i gosciu przez wiele miesiecy probowal sie tam dostac i dopiero w tym roku mu sie udalo i nie mialo to nic wspolnego z jego pogladami politycznymi. Patronite wspiera niewielu i glownie tych na ktorych najwiecej zarobi. Tak dziala wolny rynek, taki przyjeli model biznesowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Patronite ma dosc wysrubowane kryteria doboru i wspiera tylko niewielki odsetek zglaszajacych sie. Ogladam taki kanal szachowy " marianczello dominono" i gosciu przez wiele miesiecy probowal sie tam dostac i dopiero w tym roku mu sie udalo i nie mialo to nic wspolnego z jego pogladami politycznymi. Patronite wspiera niewielu i glownie tych na ktorych najwiecej zarobi. Tak dziala wolny rynek, taki przyjeli model biznesowy.

Niewielki odsetek :D To pewnie ten wysyp dziewczyn sprzedających tam swoje "ciekawe" fotki ;) 

3 minuty temu, julekstep napisał:

Tak dziala rynek.

Tak działa poprawność polityczna. 

Teraz, fluber napisał:

Na co michalkiewicz chcial tam zbierac?

Nie wiem, bo mi się nie zwierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cardi napisał:

Nah, nie mam z tym problemu, Stachu zresztą też nie, ale jak drukarz nie chce druknąć ulotek tęczowym, to się na niego wylewa pomyje, jak Patronite mówi "nie bo nie" to cisza ;) typowe. Z tym mam problem ;) 

Bo wcześniej nie było wyroku TK a teraz jest. Jesteś symetrystą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.