Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, quevas napisał:

miłość bliźniego bez Biblii i symboliki jest esencją chrześcijaństwa, gdyż Biblia i symbolika to kościelne wymysły dla ciemnego ludu

natomiast : władza większości bez przestrzegania konstytucji i zasady trójpodziału władzy, to uzurpacja i zamach stanu

tak tak :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobilem sobie dla beki latarnika wyborczego 

Niby mi wisial wynik tej zabawy ale z drugiej strony dał do myślenia 

PSL 74%

KO 72%

Kurvyn 65%

Lewica 63%

PiS 51%

Ostatnim miejscem jestem mocno zaskoczony bo obstawiałem bajkopisarza brauna z dzieckiem o twarzy autystyka Bosakiem no ale widać jednak PiS to zawsze będzie PiS 

 

Ale żeby PSL?

Kostniaka nawet lubię słuchać w rmfie bo zdecydowanie wyroznia się na tle ludowców ale PSL to partia bez kregoslupa! No ale 4 lata temu głosowałem na znajomego startującego u Ciastka więc... 

KO w bardzo szeroko pojętej teorii mówią o wielu sprawach które mi pasują ale oni mówią i tylko mówią więc wniosek sam się nasuwa

Za to niska pozycja lewicy bardzo mnie zaskoczyla bo kiedyś było mi zdecydowanie bliżej do lewicy niz prawicy (choć zawsze w centrum), ale ostatnio odjechali tak mocno w lewo że nie bardzo wiem (i oni chyba też) dokąd to prowadzi 

Wniosek jest taki że chyba poszukam jakiegoś młodego, ciekawie mówiącego kandydata z centrolewicy i dam mu/jej szansę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ale pal licho tego jednego prymitywa, po którym wszyscy wiedzą, czego się można spodziewać. Jak ci wszyscy ludzie mogli temu przyklaskiwać? Ogarnia mnie czarna rozpacz i wściekłość zarazem. Jak można tak nisko upaść? Sam nie wiem, jak mogłem przez tyle lat głosować na tych ludzi. Jest mi wstyd.

Oglądałeś "Nocną Zmianę", spotkania w Magdalence - autentyk? Jeżeli nie, zobacz jak nisko można upaść. Władza jest dla tych, którzy nie brzydzą się po nią schylać.

Nie mam pojęcia, jak po takich publikacjach można sprawować jakiekolwiek funkcje publiczne.

 

Lech W miał jedynie takie wystąpienia. Pamiętam bezczelną propagandę (finansowanie uczelni, to strata pieniędzy!!!!!!) przed wyborami prezydenckimi (które wygrał). Po obrzuceniu wyborczym łajnem kilku uczelni w mieście wojewódzkim, zawitał na największą (i najlepiej przygotowaną na takiego bohatera - mam szczęście być jej absolwentem).

Zapamiętam do końca życia tłum (zjawiły się wszystkie uczelnie) skandujący przez pół godziny "Bolek zrób maturę" i faceta z mikrofonem, który nie powiedział ani jednego słowa na swojej własnej prelekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fluber napisał:

to był człowiek do bólu moralny i etyczny. 

chyba do bulu... przecież głosowanie na dwie ręce, albo takie kwiatki https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zerowanie-faktur-czyli-jak-partia-kornela-morawieckiego-zrobila-remont/j0l2mls

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kukiz-gdzie-sa-pieniadze-na-dom-weterana-morawiecki-nie-oddam-kukizowi-700-tys-zl-aa-Ngmk-PzA6-G8d6.html

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pod-lista-wis-podpis-lidera-miasto-jest-nasze-ktos-go-podrobil,870812.html

mało osób też pewnie sobie zdaje sprawę, że on był komunistą i stąd m. in. taka miłość do rosji (w sumie mało powiedziane, bo takie słowa padły z jego ust "To nie do końca prawda, że Rosja napadła na Ukrainę", "Krym chciał być rosyjski") oraz spory z częścią solidarności podczas przemian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał:

Jachira wytłumaczyła to w jednym filmiku, tylko mówiła o złej partii. 

Ta Jachira to jest dla mnie debilka, idiotka. Twórczość artystyczna? Ja bym jej pokazał twórczość artystyczną. 

Takie skrajności jak Jachira czy Wałęsa o Kornelu sprawiają, że c***, nie oddam głosu na KO, choć bardzo, ale to bardzo nie chcę aby PiS wygrał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ta Jachira to jest dla mnie debilka, idiotka. Twórczość artystyczna? Ja bym jej pokazał twórczość artystyczną. 

Takie skrajności jak Jachira czy Wałęsa o Kornelu sprawiają, że c***, nie oddam głosu na KO, choć bardzo, ale to bardzo nie chcę aby PiS wygrał. 

System tak działa, że im więcej partii wejdzie do sejmu tym mniej dostanie zwycięzca, zatem głosuj na tych, co są w okolicach progu, obojętnie czy Korwiny czy PSL. Prosty rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

System tak działa, że im więcej partii wejdzie do sejmu tym mniej dostanie zwycięzca, zatem głosuj na tych, co są w okolicach progu, obojętnie czy Korwiny czy PSL. Prosty rachunek.

PSL odpada, mimo że Kosiniak dla mnie jest chyba najnormalniejszy z tej ferajny ale za zbratanie się z Kukizem i po wywiadzie tego drugiego w rmf w zeszłym tygodniu to nie i wuj.

Konfederacja tylko zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

PSL odpada, mimo że Kosiniak dla mnie jest chyba najnormalniejszy z tej ferajny ale za zbratanie się z Kukizem i po wywiadzie tego drugiego w rmf w zeszłym tygodniu to nie i wuj.

Konfederacja tylko zostaje.

Powiem to co mówię wszystkim znajomym. Wiadomo na co stać wszystkich innych w ławach sejmowych, zobaczmy na co ich stać. Jak się okaże za 4 lata że na tyle samo co pozostałych to im też się da wilczy bilet i można olać te wybory dopóki nie pojawi się ktoś nowy.

 

edit: A jeśli dodatkowo wejście Konfederacji do sejmu może zabrać PiSowi samodzielną większość, to tym bardziej na plus.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.