Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, DeltaCenter napisał:

Jesteś w stanie wyliczyć jak bardzo ?

https://www.donald.pl/artykuly/UB6v59tx/media-karnowskich-zarobily-na-reklamach-od-panstwa-28-milionow-w-2018-to-wzrost-o-1143

Tak po wrzuceniu pierwszej lepszej frazy w necie.

Przy czym nie mówię, że dane są prawdziwe i nie jest to też zręczna manipulacja opozycyjnych mediów. Aż tak nie wnikałem, co nie zmienia faktu, że tylko głupi zaprzeczy fazie, że PiS płaci im za dobrą reklamę i trudno "braci klęczących" nazwać jeszcze dziennikarzami, a co dopiero powoływać się w Wiadomościach na ich autorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą o ile Polsat po dealu Solorza z PiSem nie zaskakuje, a i ten News chociaż w dużych miastach jest łatwo dostępny to strasznie mnie TVN rozczarował. 

Ta ich debata będzie tylko w TVN24, więc o ile niezdecydowani i elektorat, który można PiS podebrać mógłby zmienić zdanie po kolejnej kompromitacji Sasina (Zandberg w debatach zawsze dobrze wypadał, Kosiniak ostatnio w TVP sobie poradził, a Leszczyna była niezła w RMF) to przy debacie tylko w TVN24 nie będzie to miało niestety najmniejszego znaczenia

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

https://www.donald.pl/artykuly/UB6v59tx/media-karnowskich-zarobily-na-reklamach-od-panstwa-28-milionow-w-2018-to-wzrost-o-1143

Tak po wrzuceniu pierwszej lepszej frazy w necie.

Przy czym nie mówię, że dane są prawdziwe i nie jest to też zręczna manipulacja opozycyjnych mediów. Aż tak nie wnikałem, co nie zmienia faktu, że tylko głupi zaprzeczy fazie, że PiS płaci im za dobrą reklamę i trudno "braci klęczących" nazwać jeszcze dziennikarzami, a co dopiero powoływać się w Wiadomościach na ich autorytet.

Z tego co wrzuciłem z WM wynika, że generalnie ta prawicowa prasa coraz gorzej się sprzedaje, ale i taka mają zyski dzięki życiu za państwowe. No a potem debatę w TVP info komentują Karnowski ze Stankiewiczem i próbują omamić widzów, że Sasin jest zwycięzcą

Rekordzistą spadków w tej grupie był tygodnik „Sieci Prawdy”, który w całym okresie stracił 42 proc. sprzedaży (z 76,1 tys. do 44,2 tys.), a w 2018 roku jego wynik sprzedażowy był o ponad 28 proc. niższy niż w 2017 roku. Spadki były udziałem także tygodnika „Do Rzeczy” ( odpowiednio z poziomu 54,9 tys. w 2015 roku do 34,5 tys. w 2018 roku (-37 proc.), przy czym w ostatnim roku tytuł zmniejszył sprzedaż o ponad 18 proc.).  Także „Gazeta Polska” traci zainteresowanie czytelników. W 2015 roku sprzedawano  37,1 tys. egz., a w 2018 roku o ponad 10 tys. mniej (26,8 tys. czyli -28 proc.), przy czym w 2018 roku sprzedaż spadła o 21 proc. w stosunku do roku poprzedniego – zwraca uwagę Tadeusz Kowalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lucas napisał:

Z tego co wrzuciłem z WM wynika, że generalnie ta prawicowa prasa coraz gorzej się sprzedaje, ale i taka mają zyski dzięki życiu za państwowe. No a potem debatę w TVP info komentują Karnowski ze Stankiewiczem i próbują omamić widzów, że Sasin jest zwycięzcą

Tak jak wspominałem "wyklęte" czy to co zakazane się lepiej sprzedaje.

Jak prawica straciła Rzeczpospolitą po słynnej aferze śmietnikowej to jedynym medium było "Uważam Rze" gdzie w prime skupiała się śmietanka prawicowego dziennikarstwa. I wtedy ta gazeta była bardzo poczytna, świetnie się sprzedawała i sam ją kupowałem. Z czasem i ją przejęli, chyba po zmianie redaktora naczelnego co skończyło się odejściem najlepszym i stare Uważam Rze podzieliło się się na W Sieci i Do Rzeczy, gdzie Ci pierwsi byli już tylko do lizania tyłka PiSowi, a Ci drudzy zachowywali jakiś pluralizm.

Tym pierwszym się to finansowo opłaciło znacznie bardziej, wśród tych drugich są jeszcze postacie o których można powiedzieć dziennikarz, a nie rządowy propagandysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to PO będzie jakieś takie rzeczy wyciągać na PIS, a tutaj widzę, że dzieje się odwrotnie:

https://www.tvp.info/44676278/brudna-polityczna-gra-po-tvp-info-ujawnia-tasmy-neumanna

Cytat

Lokalny polityk PO: Sławek, ale tam jest jeszcze sprawa w tle najgrubsza. Ta działka na Rokickiej. On sprzedał za bezcen... a potem zmienił plan zagospodarowania przestrzennego.
Sławomir Neumann: Więc będzie to miał w prokuraturze, będziesz miał akt oskarżenia przed wyborami.
Lokalny polityk: Jak mu za to postawią, to jest koniec.
S. Neumann: Nic nie jest końcem.
LP: Ja pier***ę. Przecież to jest gruba sprawa, naprawdę.
SN: Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia.Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy. Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia. Oni ilością aktów, inflacją tych aktów oskarżenia, powodują, że nie mają żadnego [znaczenia]. Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach.

Nawet szef klubu PO wiedział, że Adamowicz jest winny, ale w mediach krzyczą, że to hejt zabił niewinnego człowieka.Obrzydliwe. To tak jakby wyciekły teraz nagrania Macierewicza, że od początku wiedział, że w Smoleńsku była katastrofa.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Myślałem, że to PO będzie jakieś takie rzeczy wyciągać na PIS, a tutaj widzę, że dzieje się odwrotnie:

https://www.tvp.info/44676278/brudna-polityczna-gra-po-tvp-info-ujawnia-tasmy-neumanna

Nawet szef klubu PO wiedział, że Adamowicz jest winny, ale w mediach krzyczą, że to hejt zabił niewinnego człowieka.Obrzydliwe. To tak jakby wyciekły teraz nagrania Macierewicza, że od początku wiedział, że w Smoleńsku była katastrofa.

Tak jak PiS gra śmiercią smoleńską tak po gra adamowiczem

 

Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Myślę, że moment z czcionką wpisze się w jakiś sposób w annały historii dziennikarstwa.

Podsumowanie to:

-Holecka z pianą na ustach

-wspomniana czcionka

- Karnowski i Stankowski jako eksperci

- wspomnienie o tym, że TVN też kłamie ( jak równać to do najlepszych! )

- A potem to już klasyki z Korwinem i ruską agenturą

Kto nie widział -> https://streamable.com/d1h3y

ten materiał to złoto. niepotrzebnie wrzucałem 200stronicowy raport, mogłem poczekać parę dni i pokazać te "przeprosiny". oni tym pobili jakieś rekordy goebbelsowatości. no i nieźle PiS "ceni" swoich wyborców, skoro karmi ich takich przekazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

Tak jak PiS gra śmiercią smoleńską tak po gra adamowiczem

 

Czego nie rozumiesz?

przecież on nawet nie czyta tylko wkleja pewnie jakieś newsy z twittera czy facebooka swoich ulubieńców, ostatnie wklejenie artykułu z GW to udowodniło

 

9 minut temu, lorak napisał:

oni tym pobili jakieś rekordy goebbelsowatości. no i nieźle PiS "ceni" swoich wyborców, skoro karmi ich takich przekazem.

Karnowski wspomniał o pluralizmie :D dzięki tv publicznej , publicznej , która z definicji powinna by ć neutrlna . mistrzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

Karnowski wspomniał o pluralizmie :D dzięki tv publicznej , publicznej , która z definicji powinna by ć neutrlna . mistrzowie

To samo było ostatnio w spocie Krzysztofa Czabańskiego, gdzie pił sobie herbatę z Kaczyńskim i zachwalali dobrą zmianę w mediach ;]

A to jak PiS ceni intelektualnie swoich wyborców pokazała ta cała "debata" w TVP i ustawione pytanie o rolnictwo.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał:

Tak jak PiS gra śmiercią smoleńską tak po gra adamowiczem

 

Czego nie rozumiesz?

Wszystko rozumiem tylko teraz sa na to dowody:)

9 minut temu, Koelner napisał:

przecież on nawet nie czyta tylko wkleja pewnie jakieś newsy z twittera czy facebooka swoich ulubieńców, ostatnie wklejenie artykułu z GW to udowodniło

Co udowodnilo?:) 

Ale przyznaje ze bardzo smiesznie sie do mnie rzucasz:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

To samo było ostatnio w spocie Krzysztofa Czabańskiego, gdzie pił sobie herbatę z Kaczyńskim i zachwalali dobrą zmianę w mediach ;]

A to jak PiS ceni intelektualnie swoich wyborców pokazała ta cała "debata" w TVP i ustawione pytanie o rolnictwo.

ale z drugiej strony to jest też wina PO , która przez 8 lat rządów mogła wyjebać tvp w powietrze zostawiając jeden kanał. PiS wykorzystuje narzędzia w "lepszy" sposób niż poprzednicy

 

10 minut temu, fluber napisał:

Ale przyznaje ze bardzo smiesznie sie do mnie rzucasz:)

to współczuje słabego poczucia humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koelner napisał:

ale z drugiej strony to jest też wina PO , która przez 8 lat rządów mogła wyjebać tvp w powietrze zostawiając jeden kanał. PiS wykorzystuje narzędzia w "lepszy" sposób niż poprzednicy

 

No moim zdaniem TVP powinno być sprywatyzowane, PO dużo rzeczy zrobiła źle i to tez jedna z nich. Bo naprawdę nie mam nic do tego, ze taka TV Republika jest mocno prawicowa, a TVN "lemingowy" to prywatne stacje i niech sobie robią co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

 

 

 

36 minut temu, fluber napisał:

Wszystko rozumiem tylko teraz sa na to dowody:)

Co udowodnilo?:) 

Ale przyznaje ze bardzo smiesznie sie do mnie rzucasz:)

 

Skoro potrzebowałeś dowodów to faktycznie wpisujesz się w stereotypowy wizerunek typowego oglądacza TVP i zwolennika pisu

Właśnie to w ludziach próbujących na kazdym kroku wybielać PiS jest najbardziej zabawne 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gazeta-wyborcza-przed-wyborami-rozda-milion-egz-o-rzadach-pis-12-pazdziernika-dodatek-wladza

TVN szkoda było czasu w głównej antenie na jedną debatę, a GW próbuje jakoś podjąć walkę.

A płaczą że kasy nie mają!

Za przeczytanie gownonewsa każą płacić ale mln darmowek rozdają!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

A płaczą że kasy nie mają!

Za przeczytanie gownonewsa każą płacić ale mln darmowek rozdają!

E tam, Wyborcza jak sie dobre promo trafi to kosztuje 60 zlotych za caly rok i mozna ja udostepnic 2 osobom za darmo, wiec w zasadzie mozna sie zlozyc po 2 dyszki :P No a to, ze prywatne media chca zarabiac nie jest niczym złym i dziwnym, tu zainwestowali w wybory, chociaz pewnie wielkiego efektu to nie przyniesie, ale moze kogos niezdecydowanego/leniwego zmobilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

 

 

Skoro potrzebowałeś dowodów to faktycznie wpisujesz się w stereotypowy wizerunek typowego oglądacza TVP i zwolennika pisu

Właśnie to w ludziach próbujących na kazdym kroku wybielać PiS jest najbardziej zabawne 

 

Nie potrzebowalem. Napisalem teraz ze takie dowody sa i tyle:) 

I to jest raczej standard ze nie powinno sie oskarzac ludzi kiedy sie nie ma dowodow wiec raczej wpisuje sie w stereotyp cywilizowanego czlowieka.

Natomiast ja wiem ze Ty nie potrzebujesz dowodow na nic, skrzykujesz 20 kolegow i spuszczasz lomot bez pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić 20 zł za gówno w stylu GW, gpc to kpina

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie potrzebowalem. Napisalem teraz ze takie dowody sa i tyle:) 

I to jest raczej standard ze nie powinno sie oskarzac ludzi kiedy sie nie ma dowodow wiec raczej wpisuje sie w stereotyp cywilizowanego czlowieka.

Natomiast ja wiem ze Ty nie potrzebujesz dowodow na nic, skrzykujesz 20 kolegow i spuszczasz lomot bez pytania:)

To jest tak żenująca odpowiedź że nawet nie bardzo wiem jak ci odpisać

Osmieszasz się chłopie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.