Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, MarcusCamby napisał:
Masakra.

Po prostu komuna.

 

Wyszłoby, że ta prawica wcale nie jest taka zjednoczona, jak mówi nazwa koalicji, albo że wcale prawicą nie jest :) 

 

EFZ_b3GWwAADF4T.jpg:large

Tymczasem TVN i inna rzeczywistość :D

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

robi dziewczyna karierę. wyczytałem że ogólnie nie chciało jej się chodzić do szkoły za co ją trochę szanuję ale żeby przez to zająć się globalnym ociepleniem to trzeba mieć okropne dzieciństwo . 16 lat , piękny wiek😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

robi dziewczyna karierę. wyczytałem że ogólnie nie chciało jej się chodzić do szkoły za co ją trochę szanuję ale żeby przez to zająć się globalnym ociepleniem to trzeba mieć okropne dzieciństwo . 16 lat , piękny wiek😭

Kurde a ja mojemu synowi mówię, że ma się uczyć a przecież On też mógłby protestować, na początek przeciwko zbyt wolnemu internetowi w Polsce i zbyt wcześnie się rozpoczynającym lekcjom jako instrumentowi zniewolenia. Przecież niszczą jego marzenia ( o spaniu do 10tej) i niszczą mu dzieciństwo ( lagi w Fortnite)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flubernie wiem czego dotyczył cały spot, choć ie domyślam

Nie śmieszą i nie przekonują mnie jednak dwa zdania wyrwane że spotu

 

Inna sprawa że KO nie zacznie szczuć Polaków na Warszawę bo Warszawa to ich przyczułek

 

Poza tym żyło mi się dobrze przed pińcetplus i po też mam nadzieję będzie dobrze, więc do mnie to w żaden sposób nie trafia

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

 

Poza tym żyło mi się dobrze przed pińcetplus i po też mam nadzieję będzie dobrze, więc do mnie to w żaden sposób nie trafia

No bo jesteś pan z Warszawy, więc Ci się dobrze żyło:)

Ja nie do końca ogarniam, bo w spotach PO pluje na 500+, ale twierdzą, że jak dojdą do władzy to go nie ruszą.

 

17 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Masakra.

Po prostu komuna.

To było zaplanowane, żeby Korwin się nie dowiedział, że jest szansa wejść do Sejmu. Niestety Korwin chyba się dowiedział...

Cytat

Trzeba wyrżnąć te wszystkie elity, które popierają zboczenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

@fluber też jestem z Warszawy :)

No ale ostatnio narzekałeś na kasę, a Pani mówi o bogatych z Warszawy, więc Cię nie oznaczyłem;)

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Dziękuję, nie narzekam 😀 Ciekawa jest ta różnica między tekstem mówionym a pisanym. Może fejk?Sprawdzałeś u źródła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 15:10, quevas napisał:

musiałbyś przeżyć wojnę, żeby coś zrozumieć z postawy Szymborskiej czy Miłosza wobec komunizmu

ew. mieć odrobinę wyobraźni

a że jednego i drugiego nawet za 10 x 500 plus kupić się nie da, skazany jesteś na to, żeby dograć ten swój kiepski mecz w strefie spadkowej ligi okręgowej

A powiedz ty mi proszę jakie to traumatyczne przeżycia znajdziesz w biografiach Miłosza i Szymborskiej? Trzeba było naprawdę być cepem, żeby w 1945 roku upatrywać jakieś nadzieje z komunizmem. Owszem prawdziwe cepy, rabusie wstępowały do GL-AL bo widziały w tym szansę na karierę, a pseudointelektualiści co tam widzieli w Stalinie to już naprawdę nie wiem.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Koelner napisał:

robi dziewczyna karierę. wyczytałem że ogólnie nie chciało jej się chodzić do szkoły za co ją trochę szanuję ale żeby przez to zająć się globalnym ociepleniem to trzeba mieć okropne dzieciństwo . 16 lat , piękny wiek😭

o czym ty,kolego,piszesz. jaka kariere?! - lada moment wszyscy o niej zapomna,i slusznie,bo to osoba chora i przez swych rodzicow w iscie obrzydliwy,cyniczny sposob wykorzystywana; piekne maja te t-shirty ze scierwem 'antify'. b. eleganckie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.