Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Po co rżniesz głupa to ja nie wiem.

Napisałem taki post jak poniżej

29 minut temu, Cardi napisał:

Napisali, że chodzi o rok 2019 w kontekście wyborów parlamentarnych. Zatem jeżeli w tym roku są wybory, to lepiej niepopularną decyzję podjąc przed nimi czy po nich?

Ale oczywiście cytując go wolałeś się do mojego pytania nie odnieść, tylko zapytać z którego roku jest notatka. Zatem zacytuję Ciebie:

10 minut temu, fluber napisał:

Jak ja mam z Tobą dyskutować poważnie?:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego szkoda mi Loraka, wszedł w taka sama bańkę, tylko KODowska. PiS morduje ludzi, a jak nie, to chce i planuje, ale jeszcze z tym czeka x czasu, gdzie x czasu o x czasu jest przesuwane.

 

Takie ruchy mogą zyskać poparcie tylko w razie kryzysu i czasu innych radykalnych zmian, niestety dla nich sytuacja Polski jest stabilna i w najbliższej prognozie czasowej będzie stabilna, nieważne ile razy będą spamować CPI i Wenezuelą+.

 

Przykre widzieć to u Loraka i jego kompletną śleposc na jakiekolwiek dane statystyczne i analizę, w sytuacji kiedy to była przecież jego broszka.

 

jak widać emocje potrafią przysłonić absolutnie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał:

Przykre widzieć to u Loraka i jego kompletną śleposc na jakiekolwiek dane statystyczne i analizę, w sytuacji kiedy to była przecież jego broszka.

nie wszyscy ludzie mają taką mentalność , że jak jest wzrost PKB per capita to zgodzę się nawet na totalitaryzm.

pesymistycznie, PiS ze swoimi działaniami wsadza nas na linii między tyranią a demokracją gdzie PO nas wprowadzała między demokracją a oligarchią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

I dlatego szkoda mi Loraka, wszedł w taka sama bańkę, tylko KODowska. PiS morduje ludzi, a jak nie, to chce i planuje, ale jeszcze z tym czeka x czasu, gdzie x czasu o x czasu jest przesuwane.

 

Ja co chwila znajduje artykuły z cyklu " co to się nie wydarzy jak PIS dojdzie do władzy", tak jakby nie był przy niej od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Nieprawda. Bo jeśli zrzucimy go z naczepą z 200 kilometrów, to się rozpędzi szybciej. To odnośnie Twego tekstu o górce.

 

Obraz może zawieraÄ: 8 osób, tekst

 

Co to w ogóle za jazda teraz z tą dziewczynką, bo od kilku dni widzę ją codziennie.

Serio ludzie się nabierają na takie ustawki? :D

 

i moje ulubione:

 

Obraz może zawierać: 3 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.